Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
17:32 [zgłoś do usunięcia] monika942 **Lenka **Lenka Otóż chciałam na redakcji kafeteri założyć śmietnik bo nie ma i wpisałam mysha4.Ale nieudało się założyć bo pisało że 10 postów w ciągu godz wykorzystane.I chciałam napisać pod swój a zapomniałam że jest inny.I napisałam do sabriny,nati pod mysha4 się pomyliłam.I te 2 posty nic więcej.Tak mam jeden. Proszę oto wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 przez pomyłkę.Mam 1 nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupablada1990 - też to dzisiaj znalazłam w googlach :) A poza tym dziewczyny - myślę że najlepiej będzie jak będziecie zostawiać meile tutaj pod swoim oryginalnym nickiem, żeby znowu nie było przypałów na przyszłość. A jak nie chcecie podawać prywatnych, to załóżcie specjalnie do kafeterii, ja tak zrobiłam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika skoro masz 1 nick, to jakim cudem pisalas z innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dupablada1990 chyba ty nieźle jesteś porąbana.To się pytać nie można przeszkadza ci to?To nie czytaj.A email zeby podawali czy gg tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 napisałam że przez pomyłkę.I przeprosiłam.A jeśli chodzi o inne to się nie przyznajdę bo tego nie zrobiłam i nie kasowałam.Jest mi przykro że ktoś inaczej uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika od jakiegos czasu chcialas nas tu wszystkie sklucic.Nie moglas zniesc tego ze dobrze nam sie ze soba pisze.Co chwila tylko bylo :dziewczyny ja wiek kto to jest,napisze Wam na email.Za dwa dni znowu:dziewczyny wiem kto to jest,sprawdzcie email.I tak wkolo.I dziwnym trafem do tego jeszcze wszystkie wiadomosci na wspolnej poczcie od razu byly kasowane.Zdjec Dzidziusia Born do tej pory nie widzialam chociaz wysylala przynajmniej dwa razy.Moje testy i innych dziewczyn tez sa skasowane.Prosilysmy,zeby je kasowac??Raczej nie !!OK ja wiecej nie draze dla mnie sprawa jest zakonczona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Sabrinka 3 maj sie malenka!!!Sercem wszystkie jestesmy teraz z Toba! ja mam tylko takie drobne pytanie...czy tu zostajemy?czy jakie inne forum juz mamy..któras pisala cos ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 niechciałam nikogo skłócić.Nie ja kasowałam zdjęć czy wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ta dupablada ma racje...wszedzie gdzie nie wejdziesz na inny temat pisze monika942 do wszystkich ile amsz lat podaj gg podaj maila itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - święta racja, a ona wciąż do nas wypisuje jak jakaś świnia bez honoru i bez wstydu. Nie reagujmy na nią. Niech pisze sama dla siebie :). Migotko kochana - a jak u Ciebie samopoczucie, który już masz tydzień ciąży? Mogę Cię o coś spytać? Bo wiem że robiłaś testy owulacyjne i w momencie pozytywnego testu, ile razy staraliście się? No i po ilu godzinach zaczęliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupablada1990
Masz monisiu... 14:24 [zgłoś do usunięcia] monika942 nicnieenicnie Ile on ma lat? 14:28 [zgłoś do usunięcia] monika942 nicnieenicnie Podaj email 14:46 [zgłoś do usunięcia] nicnieenicnie moj mail to luniaaa89@wp.pl ale niestety nie bede przy kompie juz. uprawialam z nim seks, i szantazuje mnie ze jesli do niego nie przyjade to on przyjedzie do mnie i powie wszystko ojcu. 14:47 [zgłoś do usunięcia] monika942 nicnieenicnie Dlaczego niebędziesz już przy kompie? 14:48 [zgłoś do usunięcia] monika942 nicnieenicnie Ile on ma lat? 14:53 [zgłoś do usunięcia] monika942 Z jakiego jest woj i rocznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka dlaczego wierzysz że to ja kasowałam zdjęcie lub wiadomości. Przyznałam się do 2 postów i o wiek.Ale nieprzyznaję się do tego czego nie zrobiłam.Czy to takie trudne.Dlaczego mam dostawać ciągle nie winnie.Kurcze za co. Pomarańczko cieszysz się że ci się udało? Wszystko przez ciebie. Mam dość już takiego życia.Tylko ciągle na mnie i na mnie.Kto to długo wytrzyma.Teraz się pewnie cieszy no nareszcie monika dostała haha. Wolę nieżyć niż ciągle obrywać nie winne.Już mnie więcej nie będzie na tym świecie.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupablada1990
