Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lusesita, raczej niewielka :-) Na pewno bardziej wiarygodny jest test bety z krwi niż ten domowy z moczu. Poza tym, nie wiem czy 2 kreski na teście powodują pełen luz :P Na pewno pewną ulgę, szczególnie dla nas wyczekujących, ale też i późniejszy stres. Trzymam kciuki Lusesita, żeby Ci się udało :-) Widzę, że jesteśmy rówieśnicami, tyle samo cykli trwają starania i w tym samym dniu mamy dostać @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Migotka :) 🌻 Dobrze, że u ciebie wszystko w porządeczku, powiedz, który już u Ciebie tydzień? Ja kciuki napewno będę trzymała, napisz po wizycie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sublima................37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03.......Warmia i Mazury mulwika..............29............4.................22.0 3 .......dolnośląskie Lusesita100 .........29 ..........4 .................22.03........lubelskie Lisaveta_............19............2................25-27 .03.....dolnośląskie Osa1985...............27..........17............... 26.03........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3................26.03 .........Kraków Staraczka Monisia...23...........9.................28.03.......podkarp acie Pysiuleczka8.........24............3................30.03 ........Śląskie NINA86.................26...........20...............01.0 4.......podkarpacie netta2.................27...........24...............04.0 4........W-wa malinowa 1986.......26...........11...............09.04..........W- wa 19rita88..............24............1.................10. 04........Słupsk monika942............25...........36..............16-18.0 4 .......WLKP Lenka.................26.......8.odroczony .....za 10 tabl luteiny....UK Natalia...............25...........0.................19.0 3.........Wrocław/Uk juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Leal Price-Charlston...22........1..................???.......... ..Siedlce PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .........23............4........................... 2.10.2012 r. Migotka80..........25............3..................... ..........14.11.2012 doremi-ka...........24...........2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... z męzem się staramy... jak narazie bez efektów. 2 razy sie nie udało (puste jajo płodowe). mieszkam7 na lubelszczyźnie i w czerwcu będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu :))) a co do dzidziusia to ostatnio miałam sen ... że miałam córeczkę - Emilkę... to chyba dobry znak ???? ale wróżka "zobaczyła" ciążę dopiero w kwietniu :( mam nadzieję, że sie pomyliła.... no chyba, że zobaczyła brzuszek w kwietniu - to by się zgadzało - ryby udało się teraz :))))) Ja mam już 29 lat wię troszkę się obawiam, czy nie przegapiłam swojego dobrego czasu ... jakoś nigdy nie był dobry moment na dziecko :())(( - taki mój błąd młodości ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dokladnie 5 tydz 3 dni :) Stresuje sie troche przed ta wizyta:/ Ale musze wierzyc,ze wszystko bedzie dobrze,napewno bedzie :) Mam nadzieje,ze Was nie denerwuje to jak ja pisze,ale ja mam laptopa bez polskich znakow.Zeby pisac ze znakami musze cos tam przestawiac w ustawieniach,przestawie to za chwile sie i tak samo zmieni,wiec daje spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, chyba Sabrina sama się ostatnio wypisała. Na pewno żadna z nas jej nie usunęła. Dziś jej tu nie widziałam, ale jak się pojawi, to sama możesz zapytać :-) Kiedy robicie te urodziny małego? :) Migotka, super! Mam nadzieję, że niedzielna wizyta będzie owocna i dostaniesz już jakieś pierwsze zdjęcie z usg :-) Cieszę się, że masz coraz więcej objawów, to ponoć świadczy o dużej ilości hormonów ciążowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lusesita mi wróżka powiedziała , ze bede w ciazy za trzy cztery miesiace a to było w końcu października. raczej nie ma co wierzyć wróżkom trzeba zdać sie na los:-) Migotka pewnie że będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika - mam nadzieję, że obie będziemy miec też w podobnym terminie powód do radości..... , a II kreseczki na teście to dla mnie zbawienie ... jedyne czego pragnę... wiem - za tym idzie wiele obaw i troski ... ale oczekiwanie dziecka, bicie jego serduszka pod własnym sercem, oraz uśmiech dziecka wynagradza wszystko ... ciąża może być różna - i pewnie każda z nas staracek ma obawy - ale przecież gdyby tego nie pragneła to pewnie na tym forum by nas nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ja trzymam kciuki za ciebie bo cos mi sie wydaje,ze tym razem sie udalo :) Dziewczyny a gdzie jest ratowniczka-medyczna ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - mimo, że się nie znamy, jestem nowa na forum równiez cieszę się twoim szczęściem i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mulwika roczek będzie jutro.11 osób będzie.Miało być 15 ale mojej siostry dzieci są chore i niebędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie jest Lenka?? Ktoś ją dzisiaj "widział"? " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, to całkiem duża imprezka, tak czy inaczej :-) Dania gotowe?? :-) Oj zjadłabym kawałek tortu urodzinowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka była dzisiaj jest na stronie 217.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Migotka nawet nie chcę o tym myśleć, staram się zapomnieć, że się staram :) Może szybciej się uda, Boże jak ja już bym chciała!!! W sumie ten miesiąc to taki luzacki był w staraniach, po ostatnim niepowodzeniu wyluzowałam :) Teraz dały mi do myślenia plamienia tydzień po owulce, a ok 9-10 dni przed @. Za ok. tydz się dowiem. Niemniej jednak cieszę się Twoim szczęściem, zobaczysz w ndz lekarz powie, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :D Zdrówka dużo dla Ciebie i dzidziusia!!! Ściskam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mulwika no część już jest zrobione.Jutro pewnie dokończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam wyprawic mojemu księciu urodziny :-) za tydzień w sobotę. i prezencik wtedy dostanie. kurcze już sie nie mogę doczekać, co powie na moją niespodziankę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... znalazłam laboratorium które jest otwarte w soboty ... ale mnie nosi, żeby ssprawdzić... czy już się udało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita słonko to idź sprawdź:-) inaczej będzie Cię nosić jeszcze kilka dni:-) i trzymam kciuki zeby była wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej szkoda mi mojego męzusia - bo będzie miał ze mną ciężki tydzień oczekiwania... a jak u was w tych sprawach??? moje kochania czeka cierpliwie, ale on też chciałby mieć już dzidzisia :) każda kolejan@ go przygnębia, ale trzyma sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, trzymam kciuki za Twoją wizytę. :) No niestety już taki nasz los, że musimy się męczyc z mdłościami. :D Mnie ostatnio zawroty głowy doszły, szczególnie od rana zanim coś zjem. :/ A z chodzeniem na siusiu mam tak samo, w nocy conajmniej 2 kursy do toalety. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×