Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość ohoooo lenka wyczaiła
podszyw bo sama go stworzyła. Jak chcecie to udowodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zrobiłam kupke w majtki ze stresu....poradzcie coś :( może jak w kupke mi facet wsadzi to zaciąże?? Prosze pomóżcie:) hmmm lepiej w rzadkie czy twarde??? Bo mam teraz srake:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja podszyw :P ide od was bo mi sie już nudzi wkurzanie was:) fajnie było sie zabawić :P widzicie?? Na chwile zapomniałyście o swoich staraniach :D powinnyście mi dziekować :*:* narazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wyczaila? Biedna pomaranczo, nie Lenka, tylko ja. I wyprzedze twoj tok rozumowania - Siedze tu na 5 pomaranczowych nickach, ale stwierdzilam, ze to mi nie wystarczy, to zaczelam tworzyc tez czarne. I co? I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole, ta osoba powinna dawno być zamknięta w kaftanie w psychiatryku, masakra normalnie. Później Wam wyślę meila. Dam cynka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, przykro mi, ze dzielilas sie z nami newsami o Twojej Kruszynce w takich okolicznosciach, bo ciezko bylo sie skupic. Wyslij Lenie zdjecie na maila, ktorego ma w stopce, to przesle na nasz wspolny. Albo podaj swojego maila, to wyslemy Ci haslo na wspolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udowodnij pomaranczo ,czekamy wszystkie z niecierpliwoscia na dowody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia Łapka witaj:)) tylko sie nie wystrasz,na codzien taka patologia tu nie panuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYCZAICIE LENKE
TO ONA MĄCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo odsylam do slownika takiego milego pana,Kopalinski sie nazywa. sprawdz znaczenie słowa: dowód.:))) ale zjebalas sprawe aah ahhh...a ja juzmyslalm ze mnie pograzysz,a to psikus dopiero:D Kocia Łapko ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa teraz musisz jakis specjalny fochołamacz zastosowac. Inaczej nie cofne focha:P Kocia Łapko witamy w tabelce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focholamacz dla kobiety na diecie...ferrero:P to jakbys lysemu kupila grzebien. focha ciag dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale deszcz mocno teraz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika u mnie tez kropilo dzis. i wczoraj lalo bo ja okna umylam...wiec normalka. Ty tez mnie przyczajasz:D?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryste... co tu sie dzieje... ludziom sie nudzi... Buuu... koniec niedzieli i powrot do szarej rzeczywistosci.... :( do szkoly :( ... a w zeszlym tyg bylo tak fajnie .... :) No ale moze za 6 mc znowu do Pl na wizyte do endo...:) w zyciu bym sie nie spodziewala ze wizyta u lekarza moze cieszyc :)... A u was co dziewczynki??? Lenka-masz prace czy jeszcze czekasz na odp??? Jak juz byla odp to przepraszam :( pewnie nie doczytalam.....:( Migotka80- tez mam torbiel :( .... mam nadzieje ze sie wchlonie....Jesli cie to pociesz to Moja siostra tez miala w ciazy i znikl , tak samo jak kolezanka.... A u mojej mamy tez twierdzili ze ma torbiel.... Dopiero chyba 3 lekarz jej powiedzial ze to ciaza :) -czyli JA!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×