Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

dziewczyny ja siedze i wyje przy tych piosenkach...w ogole ze wspomnien tez...czlowiek byl taki glupi ze chcial jak najszybciej dorosnac..glupi,nie wiedzial w co sie pcha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh teraz nie wiem jakie mam bo bede wiec dopiero wyniki osatnio jak robilam pol roku temu bylo ok ale ja jestem na eutyroxie wiec to co innego.... a co do badan hormonalnych to nie mam ziejonego pojecia jakie, zalezy co chcesz sprawdzic, ja tam higdy nie mialam tak szczegolowo spr hormonow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka masz racje, jak jest sie mlodym i glupim to sie chce byc doroslym a jak jest sie doroslym to sie teskni za tamtymi czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
doremi-ka a kiedy odbierasz wynik z tsh? Masz nadczynność tarczycy? Tyjesz? No chciałabym sprawdzić wszystkie hormony czy jest w porządku. Ja też słuchałam Kelly Family ale bardzo mało. Na polo tv jak ktoś ma to lecą stare kawałki.Wczoraj jak słuchałam to poczułam jakbym wróciła do dzieciństa. Powiem wam że wolę te stare kawałki niż te teraz co lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja tez tesknie za beztroskim bezproblemowym dziecinstwie ... ehhh .... Monika badania hormonalne zaleza od roznych sytuacji. ja mialam robione ich kupe ... ale najpierw przez pol roku chodzilam do lekarza ale juz wtedy sie staralismy o dzidziusia i lekarz wiedzial co i jak. A w Twoim przypadku to ja niewiem jak bedzie lekarz w porzadku to Ci zleci badania a jak nie to bedzie kazal czekac az zaczniesz sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus..az sie nie chce wierzyc ze kiedys jedynym problemem bylo to ze trzeba zrobic zadanie z matematyki...albo jak urzadzic sobie domek dla barbie..w ktora sukienke ja ubrac.albo co wyniesc na dwór..wozek czy garnuszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nina86 chodzę do gina dość długo i widzę że jest w porządku. Jak chcę się o coś zapytać to wyłumaczy. Przpomniałam sobie taką historię.Poszłam do gina trochę ludzi było.Czekałam w kolejce.Kobieta wchodzi zawsze muzyczka leciała a ten dzień co byłam było cicho i tylko było słychać prosze ściągnąć majteczki a kobiety się śmiały.Gin jak gada głośno to słychać aż na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Patrzyłam na necie jakie badania hormonalne warto zrobić. Zrobione miałam luty morfologia,crp.OB dawno,AST i ALT ponad 2 lata temu,cytologia w lutym,test różyczkowy ani razu,piersi w tym miesiącu,tsh w lutym,poziom żelaza,estradiolu, progesteronu,CAP ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaazuziiaaa
Hej, a więc miałam coś o sobie napisac. Mam 25 lat, 3 lata temu urodziłam córeczkę Zuzię. Ciąże przechodziłam ciężko. Okazało się że zaszłam w ciążę mając TSH prawie 3, podwyższone ponad normę ft3, ginekolog uważał że to świetne wyniki. Poszłam do endo i zaczęłam się leczyc. Od tamtej pory leczę się u endo, a przed ciąża nie mialam pojęcia ze mi coś jest. W ciązy kilka razy pobyty w szpitalu ze względu na złe wyniki badań krwi i moczu. Ciągłe infekcje, ciągły strach o dziecko. Urodziłam córkę w 34 tc, jest zdrowym dzieckiem. Teraz chcielibyśmy postarac się o rodzeństwo dla niej. Staramy się od grudnia i narazie nic. Boję się że ta ciąża też będzie trudna, ale pragniemy jeszcze jednego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka mozesz mi napisac jak jest list polecony po angielsku ?? wiem tylko ze nie mowi sie tak jak jest w slowniku tylko cos od slowa podpis ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus jak wysylam polecony mowie Special Delivery. jesli ma byc szybko dostarcozny powiedz special delivery and prioritaire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co