Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczyny, ja wczoraj przeczytałam pewne jedno bardzo adekwatne do moich załamań zdanie. "Nie sztuką jest nie upaść, sztuką jest się podnieść". Tak mi sie jakoś po nim lepiej zrobiło i mam znowu siłę, żeby walczyć o to swoje malutkie marzenie. I wiem, że jeśli nawet jeszcze kilka, kilkanaście razy "upadnę", to będe wstawać tak długo, aż dojdę do celu. I oświadczam, że w tym cyklu odpuszczam temperaturę, sprawdzanie śluzu, odpuszczam bzykanie 8 dni z rzedu. Niech się dzieje wola nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy nie pójsć do mojego lekarza jeszcze przed @ czy darować sobie i iśc po... moze na usg zobaczyłby czy wogóle mam jakieś jajeczka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa to też jest pomysł:-) Ja nawet gdybym chciała nie moge "liczyc" na 8 dni z rzędu. wg moich wyliczeń nast owu mam w środku tygodnia więc ten cykl moge sobie odpuścić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcza Sabnika ale przed to on mi ni nie powie..... każe przyjśc za tydzien dwa i znowu kasa pójdzie zkieszzeni sorki za jakies tam drobne błedy ale rączki mi skaczą po klawiaturze ze stresu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I ja witam. sublima trzymam kciuki.Wierzę że zdasz. pysiuleczka8 mam do ciebie jedno pytanie.Jakie ty ćwiczenie robisz?Też brzuszki? A co u was? Ja niedawno wstałam.Po tej herbatce się lepiej spało i się niebudziłam w nocy.A tak cały czas gardło boli,kaszle i taka gęsta wydzielina siedzi w przełyku i przeszkadza. A tak już po ćwiczonkach.Zrobiłam naraz 70 brzuszków. Jak to się mówi napewno nie zaszkodzi tylko pomoże.Każde ćwiczenie na coś pomaga.I się niepoddaję.Wiem że prędzej czy później schudnę.Teraz zaczęłam pić wodę ciężko bo zawsze piłam wodę smakową.A w domu jedna osoba powiedziała że jak chcę schudnąć to niemogę pić wody smakowej,gazowanych nawet soków tylko sama woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - zrobisz jak wolisz, ale ja bym poszła. Wiesz albo idz po okresie tak odrazu a potem w połowie cyklu i zobaczy jak tam u Ciebie pęcherzyk. Ja jak zaczne krwawić mam odrazu dzwonić i umówić się na usg i kurde musze pogadać z tym lekarzem a to mila rozmowa nie bedzie. Ale nie takie już nim miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja też już z kawką siedzę :) Moje plamienie dwukropelkowe się skończyło :) Cokolwiek to oznacza. Sublima trzymam kciuki, dasz radę, masz wirtualnego kopniaka na szczęście! 🌻 Sabrinko dobrze, że się nie poddajesz! Zobaczysz za te cierpienia będziesz nagrodzona różowiutkim bobaskiem 🌻 Malinowa a może te leki bierz z rana, cały dzień będziesz pobudzona, a noce będziesz przesypiała 🌻 Gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, nie moge brać rano, bo po tych lekach spada glukoza i moge nie czuć się za dobrze ;) Trzymam kciuki, żeby plamienie 2-kropelkowe zamieniło się w 2 kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dziewczyny mogę dalej pisać? Bo jak przeszkadzam to napiszcie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu a nie miałaś tego krwawienia po stosunku czasem? Może Ci jakaś zyłka pękła czy tam naczynko w środku czasem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka nie, bo wczoraj się nie bzykaliśmy, po prostu poszłam siku i odkryłam 2 kropki jasnoczerwone. Się nie nakręcam, bo wolę być mile zaskoczona, a znając życie to @ przyjdzie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Widać że przeszkadzam.Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu a czy ty przypadkiem
Nie piszesz dla urozmaicenia pod nikiem Monika942? Hmm zastanowilo mnie to zdanie ( się nie nakrecam) Monika tak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja niepisałam tego że się nakręcam.Żeby nie było znów na mnie.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I na koniec powiem tylko że mierzyłam przed chwilą temp jest 37,0. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! :-) Sublima kopniak na szczescie! :-) Jakie macie plany na dzisiaj? Ja juz od rana sprzatalam wiec dzisiaj pobijam chyba rekord w spoznieniu do pracy. Ale szefa ma nie byc wiec chyba pol biedy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) milczenie uznam za zgodę :) Tak więc uznaliśmy z mężem że czas na dziecko nigdy nie jest odpowiedni...więc zaczynamy się starać :) jesteśmy 7 miesięcy po ślubie mam lat 22 mąż 26 . Mam jeszcze nie zdjagnozowane do konca choć podejrzewane PCO. Dlatego uznałam że czas się leczyć i próbować-nie wiem ile to zajmie czasu....poczytywałam wasz teraz już nasz:) topic i troche tam wiem co u was:) W czwartek jestem zapisana prywatnie do pani ginekolog aby coś zrobic z moim cyklem bo ostatnia @ była w grudniu i jak dotąd ślad po niej zaginął:( Tak z ogólnych informacji to miasto