Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Rany co tu się dzisiaj działo?!:( monika coś ty nawywijała? Wiecie co? Od początku Monika wydawała mi się nieco dziwna i nawet wydawało mi się, że ona faktycznie robi to celowo i dla zabawy, ale teraz widze, ze ta MOnika taka wlaśnie jest i jak przeczytałam sobie ostatnie jej wypowiedzi skierowane do każdej która sie pojawia to aż mi sie jej żal zrobiło bo pomyślałam że ona taka troszke naiwna żeby nie powiedzieć głupiutka:P Nie idzcie stąd. please😭😭 I najważniejsza sprawa, Sabrinko kochana tak bardzo mi zal po tym co przeczytałam i uważam to za wielką niesprawiedliwość, że jedni dzieci wyrzucaja na śmietnik a inni którzy się latami starają i kochaliby dzieciątko najmocniej na świecie nie mogą je mieć. Kiedyś w jakimś filmie było jak kobieta krzyczy do Boga " po co mi je dawałeś, skoro teraz mi je odbierasz".....to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia ja nic nie nawywijałam poraz kolejny pisze że się pomyliłam 2 posty a każdemu się może to zdarzyć nic więcej.I przeprosiłam to mało. Mogę na kolanach jak mało to jest. I celowo to nierobię ani dla zabawy. A co mam nie pisać co u ciebie jak samopoczucie? Przed pomyłkę 2 postów mam ciągle dostawać niewinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika jak to Ty kasowałaś to się przyznaj i dziewczyny może przebaczą. Tylko sie przyznaj bo to lepsze niż znowu klamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dorcia.Ja naprawdę nie kasowałam.Wczoraj mnie nie było przy kompie.Miałam 3 strony do nadrobienia.I tylko przeczytałam że Born wysłała zdjęcie że nie ma i patrzę a tu pusto.Sama byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko kochana ściskam Cię mocno, wiem, że jest Ci ciężko :*:*:* Oby jednak to badanie było błędne :*:* Co do reszty to napiszę Wam na pocztę, proszę wejdźcie za jakieś 2-3 minutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko, nie wiem co powiedziec... Żadne słowa pocieszenia nie będą tu odpowiednie. Powiem tylko tyle, że strasznie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Standardowo przeczytalam wszystko i kurde co tu die dzieje????? Sabrinka nie wiem co napisac :( :( Az mi sie wszystkiego odechcialo jak przeczytalam co napisalas :( Przytulam Cie bardzo mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!!! Sabrinko - moja kochana myszko :(. Jak mi przykro, ehhh nie wiem co mam Ci powiedzieć ;(. Te życie jest okrutne :(. Ale grunt że możesz dalej działać, i zrób jutro betę w razie czego, zobaczysz!!! 🌼 Pamiętaj że będzie wszystko dobrze czy to za jakiś czas czy teraz. Ja też tego się boję jeśli nam się uda a stracimy :(. Sama nie wiem jakbym to zniosła :(. Więc bardzo Ci wierzę jak to przeżywasz :( Pytanie do Dorcia - wysyłałaś może do nas meila z prośbą o podanie hasła? Bo może to być jakiś podszywacz, wiesz o co chodzi... Bo to też lasencje musimy sprawdzać komu wysyłamy hasła. Co tam u reszty? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka słonko no wszystkie przeżywamy Sabrinkę, ja poza tym staram sie uczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Moniki niestety ale tez podejrzewalam od dawna,ze te wszystkie wpisy byly od niej:( Nawet teraz nie potrafi wytlumaczyc czemu napisala pod innym nickiem tylko przepraszam.Co oznacza ze jednak czuje sie winna.I chociaz zamiast probowac jakos to odkrecic to udaje,ze juz jej to nie dotyczy i zagaduje do wszystkich jakby nic sie nie stalo.I teraz jeszcze sie broni na pomaranczowo i pisze ze ona lubi Monike i zebysmy jej nie wyrzucaly z forum.Zalosne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie pokazać mi ten kawałek o tej mysha, kurczę długo mnie nie było i nie mogę znaleść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, jeśli źle odebrałaś mój post to najmocniej przepraszam - sama widzisz co tu się dzieje :(. Tylko zapytałam żeby upewnić się że to Ty :). Bo wiesz że równie mogła zrobić Monika :). Sabrinko kochanie - jestem z Tobą!!! :* :* :* Moja mała myszko :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ona to wykasowala juz,ale ktoras z dziewczyn to skopiowala i wkleila pozniej.Zaraz znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 te wpisy nie są moje.I wytłumaczyłam dlaczego napisałam 2 posty pod innym nickiem ale widać nie czytasz tylko dalej twierdzisz że wszystko to ja.Niewidzisz że tłumaczę.A ten wpis że lubi Monikę to niejest mój i niebęde się przyznawac to tego czego niezrobiłam.Przyznajdę do 2 postów mysha4 ale reszta nie.Nie ja pisałam i nie ja kasowałam.Szukaj winowajcy innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak szybko usunięto jak na zawołanie, tylko że jak ja usuwałam dziesiątki razy post na mój temat to musiałam aż pisać do administratora żeby ten wpis usunęli. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczęta. No Monika sama się wkopałaś, a teraz co odwagi brak, żeby się przyznać... Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Monika wcale nikomu tego nie wytlumaczylas!!!Napisalas tylko ze sie pomylilas i przepraszasz.To nie jest wytlumaczenie.Sorry ale ja jak wchodze na moj komputer to mam tylko jeden nick nie kilka do wyboru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 ja nic nieusuwałam tego postu mysha4.Przyznajdę się to 2 postów mysha4 resztę się nie przyznaję czego nie zrobiłam.Po raz kolejny pisze szukaj kogoś inne winowajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Pysiulka i nie odebrałam tego źle kochana. lece na m jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 przyznaję się do 2 postów mysha4 nic więcej.Resztę to nie ja pisałam i nie kasowałam. Migotka80 tłumaczyłam jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupablada1990
Dziewczyny tak Was czytam i czytam...i ta Monika jest nieźle porąbana!Nie dajcie się.Parę razy czytałam jej wypowiedzi na innych forach...masakra.Każdego pytała ile ma lat,skąd jest,żeby ludzie podawali jej maile i gg,żeby pisali z jakiego są województwa i takie tam.Wystarczy wpisać w google "kafeteria monika942" Wyskoczy Wam tyle,że godzinę można czytać... Wywalcie ją,będziecie miały święty spokój... Pozdrawiam... 15.09.2010] 20:03 [zgłoś do usunięcia] monika942 moze kiedys....zapomne.moze Ile on ma lat? 20:36 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Ile on ma lat? 20:40 [zgłoś do usunięcia] monika942 powyrywam mu jaja! Ile on ma lat? 11:07 [zgłoś do usunięcia] monika942 Boję się co będzie dalej Ile on ma lat? 10:15 [zgłoś do usunięcia] monika942 oczekujacaaaaaaa Ile on ma lat 22:57 [zgłoś do usunięcia] monika942 Natka130440 Ile on ma lat? 14:40 [zgłoś do usunięcia] monika942 tosienarobilo Ile on ma lat? 22:50 [zgłoś do usunięcia] monika942 Youdyta,Z jakiego jest rocznika?Ile lat? 22:59 [zgłoś do usunięcia] monika942 On ile ma lat? 23:05 [zgłoś do usunięcia] monika942 Youdyta.Ile on ma lat? 15:45 [zgłoś do usunięcia] monika942 savarin Ile on ma lat? 20:02 [zgłoś do usunięcia] monika942 nela1985 Ile on ma lat? 16:31 [zgłoś do usunięcia] monika942 dupa psia Ile on ma lat? 16:36 [zgłoś do usunięcia] monika942 dupa psia Z jakiego jest woj? 20:16 siebie uważam za Był zainteresowany, uśmiechy, zaloty aż tu nagle jakby mnie nie zauważał. Wcześniej mnie nawet denerwowały te jego zaloty, bo były mało konkretne aż tu nagle...? o co kaman? Bo aż mnie to zaintrygowało 20:19 [zgłoś do usunięcia] staszek spod monopolowego ma kochankę 20:20 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za wiem, że temat już pewnie się opatrzył ale ja nie umiem szukać i dlatego stworzyłam nowy. Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo mnie to męczy czy nagle przestałam mu się podobać ? choć wcześniej zachowywał się jakby był mną zainteresowany 20:21 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za on nie ma żony to nie może mieć kochanki. Nie jestem pewna czy kiedykolwiek miał dziewczynę. Może ewentualnie jedną. 20:35 [zgłoś do usunięcia] staszek spod monopolowego ile mozna latać za dziewczyną, postanowił ze lepiej miec Cie w dupie niz byc baranem 20:36 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Ile on ma lat? 20:37 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za to szkoda bo miał szanse 20:41 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Ile on ma lat? 20:45 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za co za różnica, młody 20:48 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Jest różnica.Ile? 20:50 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za nie podam, bo może akurat też tu siedzi i skojarzy 20:51 [zgłoś do usunięcia] gołą babę chociaż widziałeś nie wiem czy jest różnica ??ja tak miałam w zeszłym roku tylko facet był po 30 (dokładnie 35) 20:52 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Mam złe przeczucie.Może chodzi o mojego.Dlatego się pytam ile. 20:55 [zgłoś do usunięcia] misslady Autorko, a Ty go w ogole znasz? czy to taki obiekt znany tylko z widzenia?? 20:58 [zgłoś do usunięcia] monika942 misslady Niewiem ile ma lat osoby siebie uważam za.Nieodbiera telefonów.Mam nadzieję że nie tyle co mój. 21:01 [zgłoś do usunięcia] siebie uważam za znamy się, rozmawiamy, nie jest to znajomość tylko z widzenia. 21:02 [zgłoś do usunięcia] a może dowiedział się,że ty jesteś zajęta, 21:03 [zgłoś do usunięcia] monika942 siebie uważam za Z jakiego jest roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×