Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starzec55

Nie wiem czy sie cieszyc czy plakac??? Zostalem dziadkiem

Polecane posty

Mam ponad 50 lat i zostalem po raz kolejny dziadkiem. Uczynila mnie nim moja 19letnia corka ktora w tym roku ma mature, miala takie plany a teraz to raczej wszystko stracone, to tej pory pluje sobie w brode ze pozwolilem jej na to by miala chlopaka ktory jak przyszlo co do czego to sie ulotnil. Jeszcze moi tesciowie zarzucaja mi ze zle wychowalem corke. A ja teraz wlasciwie nie zostalem dziadkiem, tylko czlowiekiem ktory bedzie musial zastapic dziecku ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic strasznego wystarczy ze
bedziesz ja wspieral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xf
ciesz się :) to ze nie pozwoliłbys na chłopaka córce... to jeszcze nie chroni pzred ciaza :P pzreciez nie wiesz co robi jak jest poza domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xf
dodam, że mój tata ma niecałe 60 lat i baaaardzo chciałby zostać dziadkiem :) pewnie chetnie zamieniłby się z Toba :D (w kwestii wnuka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już po ptokach, więc musisz się wziąć w garść i spojrzeć okiem trzeźwym:) Dziecko to cudowny dar. Teraz jesteś bardzo rozczarowany córką i sytuacją w jakiej się znalazła przez lekkomyślność, ale za kilka lat wszystko będzie wyglądało inaczej. Nie jest powiedziane, że córka nic nie osiągnie w życiu, bo tak wcześnie poszłą w pieluchy. Będzie jej ciężko, więc jeśli możesz pomóc-pomóż. Pewnie szybko pokochasz wnuka/wnuczkę ina pewno on/ona pkoocha Ciebie. Wszystko się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliatczyk
Nie płacz, ciesz się!!! Córka jeszcze swoje plany zrealizuje. Na razie ma do spełnienia inną rolę. I niech będzie radosną matką, a Ty radosnym dziadkiem, bo wam smutas wyrośnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×