Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witam!u mnie masakra,pogoda do bani,wieje pada,aż sie niechce z chatki wyjsc-no i wogóle poniedziałek,A JA NIELUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW: ( -Pozdrawiam,iżyczę dobrego humorku,Wszystkim!pędzę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki za Sublime!!!!!!! :) Malinowa : pracuje w takiej restauracji przez ok 4 mc :) nie duzo ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja już w pracy, wpadłam powiedzieć dzień dobry:) Ja też NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW! Ciężki tydzień przede mna;/ Kobietki, kto wyczyścił maila? Nie ma żadnej wiaodmości, jakieś porzadki były????? Zachodzę po weekendzie, a tu pustki. .. Buziole, w wolnej napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. I ja sie melduje po slonecznym weekendzie. Zajrzalam tu wczoraj woeczorem i bylo dosc nieprzyjemnie wiec nic nie pisalam. Ale Migotko widzialam Twoja kropke na zdjeciu. Przesliczna! Gratuluje. Mam nadzieje, ze te inne rzeczy same zanikna i bedzie po problemie :-) Wczoraj wieczorem byly ze 4 maile na skrzynce. Dzisiaj nie zagladalam. A moze byly jakies porzadki? Musze przyznac, ze pomarancze robia sie coraz bardziej bezczelne. Ale Lenka i Pysia swietnie sobie dalyscie rade 🌼 Kurcze, a co ja przezylam z tym farbowanem. Masakra. W sobote wieczorem M zafarbowal mi wlosy na kolor, ktory sama wybralam. Ale na opakowaniu inaczej wygladal. Mi wyszly FIOLETOWE wlosy. Smialismy sie, ze wygladam jak emo ;-P (nie obrazajac nikogo oczywiscie). Wiec wczoraj znowu kupilam farbe, tym razem ciemny braz i probowalam to jakos zakryc. Cud, ze mi wlosy nie wypadly po takiej dawce amoniaku ;-) Ale prawie sie udalo. Kolor mam dosc ciemny z lekkim odcieniem fioletu. Nie jest traigcznie. Moj M stwierdzil, ze pzynajmniej nie jest nudny. Heh.. faceci ;-) tak wiec pol niedzieli bylo horrorem, do tego jeszcze PMS mnie dorwal :-( Sublima trzymam kciuki zeby @ nie przylazla :-* Milego dnia Wam zycze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czsec Kocia Lapka :) my chyba wczesniej nie pisalysmy :) Witaj na naszym forum :) A no dzidzi to nie bedzie bo wlasnie w tym samym jajniku bylo jajeczko wielkosci 20 mm : lekarz mowila ze szkoda ze sie zmarnuje..... ale chociaz odpadla jedna z moich obaw ze moze nie jajeczkuje :) Mam testy owu. od przyszlego mc ruszam z koksem :) .... tylko juz mi sie niedobrze robi jak pomysle o okresie i bolami ktore ostatnio mam :( Siostra kupila mi nowy lek przeciwbolowy Buscopan forte> ktos cos wie o nim_? Dobry? Ja musze spadac do szkoly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osa:-) Dzięki, ale coś mi się widzi że chyba wogóle nei zdążę zrobić testu:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia Lapka: to sorki wiesz skleroza nie boli :) Sublima: ciiiiiiii....... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie też szaro i ponuro za oknem. Tylko iść spać, a nie siedzieć za biurkiem w pracy. Znając życie znowu będę przysypiać. U mnie po anty jajniki rozkręciły się na całego. Znowu nie dały mi spać, bo tak bolały, Jedyny plus to taki, że wiem, że mam owu. Jest to pocieszające, przy moich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia Lapka: tak przeczytalam .... :) Fajnie! :) Ok. ja uciekam juz papapap moze po poludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia Lapka: tak przeczytalam .... :) Fajnie! :) Ok. ja uciekam juz papapap moze po poludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robić test mimo zaczynajacego się plamienia? chyba nie ma sensu:-( jutro najprawdopodobniej ide na koniec listy (płaczę rzewnymi łzami) a na przyszły wtorek umówie się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ten mój facet to jednak kochany. powiedział że przyjedzie do Białegostoku nawet na noc tylko żeby mnie zapylić:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka, poczekaj do jutra. Jak sie rozkreci, to faktycznie nie ma sensu testowac. Trzymaj sie tam Babo! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa dzięki, trzymam się , trzymam coż mi zostało innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Witam w piekny sloneczny dzien :) Widze,ze ktos znowu kasuje maile i miedzy innymi wykasowal zdjecia mojej Kropki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Migotka juz zadałam to pytanie :-( chciałam zobaczyć zdjęcie Twojego malucha a tu figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa to jeszze gorzej, chyba... wchodziłam w sobotę to jeszcze maile były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja haslo dostalam wczoraj od Lenki,wieczorem.I jak weszlam to byly 4 maile razem z moimi 2.Takze ja juz nie wiem.Moge sprobowac wyslac jeszcze raz,jak teraz jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak Migotka koniecznie. tak bardzo chciałabym zobaczyc Twojego maluszka:-) Moze jak się napatrzę to i mój sam przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczynki ale wczoraj była tu burza :/ Pieprzone pomarańcze się nudzą i zatruwają życie innym :/ No właśnie co stało się z mailami? Ja nic nie kasowałam, jak coś to przecież dałabym Wam znać :/ Sublimko trymam kciuki, żeby małpiszon nie rozkręcił się na dobre :* Ja też miałam plamienia, ale u mnie się skończyły i już drugi dzień sucho. A testuje zaraz po Tobie, tzn mam termin na @, ale chyba nie zatestuje. Kocia Łapka witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka czytałam że byłaś u lekarza, cieszę się, że Twoja kropeczka dobrze się rozwija. A serduszko już bije? Te torbiele napewno Ci się powchłaniają. Dbaj o siebie, dużo odpoczywaj i wszystko będzie ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Migotka, aż mi się łza zakręciła:-)) oby wszystko było super i dziciątko urodziło się zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki..w szkole nuda.. nic ciekawego nie ma.. do domu mi sie chce isc.. dzis znow zmierzylam temp i byla 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×