Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość kualalumdfef
idiotki szukające zapładniaczy a nie mężów...żal mi was. Co na o wasi mężowie?? "hmhm dziś była krestka owu wiec zaciągam męża do sypialni:D" żal żal żal ...jeszcze kiedyś któraś wstawiła wykles temperatur ze słowami przytulanko-seks był tam 3 razy w miesiącu tylko w dni płodne. Chore to-co to tylko seks w celu zapłodnienia?? LECZYć sie idiotki!!!!! kochamy się kiedy chcemy a nie tylko jak maszyny do...aj już sama nie wiem co z was za żony i partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka ..hihi mi by sie intubacja chyba teraz przydala a nie 3 wdechy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to juz napisze tutaj,moze nikt sie nie przyczepi.Wiec bylam dzisiaj u lekarza.Ciaza rozwija sie prawidlowa choc jest jeszcze bardzo wczesna bo 5 tyg i 4 dni.I wszystko byloby ok gdyby nie to ze mam torbiel na jajniku 27 mm i male krwiaczki od tego :/ :/ Ten torbiel pojawil sie w ciagu 2 tyg,bo na ostatniej wizycie go nie bylo.:)Juz wiem czemu pobolewa mnie brzuch.Dostalam zwolnienie z pracy na 2 tyg i zakaz wyjazdu do Polski.Mielismy jechac na swieta..Takze u mnie tak sobie.Juz sie przyzwyczajilam ze u mnie w zyciu zasze tak jest.Chwila dobrze i zaraz wielkie bum,zeby nie bylo za dobrze.A wszystkie plany zycie mi werefikuje.Mimo to najwazniejsze ze kropeczka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, kropeczki gratuluje, torbieli niekoniecznie. A lekarz co mowil? Powinno sie samoistnie wchlonac? Dostalas jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenko teraz rób
z siebie pokrzywdzoną a prawda jest taka że sama mącisz tutaji wkopujesz innych jak Monike np. zastanów sie nad sobą, bo przez to możesz sama nigdy nie zajść w ciąże.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka slonce..tak jak napisalas: najwazniejsze ze Migotkusiąteczko sobie rosnie:))) a na torbielke znadzie sie rada:* tylko duzo odpoczywaj ,nie przemeczaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - nie wiem co Ci tu doradzić, bo nie wiem jak to jest mieć torbiel na jajniku w czasie ciąży. Ale grunt żeby było wszystko dobrze, a maleństwo się rozwijało :*. Tego Ci życzę. Wiem że szkoda że do PL nie możecie lecieć :(. No ale czego się dla dzidzi nie zrobi :) 🌼 Malinowa co u Ciebie? Kiedy zaczynasz starania? :) Lenka - słonko, nie przejmuj się, w tyłku to miej, ktoś w tani sposób wrabia Cię, oczywiście kto to łyknie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko, pls, zamiast na Lenie skup sie na poszukiwaniu wlasnego mozgu. A jak go juz znajdziesz, to moze uda ci sie wykminic, ze masz wlasne zycie i zakaz chamskiego wpieprzania sie w nasze. A teksty typu "sama nigdy nie zajdziesz" wsadz sobie w ... Wiesz sama gdzie. Chyba, ze jestes wrozka? Jestes? To zrob sobie kawy czy herbaty i powroz sobie z fusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, ciezko stwierdzic kiedy. Wrzucilam na luzaka i nie mam zamiaru gwalcic meza w dni plodne:) Na razie nie wiem nawet kiedy mam plodne, bo przestalam nawet liczyc dni cyklu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka juz spoko jest:))) ignorancja pełna z mojej strony hihi:)) dziewczyny ja Wam pozniej cos napisze..bo mnie Malinka rozwalila tekstem dzis:D:D:D:D no az sie poryczalam ze smiechu:P a wszystko zaczelo sie od tego ze mam nadal PMSa..a okresu ni ma:P Wiec Nasza Kochana Malinka doszla do wniosku ze moze jest juz ciocia i mam isc na bete:P bo zaczyna mi grozic udzial w programie ciaza z zaskoczenia...z takim oto pieknym napisem na dole ekranu: ""lena, 26, z zawodu hakerka komputerowa ,majaca 2 laptopy i piszaca na 3 nickach, odkryla, ze jest w ciazy kiedy zamiast kupy przy zatwardzeniu do muszli klozetowej wpadlo jej dziecko" no nie moge....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi cie lenka...młodej dupodajki lisaviety też....szkoda że jesteście takie żałosne...nigdy nie zaciążycie...idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedzial,ze bedziemy patrzec na rozwoj sytuacji.Ja biore progesteron,ktory mi dal 2 tyg temu.Taki w cremie dopochwowy,czysty,ktory idzie prosto do macicy.Za 2 tyg znowu mam wizyte jesli nic sie nie zmieni,albo podwoi dawke albo cos innego wymysli.A ja zbankrutuje bo kazda wizyta co 2 tyg to 200 funtow :/ :/ Nigdy nie mialam torbieli i teraz nagle musial sie pojawic,dziad jeden.Oby tylko dzidzia byla zdrowa i nic jej nie zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bede za jakis czas,ide robic zupe cebulowa.Tak sobie wymyslilam :p Bede za jakis czas.Aha i napiszcie mi email to pozniej tez Wam wysle moja Piekna Kropke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole, aż w szoku jestem i mną trzęsie jakim cudem????????????????????? Ja piszę maila do administratora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz to zauważyłam./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi cie lenka...:( twój facet to cham..może to gej?? Tylko nic nie podejrzewałaś?? Kurde ciekawe co tam u mojej kompanki podszywaczki monisi :) moniiiisia odezwij sie!!! porobimy sobie jaja z tych kretynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia..Ty masz w niku L a ta larwa ma I,spokojnie my wiemy ze to nie Ty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, spokojnie, ktos ma I w nicku zamiast L. Od razu widac, ze podszyw. Dziewczyny, blagam, olejcie, w koncu im sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wystawiam,od dawna:)No co Ty madralo wszystko wiedzaca nie wiesz tego.Przeciez Ty robisz za alfonsa ha ha !!!!!Pocaluj mnie w d....Wcale a wcale nie dzialaja na mnie takie wpisy.Zobacz jaki musisz miec zryty beret,zeby w taka piekna niedziele siedziec i pisac takie bzdury.Zal,zal za MI CIEBIE NIEUDACZNIKU !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie wiem jak to jest możliwe...dziewczynki poradzcie coś bo chyba zrobie kupe ze stresu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kurwa jebana mać, sorki że przeklinam ja pierdole aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dzięki że Wy to wyczaiłyście. Dżizys kurwa ja pierdole. Co za oszołom ta pomarańcza!!!!! Już bałam się że hasło mam zmienione. Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuIeczka8 - Ty wiesz że jeśli bez mojej zgody posługujesz się moim meilem, będziesz mieć spaprane papiery? :) Ty oszołomie do psychiatryka idź się lecz. Masz siano w głowie, nie mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×