Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Migotka zgodnie z planem jakieś dwa dni po zkończeniu duphastonu czyli od niedzieli. A tak mnie dziś kręgosłup boli ( tudzież jajnik tak promieniuje) ze prawie po ścianach chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tym razem zrobiłam karkóweczkę w papryce:-) mniamuśna wyszła:-) dół brzucha wciąż ciągnie, kręgosłup jakby mniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jajniki byly objawem ciazy,takze dziewczyny badzcie czujne :) Ja jutro robie golabki.Kupilismy taka smieszna kapuste,bo tutaj nie ma takich jak w Polsce duzych.Mam wiec 3 takie male z podluznymi liscmi i bede jutro kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj "termofor" dopiero do mnie jedzie:-)) on jest dla mnei najlepszym lekarstwem. Migotka oj jakby bylo cudownie .... już tyle razy sie zawiodłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często się termoforem wspomagam, przy róznych boleściach :) ale też należy uważać :) nie wolno nagrzewac miejsc, gdzie doszlo do stanu zapalnego :( więc jak ze wszystkim trzeba uważac i stosowac z umiarem ... ale gorąca kapiel :) to jet to !!! lek na każdo zło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraca kapiel jest jak najbardziej ok,ale zakazana w ciazy.Wiec jesli Sublimka nie jestes pewna odradzalabym.Ja osobiscie uwielbiam kapac sie w goracej wodzie,czasem nawet jak moj M mi myl plecy to mowi-Boze jak Ty mozesz sie tak kapac w takiej goracej.A odkad sie dowiedzialam o ciazy to musze myc sie albo pod prysznicem albo dolewac duzo wiecej zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima a jakie dania lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczynki soac mi się chce ale musze na mojego księcia zaczekać. Życzę spokojnej nocy. odezwę się jak się dorwe do kompa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim🖐️ Migotka80, ja duża kapuste na goląbki kupuje w polskim sklepie, ewentualnie u hindusa zaopatrzonego w pl produkty, tam ma rownież duuże głowy kapusty. Ostatnio też mnie naszło na robienie goląbkow,wiec moze jutro coś stworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia bylam dzis specjalnie w polskim sklepie,ale byla lekko zeby nie przesadzac zgnila :)Wiec juz wole ta angielska.Widze,ze tu cisza,wszyscy spia i snia o dzidziusiach :)Wiec tez spadam.Bede jutro :)Dobrej nocki Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wyjątkowo pierwsza się melduję :) Wpadałam się przywitać tylko i wszystkim życzyć udanego weekendu. Wpadnę dopiero jutro, trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie piękne słońce. Zapowiada sie cudowny dzień, czego wszystkim siostrom życzę:-))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) i ja sie melduje :-) Pogoda za oknem cudowna, termometr juz pokazuje 8 stopni w cieniu a ma byc dzis ok. 20! :-D tak wiec czekam. Na dzis planowalam rozpoczac powoli porzadki przedswiateczne, bo w tygodniu nie mam na to sily, ale chyba za ladna pogoda ;-) moze lepiej wyciagne M na spacer. Jak tylko mi wlosy zafarbuje ;-) A Wy jakie macie plany na dzis? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
I ja witam. U mnie też słoneczko świeci.A tu się spać chce.Niedługo trzeba będzie się szykować.Niewiem co ubrać.Nie mam pomysłu.Roboty jeszcze w kuchni jest.Zastanawia mnie temp że tak skacze.Zaczęłam od 6 dnia @ było 37,0 wczoraj 36,3 a dzisiaj 37,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ostatnio fajne stronki w sieci o zdrowym odzywianiu. Moze was zainteresuje. Nie jest o zadnych wymyslnych dietach, ale o zwyklym jedzonku :-) Wiosna coraz blizej, wiec najwyzszy czas bardziej o siebie zadbac :-) http://www.mojeorico.pl/akademia/jak-sie-zdrowo-odzywiac http://www.mojeorico.pl/akademia/dobierz-diete http://www.apetyt-na-zdrowie.pl/owoce/owocowe-abc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przypadek zrobilam jakiejs firmie reklame. Wybaczcie, to nie bylo zamerzone :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Ja tez sie melduje z rana.Nawet nie wiem jaka pogoda bo pisze z lozeczka i zaslony mam jeszcze zaciagniete :)Ale tez pewnie bedzie ladnie jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odzywiania to ja jem bardzo duzo owocow i warzyw,zwlaszcza teraz jak jestem w ciazy.Moj Maz ma obsesje i zawsze jak idziemy do sklepu wybiera to co najlepsze.No i teraz tez ucze sie pic duzo wody,bo zawsze lubilam jakies inne bardziej smakowe trunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie. dziś w białymstoku sa tagi turystyczne:-) wiec idę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja z poranna głupawką. Małe pytanie do Was... co by zrobili Wasi M jakby sie rano obudzili z czerwonym manicurem i pedicurem...z rozowym cieniem na powiekach,wytuszowanymi rzesami,pomalowanymi na czarno brrwiami,brodka ala Arbold Boczek i pieprzykiem C. Shiffer..oprocz tego z bronzerowowa opalenizna i toną rózu na policzkach::classic_cool: (taka mala zemsta ze poszedl na impreze bede mnie wczoraj) jak mija dzionek? ja wczoraj mylam okna,pralam zaslony ..tekie generalne porzadki znów w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Melduje się i ja pogoda piękna, słońce świeci:))) Ja sie wypisałam z tabelki, bo nie wiedziałam, ile potrwa ta cała sytuacja .... ale dziś dostałam okres :) Mega bolący!!! Wzijałam się z bóli ale już po zarzyciu 3 tabletek jest lepiej. Wpiszę się do tabelki do staraczek - teraz wiem kiedy będzie następna @. Pozdrawiam WAS musze dzś jechać na zakupy ciuchowe bo jest wiosna a na wiosne trzeba coś dokupić do szafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka biedaku moj kochany:( przykro mi ze brzuszek boli.. Mam nadzieje ze ciuszkowe zakupy poprawia Ci humorek ,buzka malenka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja!Witam Was ze słonecznej Wlkp,jest mega ciepełko! Od rana wymieniam zimowe ciuchy z szaf,na wiosenne,no i przy sobocie generalne porządki.Potem lekcje do odrobienia,no i chyba brykne na przejażdżkę rowerową:) Miłej soboty dziewuszki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po zakupach.. Byłam z rodzinkom.. W końcu ubrałam moje ballerinki.. u mnie w słoneczku ponad 30 stopni.. Świetna pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No u mnie też 20 stopni.Jak na marzec ciepło.A co będzie w maju,w czerwcu chyba 40 stopni.Część gości przyjechało.Jeszcze się czeka na resztę.Pomalowane paznokcie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×