Siedlce, Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulwika w Lim zaliczyłam na razie prof. Kamińskiego (nie polecam przyjmuje taśmowo i nie chce kierować na jakiekolwiek badania). Potem był pan Mirakowski (odsyłał mnie na NFZ bo on nie leczy niepłodności, ale dal chociaż skierowanie na podstawowe badania). dr. Janik(bardzo sympatyczny ale lekko zakręcony). Ostatni to dr Wieczorek (zafundował mi kurację z anty po w czasie której była tragedia i teraz nie jest lepiej). W kwietniu idę do dr, Maja - podobno specjalista od niepłodności. Za to dziś mam skłonności mordercze. Zrobię chyba krzywdę temu ostatniemu ginowi jak go spotkam. Tymi tabletkami anty chyba rozregulował mi organizm do reszty. Nie dość, że przez 2 miesiące plamienia miałam non stop przy braniu anty to teraz po ich odstawieniu od wczoraj znowu plamię czyli od 8dc. Jestem wściekła i załamana jednocześnie. Mam dość tego wszystkiego. Po tym leczeniu przez tych wszystkich konowałów jest coraz gorzej Jutro idę do internisty po skierowanie do polikliniki ginekologiczno-endokrynologicznej przy szpitalu na karowej. Mam nadzieje, że mi je da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leal :-) Pewnie, że możesz dołączyć :-) Coś tu się pusto nagle zrobiło, ale nie zrażaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie udało mi się dodzwonić i umówić do tej poradni na karowej UWAGA NA PAŹDZIERNIK!!!! Dopiero wtedy mają wolne terminy, człowiek zdąży się ze 3 razy przekręcić zanim do nich dotrze :( Musze jeszcze sprawdzić na wołoskiej, bo podobno tez tam jest taka poradnia. Może oni będą mieli wcześniejsze terminy. Na razie wariuje organizm i jajniki. Bolą oba jak diabli, wczoraj nie mogłam przez nie usnąć. Pewnie obudziły się oba na raz po tych anty. Jak byłoby wszystko w porządku to pewnie byłyby z tego bliźniaki, a tak będzie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zraziłam się. :) przepraszam że zapytam bo widze że to drażliwy temat a chce wiedzieć jak bede tu pisala-ktoś mógłby w dwóch zdaniach napisać o co chodzi z tą monika982 coś tam?? Bo nie wiem z kim mam rozmawiać :D i juz potem nie bede pytać :) Nie jestem specjalistką od wlasnego cyklu ale ktoś mi może wyjaśnić na czym właściwie polega pco?? To chyba cykle wydłużone bezowulacjne?? MA TAK KTÓRAŚ JAK JA?? Dodam że okres miałam tylko po tab. anty i po dupchastonie-samoistnie ze 4 razy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Ja mam od rana młyn w pracy;/ Co chwilę ktos coś mówi, coś chce, po coś przychodzi... Sublimka kochanie mocno trzymam kciuki, tysiąc kopniaków w tyłeczek! Dasz radę!:) Odezwij się po do nas koniecznie! Lenkaaa myszkoo, i jak dziś humorek? Czytalam maila od Ciebie smutasku jeden:( Kurcze, coś z tym trezba zrobić. Pamiętaj: KAŻDA CHWILA W ŻYCIU, KAŻDY MOMENT JEST SZANSĄ ABY WSZYSTKO ZMIENIĆ, a potem NEVER LOOK BACK i do przodu❤️ Jak Ci mineła nocka? Sabrinka - jak słońce? Cieszę się że taki emasz podejście!!! Co Ci gin powiedziała i poradziła teraz? Wazne że masz sowjego M przy sobie, że jesteś taka super dzielna Kobietka, ściskam Cię mocnooo Lilu - ja mialam dokaldnie tak samo ostatniio z ta kropla krwi, u mni ejestem pewne, było to w trakcie owulacji, więc i u ciebie tak mogło być. Też mialam jedna kropkę świeżej krwi... Pysiuleczka - jak tam 🌻? Monisia🌻 jak minęła nocka?;) "Pierwsza" z Twoim M:) Dorcia, mulwika, klocki, malinowa - jak humorek z rana? Oskaa - kiedy do nas napiszesz? Witam nowe Kobietki na naszym forum🌻 A u mnie klapa znów, wczoraj się wkurzyłam na maxa już, dziś neistety poklocilam z M:( W nocy dziś zaczeły mnie boleć cycki już (dziwię się że tak szybko, jak według testów i tego co czułam owu była przedwczoraj). Znowu 2 tyg męki przede mną;( i to chol..rne PMS, znów bede jak balon i ten okropny bol piersi, brzucha i wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: Biorę od wcz dupka, ale zastanawiam się czy wogóle go brać... Postanowione, od następnego cyklu, maa gdzies wszystko... skoro się nei udało już kilk arazy, to i kilk anastępnych też się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal - z Moniką chodzi o to, że ktoś pozakładał fałszywe nicki, tylko pozmieniał w nich cyferki. Monika, która pisze pod nickiem 942, to ta która pisze od początku;) A reszt ajest wielką niewiadomą;) Co chwilę pojawiają się pomaranczki, ktoś coś dopisze i się robią małe afery forumowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja wiem, że można krwawić lekko podczas owulacji, ale ja owulkę miałam 7.03 (tydzień temu). Wtedy testy owu mi wychodziły pozytywne, no i ból jajników (zawsze mam na owu). W sumie się nie nakręcam (POMARAŃCZKO ZOBACZ JAK JA NAPISAŁAM-SPRAWDŹ PROSZĘ), bo i tak wiem, że będzie jak zwykle i @ będzie. Czy mi się to podoba czy nie :( Chociaż takie coś mam 1 raz. Aaaa co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×