Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Ale mi strasznie po wódce gorąco już 4 kieliszek.A tu zamiast wysokie ciśnienie to tu niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika a jak z twoim menem
o czym rozmawiacie jak zadzwoni? nie pij tyle bo sie opijesz monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa jak jestes ciekawa to zacznij od jutra rano mierzyc temperature i zobacysz ile masz, jak ok37 to jest dobrze. u mnie M sie smieje za kazdym razem jak sie do niego przytulam ze mam goraczke i ze jestem chora na ciaze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremika nie wiem czy to ma sens o 20 jak sprawdzałam szyjke to była nisko , twarda i zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Niedawno wróciłam do domku, padnięta troche jestem, ale musialam wpaść choć na dwa słówka do Was:) U mnie tez cudnie, wiosennie, słoneczko:):) I bylam tez na zakupach wiosennych, wydałam kupę kasy, ale cooo tam raz się żyje:P < a miałam oszczędzać twardo:P) Kupiłam sobie taką sukienko tunikę kolor koralowy z dodatkami czarnymi, lakier też w tym kolorze - koralowym + drugi mocna czerwień:D Sweterek zielony - poszalalam z kolorami, czas odrzucić czernie i szarości zimowe... Buciki szare wprawdzie, ale wiosenne. Apaszkę, bieliznę i inne drobiazgi, odrazu jakoś mi lepiej. Te ostatnie moje doły i depresje już mnie pomału męczą...chyba już coraz bardziej przyzwyczajam się do mysli, że pewnie nam się nie uda. Trudno... zaplanowałam już sobie co będę robić, jakaś siłownia od kwietnia, dłuuugie wakacje w sierpniu, z opalankiem, dużą ilością kolorowych drinków na plaży itp..;) Sublima - czy Ty się dobrze czujesz w 100% po dupku? Ja dostalam uczulenie:( Nie jestem alergikiem, nigdy nie mialam problemow z uczuleniami, wysypkami, a dziś się budzę i cała buzia w takich plamach czerwonych, bylo ich kilka i są nadal, i tylko na twarzy;/ Na szczescie na dzien zamaskowalam podkladem i pudrem, ale bez make- upu lipa... Moze to wina że wczoraj wypilam grzane piwko na wieczór??????? Miała któras może z Was taką przygodę? Nie wiem na 100% czy to wina dupka, ale pierwszy raz tak mma i mi się skojarzylo.... Co mialam Wam jeszcze napisac?Hmmm, hmmm, jak przypomnę sobei to jezscze zagladne:) Jak Wam minęłą taka śliczna sobota, co robilyscie? Lenka - co M powiedzial jak się obudzil? Monika - jak imprezka? Doremika super betka:):) GRATULACJE Born - mam nadzieję, że mdłości coraz mniejsze?:) AAA Sublima , noi Gratulacje oczywiscie:* wczoraj mnie nie bylo, i nie moglam pogratulować Ci:) Osa - wrócilas już? Co tam u Ciebie? Sabrinka - zakupy zawsze potrafią zadziałać pozytywnie... 🌻 Pysiuleczka, Monisia - co tam kochane? Witam nowe staraczki, z którymi ie mialam jeszcze przyjemności porozmawiać i pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No imprezka rewelacyjnie.Się człowiek pośmiał,pożartował. Dobrze że bawiłam się z dziećmi nie piłam co kieliszek. Szczególnie mały był najwięcej u mnie aż miałam plecy mokre. Wypiłam 6 i troszkę co kręciło się w głowie a gorąco mi było okropnie.Zamiast po alkoholu mieć wysokie ciśnienie to miałam niskie,dziwne.A tak zaraz idę spać.Jestem zmęczona i się ziewa.Strasznie nogi i ręce bolą.Jutro do siostry która nie była z powodu dzieci które są chore.Gości było dużo.A i znów chyba przytyłam.Co schudłam bo ćwiczyłam,piłam wodę a teraz znów się wróciło do tych dań a jadłam po trochu i znów brzuszek wywalony.Jutro dalej ćwiczenia. Dobranoc wszystkim. Do jutra 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta najlepiej w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ok.. jutro rano sobie sprawdze.. jak bedzie powyzej 37.0 to bede miała jeszcze jakas nadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa ja mierzylam normalnie pod pacha i tez bylo ok :) pamietaj zeby mierzyc po przepudzeniu bez wstawania z lozka.... a czy warto to sama zobaczysz jak zmierzysz :) kropelka to udane zakupy byla i dobrze trzeba miec troche radosci :) a ja mialam pierwsze zakupy dla mojej fasolki ale radocha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam elektryczny i niby po piknieciu powinno sie odczytac ale ja go zostawialam jeszcze na chwile i patrzylam kiedy tem przestanie rosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pod językiem tez w sumie mogłoby być.. Jutro rano się okaze ile bedzie.. Wieczorem jak zmierzyłam to było 36,8 wiec moze jest jakas mała szansa ze rano bedzie wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki.. jakoś juz nie mogę spać.. Zmierzyłam sobie temp o 6:35 (specjalnie się obudziłam) i wyszło mi 37 stopni. Czyli jest jeszcze mała szansa, że się udało. W nocy bolało mnie znów podbrzusza, ale tylko jak leżałam.. Zaczęłam się głaskać po brzuszku i usnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Lisaveta, szansa jest zawsze, tylko pamietaj, ze temp spada 2-3h przed przyjsciem @. Co tam u Was Dziewczynki? Mam zaleglosci w czytaniu, ktore wlasnie zamierzam nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa aha.. i coś mi sie wydaje, że spadnie i przyjdzie @, bo wsypało mnie na twarzy.... ale dobra ja juz sie nie nakręcam bo pewnie i tak sie rozczaruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny ...:) u mnie piękna pogoda :) słoneczko świeci, super spacerek się dzisiaj szykuje :) a ja jednak tej Bety nie zrobilam... poczekan do poniedziałaku - może zrobię test :) w sobotę pojawił się wątek bólu jajników... mnie wczoraj bardzo bolały... jakby przed okresem :) i dzisiaj rano też... może sie udało :))) wszystkim życzę miłego dnia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was jeszcze takie pytanie.... ogólnie mam problemy z cerą ... chyba przyczyną są zmiany hormonalne..... przy pierwszej ciąży jednak cerę miałam jak laleczka... promieniałam... przy drugiej niestet było fatalnie .... krostki na twarzy były nie do zniesienia..... odkąd pamiętam zawsze przed @ na twarzy pojawiały się jakieś "cuda" :( zawsze krostki pojawiały sie kilka dni przed @..jak w zegarku... :( i w sumie nie wiem jak to jest :( - czy w ciąży takie rzeczy się normują... ??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa to ze cie wysypalo to tez moze byc na ciaze-przezz zmziany hormonalne.... mi takie prysszcze wyszly na tworzy i mam cale plecy w kkrostkach, moj M mowil ze @ jak nic bedzie :) a tu jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremika aha.. no mnie zawsze przed @ wysypuje.. czyli przed ciązą również.. a temp miaałam dziś 37.0 jutro również zmierzę... śluz mam taki mleczny i bez zapachu.. ale nie ma go bardzo duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi-ka, lisaveta_ - 22 mam mies planowaną@ i ale mam nadzieję, że nie przyjdzie.... niestety - od wczoraj na twarzy mam różne krostki i pryszcze :((( i już nie wiem, co o tym sądzic..... :( a u mnie śluz jest jest mleczny, ale w sumie nie wiem, czy jest go więcej... ogólnie z tym śluzem to w tym cyklu jakos dziwnie było... zazwyczaj śluz płodny mam taki obfity, a ostatnio - jakoś tak go mniej było.... a teraz ten śluz jakiś taki dziwny ... mleczny ale taki trochę przezroczysty... nie wiem.... może to wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierz tem i zapisuj sobie, jak cos to zawsze pozniej moze sie przydac. a jak ci spadnie to bedziesz wiedziala tez ze dostaniesz zaraz @.....a kiedy powinac dostac @? ja takie sluz mam caly czas, tylko teraz troszke wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×