Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

lusesita tak jak pisalam mi tez krosty wyskoczyly jak zawsze przed @ a ona nie przyszla :) tylko ze przy @ one szybko mi znikaly a teraz nie chca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny!!!Chcialam tylko Wam napisac,ze zaraz jade do lekarza do Manchester.Trzymajcie kciuki za mnie,strasznie sie boje,ale mam nadzieje,ze zobacze moja kropke i jej bijace serduszko.Napisze wieczorem Wam wszystko.buziaki pa pa,udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka trzymamy oczywiscie :D:D powowdzenia i daj znac jak bylo i co widzialas :) ja juz we wtorek bede moze widziec swoja fasolke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinna przyjsc za 6-8 dni.. i jak by cos mnie piersi zaczynały chyba bolec.. ale to podbrzusze nadal mnie boli.. ja juz nie wiem co myśleć.. w tym, tym cyklu tydzień przed mnie brzuch juz bolał i dostałam @ i teraz chyba znów tak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogotka :) trzymam kciuki:) ja nigdy nie mierzyłam temperatury.... :( może powinnam :) a jak teraz bym zaczęła to dałoby to jakiś znak, że jestm w ciązy lub nie???? 22 marca mam mieć @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta_ może jednak to nie na @ taki ból jajników.... mnie tez bolą jajniki, a piersi miałam bardzo wrazliwe - dzisiaj jakby mniej :( dzisiaj jest u mnie 26 dc (zazwyczaj mam 30-31 dniowe cykle ).... jestem bardzo zniecierpliwiona... ale tyle kasy co ja już wydałam na te testy.... więc chyba jednak poczekam jeszcze kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze jest coś takiego, że przed @ nigdy nic mnie nie bołało... dopiero pierwszego dnia @ miałam ból podbrzusa i pleców... atak to nic.... więc też nie wiem co o tym myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusesita ja juz nie wiem co mam myśleć.. juz bym chciała wiedzieć czy jestem czy nie.. ale jeszcze trzeba poczekać.. jeszcze tydzień.. tak jak by mi sie wydawało, że sutki mi się powiększyły.. no i głowa mnie boli.. promieniuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa.... trzymam bardzo mocno kciuki... jak też sie nie mogę doczekać... już chcialabym wiedzieć... tym bardziej, że lekarz powiedzial, że jak tylko sie uda muszę brać dufaston??? (chyba tak się to pisze).... po 2 poronieniach trzeba się zabezpieczyc i wzmocnić zagnieżdzenie jajeczka (tak mi lekarz tlumaczył)..... dlatego chciałam iśc na bete,...... może zrobię to w poniedizłek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, że w pierwszej ciązy to strasznie mi sie spać chciało... w drugiej nie czułam nic.... za każdym razem przed dnie spodziewanej @ testy wychodziły negatywnie..... dopiero w dniu @ wychodziły pozytywnie :) wiec chyba odpuszczę te testy domowe i pójde na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie coś piersi zaczęły śwędzieć, tylko nie wiem czy ja sobie objawów nie zaczynam już w mawiac.. ale muszę isć coś zjeśc bo mi nie dobrze aż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez przed kazda @ robilam test bo myslalam ze jednak jestem w ciazy, a teraz stwierdzilam ze ciepliwie poczekam do dnia @ i sie oplacilo :) lusesita mysle ze mierzenie temperatury nigdy nie zaszkodzi, ja mierzylam dzien w dzien przez 2 miesiace... ale jak tylko utzrymywala mi sie podwyzszona to wiedzialam ze @ nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej, że ja się tą wróżką zasugerowałam..... kurde ona mówiła, że w kwietniu dopiero ciazę widzi :(((( masakra jakaś - tak się zafiksowałam , że coś strasznego ... są jednaj jakieś plusy :) - po pierwsze - do kwietnia niedaleko, po drugie - znaczy, że się kobieta trochę zna robocie /.... ALE JA CHCĘ TERAZ JUŻ< NATYCHMIAST ..... !!!!!!!!!!!!!!!!! a Wy ??? korzystalyście z wrózki?? wierzycie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodze do zadnych wrozek, wierze w przeznaczenie i to co ma byc...a druga rzecz ze tylko bog wie co cie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo chcialam i moj M tez ale wyszlam z zalozenia ze kiedy mam miec to tylko ON wie i wtedy je dostane... wiec czekalam i sie doczekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teąż nie wierzyłam, ale jakoś tak wyszlo na andrzejkach, że wreóżka była ... i się skusiłam.... ale daje to trochę do myślenia... od grudnia się staramy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez od grudnia sie saralam ale od stycznia zaczelam mierzyc tem i w lutym weszly testy owu wiem ze latwo mowic ale nie myslcie o tym za duzo, to ma byc przyjemnosc i radosc ze moze bedziesz w ciazy, a nie nerwowka czy @ przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremika no na pewno,, taka ladna pogoda to trzeba korzystac.. ja niestety dziś nie skorzystam bo na jutro muszę sie do szkoły uczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wtorek musze 2 prezentacje zrobic, jedna na temat opery, a druga na temat lektury "Pan Tadeusz", moda w Sopicowie.. i nie mam pomysłu na ta drugą.. to takie przygotowanie do matury, która za rok bede zdawac//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, Chcialam Wam zyczyć pięknej niedzieli:) My jedziemy z M troszkę pokorzystać ze słoneczka, bo jutro znów od rana do wieczora praca 😭 Migotka kochana trzymam kciuki:) Daj znac wieczorkiem co tam. Pozdrawiam Was cieplutko, do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:;)) witam w ten piękny sloneczny dzionek własnie sie wygrzebałam z łóżeczka. mojksiąze robi sniadanko. Kropelka ja po Duphastonie nie dostałam żadnego uczulenia, jedynie cycki mi bolały i miałam mylące ciążowe doliegliwości. ale w drugim cyklu sie wszystko wyrównalo. I Dzięki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszystkie bóle zniknęły. troche pokłuwa lewy jajnik - 25 dc:-) planowane testowanie - wtorek. chyba zacznę prowadzić codzienne zapiski z objawów :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima hejka.. no ja rano mierzyłam temp. i miałam 37.0 oby nie spadła to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×