malutka. ps jeszcze zalezy czy wysylasz do pl czy na terenie uk. bo jesli na terenie uk to first class stamp tez wystarczy. wiem ze one ida na terenie uk dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja byłam dzisiaj oddac krew do badania i z tego tytułu mam wolne. :D Byłam też zobaczyc za płaszczykiem na wiosnę i ceny mnie powaliły... No 160 zł za cieniutki płaszczyk nie dam. Tym bardziej, że jeden już mam takie z podszewką, a szukam właśnie takiego cienkiego. Teraz patrzę na Allegro za czymś ciekawym. ;) Lilu- to plamienie mogło byc plamieniem implanatcyjnym, ale tego na pewno nikt nie wie... Ja trzymam kciuki, aby tak było. :) Mam nadzieję, że to dzidziuś się mości w twoim brzuszku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :). A dzisiaj sobie pospałam do 11:30 :D. Mam spokój od tej nerwówki :). Sublima - moje gratulacje kochana!!! :* Wiedziałam że się uda ;) :) 🌼 Lenka - słońce jak u Ciebie? Myślę że już oki :*:*:*? Jesteś zła na mnie??? 🌼 Lilu - poczekaj kochana zobaczysz co dalej będzie :*. Na pewno nie wkręcaj sobie niczego. Ale życzę żeby Ci się udało :* Born - wiem że to cholerstwo drogie. Ja w zeszłym roku na Allegro wylicytowałam u jednego Sprzedawcy kurtkę skórzaną koloru karmelowego za 60 zł (te co są modne, na pewno wiesz która:)), i kurtkę dżinsową za 35 zł. Nowe :). Więc rozejrzyj się bo czasami się bardzo opłaca na Allegro :). Co tam u Ciebie? A jakie to badania krwi robiłaś? Podstawowe? Monika - ja w ogóle nie ćwiczę, ale wiem że robienie brzuszków pomaga ;). Co u reszty? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, ale Ci dobrze, to wyspałas się za wszystkie czasy. :) Ja robiłam morfologię, mocz, HIV, glukoza, kiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaazuziiaaa
Kobieta starajaca się powinna miec kolo1,5. Ja jak zaszłam w ciąże mialam 2,7 :/ Idź do endokrynologa najlepiej. A ft3 i ft4 masz w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price-Charlston 21 tsh 2 to bardzo ładny wynik. Nie masz się czym martwić. U mnie w lutym wyszło ponad 5 :( od razu dostałam euthyrox i skierowanie na kolejne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitaaaaazuziiaaa mnie endo mówiła, że kobiety starające się o ciąże powinny mieć między 1-2. Leal Price-Charlston 21 natomiast ft3 i ft4 zawsze możesz sobie sprawdzić dla pewności że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaazuziiaaa
A mnie że powinno się miec około 1,5. Aczkolwiek powinno się robic też ft3 i ft4 żeby był jakiś obraz bo tsh to trochę mało, zresztą endo na pewno zleci te hormony do zbadania. Ja bym poszła dla świętego spokoju do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa dni temu właśnie podawałam wynik TSH mojemu lekarzowi, który jest DR nie zwykłym lekarzem ginekologiem połoznikiem i endykrynologiem i powiedział, że 1,780 to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, gratulacje!! :-) Pięknie Ci poszło! Oby kolejne egzaminy (w tym obrona doktoratu) poszły równie dobrze, a nawet lepiej :* Ja też mam niedoczynność tarczycy (Hashimoto dokładniej) i w sumie biorę Euthyrox od 2 lat. A pomimo leczenia miałam kilka miesięcy temu znowu skok TSH do ponad 5 (przy braniu leków) Lekarka zwiększyła mi wtedy dawkę i po trzech miesiącach TSH spadło do 0,7 :-) A ostatnio robiłam badania i znowu mi ciut spadło. Niby jest to mała wartość, ale lekarz stwierdził, że przy staraniach o dziecko może być. Szczególnie, że u mnie ta tarczyca nie pracuje prawidłowo, jak u zdrowej kobiety. Mam w prawdzie brać nieznacznie mniej Euthyroxu, ale żeby się nie podniosło ponad 1.5-2.0. Tak więc też liczę na to, że chociaż tarczyca mi nie przeszkadza w zajściu, tylko raczej głowa :P czy psycha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×