Ta dziewczyna jest chora psychicznie... Chciałam Was tylko ostrzec. Mnie kiedyś wypytywała o wszystko na jakimś topicu,ale nic jej nie podałam i miała wielce prestensje... Zróbcie coś żeby Wam ten temat nie upadł.Tzn. żeby ktoś go nie rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupablada1990
Ej Moniczko ja nic nie rozwaliłam!Pisałam tutaj pierwszy raz.Wcześniej się nie udzielałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika i co ,uwazasz ze takim straszeniem wezmiesz kogos na litosc? pamietaj tylko ze jedna z nas ma Twoj adres i takie grozby ze sobie cos zrobisz mozna zglosic na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dupablada1990 Chyba ty jesteś chora psychicznie.Pokaż gdzie ja to pisałam.Myślisz że nie zrobię to się grubo mylisz.Cieszysz się że ci się udało skłócić co? Widać zamiast sprawdzić czy to naprawdę ta osoba to najlepiej od razu na mnie.I po raz ostatni pisze nie ja kasowałam zdjęć i nie ja kasowałam wiadomości.Szukajcie innych osób winnych,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra monika spokojnie, skoro piszesz, że to nie ty, to widocznie Ktosia jakaś inna. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka mam już to gdzieś.Bo tylko ciągle na mnie i na mnie.Napisałam że ja nie kasowałam zdjęć i wiadomości że się przyznałam do 2 postów mysha reszta nie i jeszcze na mnie.Kto to wytrzyma długo powiedz.Czy ty byś wytrzymała to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Ale jak mam się teraz uspokoić po takim czymś. Powiedz jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika weź 10 głębokich wdechów i wydechów, powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika..wiesz co ja gorsze rzeczy w zyciu wytrzymalam..ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 to już nic nie da.Płaczę. Wiem że poszłyście gdzie indziej.I wiem gdzie.Wiem że jestem obgadywana.Jest mi przykro.Staram się jak mogłam żeby było dobrze a ktoś to zepsuł i dostałam niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulka ja jutro zaczynam 6 tydzien :) Ja stosowalam testy jak zaszlam i wiesiolek,ktory mi pomogl bardzo,tak mi sie wydaje.Bralam tylko jeden miesiac i juz w ciazy bylam :)Co do testow to zaczynalam tak okolo 10 dc no i najpierw nic,nic a pozniej 2 krechy i sie staralismy.Te moje testy byly takie tanie i krechy byly bardzo jasne takze ja sie tym za bardzo nie sugerowalam,ze one maja byc identyczne,bo nigdy nie byly.Wazne,ze byly 2 i wtedy dzialalismy.Na przyklad we wtorek,sroda przerwa i czwartek znowu.Przewaznie w okresie owulacji co 2 dni.Tak juz mielismy zaprogramowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka to co teraz? Jestem niewinna i pisać już nie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam ten wiesiolek tylko wieczorem 2 tabl,wiem ze to mala dawka,ale ja nie nawidze brac tabletek wiec nie dalabym rady wiecej :/ Do tego taki kompleks witamin plus kwas foliowy i magnez.M dostawal magnez witaminy i mace.O tej macy duzo czytalam,ze bardzo dobrze wplywa na organizm,plemniki itd.Mama mi kupila i przywiozla.W styczniu zaczal brac :) A tak poza tym to po kazdym przytulanku poducha pod pupe i nogi w gore.Zero wstawania przez conajmniej 20 min.I to chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wiem że jestem obgadywana,wyśmiewana bo czytałam.Jest mi przykro.Mnie już nie będzie na tym świeci.Żegnam was,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×