Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia8724

Running - odzież: buty, spodnie, top - firmy i opinie?

Polecane posty

Gość natalia8724

Mam, cichą nadzieje że nam pomożecie:) otóż, chcę od nowa kompletować strój do biegania dla kobiety i mężczyzny:) swego czasu oboje z mężem biegaliśmy ale był to tylko epizot - można więc powiedzieć , że 'dawno i nieprawda' :D hahaha... ale wiosna zbliża się wielkimi krokami, jak narazie pogoda sprzyja żeby wreszcie ruszyć tyłek i coś z sobą zrobić :) ... i tu moje pytania: - w jakie buty warto zainwestowac? (marka/rodzaj/cena) - w jakie ciuchy? (marka?) - jaki top? ubranie na tzw cebulke?:) z swojej strony mogę powiedzieć że: - bd biegać po chodniku / ulicy (wiec powierzchnia z pewnością twarda) - waga: 90 i 65 kg - wzrost: 190 i 170 - dla KOBIETY: jak dobrać odpowiedni biustonosz sportowy? bd wdzieczna za KAŻDA opinie, jak juz powiedziałam sprawa dotyczy zarówno sprzętu dla kobiety jak i dla meżczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longmysz
Chętnie poczytam w co się ubrać :) Bo ja biegam od 3 lat (10km dziennie) i pomimo braku markowych ciuchów i butów daję rade, a młoda nie jestem. Jedyne co, to ubieram się na cebulkę, no i buty ciut lepsze niż te z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania dry fit
buty nike lub adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość running umie napisać
bo to modny angielski, ale już "epizot", porazka. Nie mówiac już o "bierzni' tej drugiej runnerki, wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Natalia, jeśli chodzi o dobór biustonosza, zajrzyj tutaj: http://twojezwyciestwo.wordpress.com/2012/08/14/jak-i-dlaczego-wybrac-najlepszy-stanik-sportowy/ Co do butów trudno mi polecić jakieś na odległość. Polecam wizytę w specjalistycznym sklepie dla biegaczy (nie ogólnosportowej sieciówce) - fachowi sprzedawcy wybiorą model odpowiadający Twojej stopie, sylwetce itd. Warto zainwestować w pierwsze buty do biegania, każda marka ma sporo do zaoferowania. Jeśli chodzi o ubiór, to ważne, żeby wykonany był z tkanin odprowadzających pot (oddychających), unikaj bawełny. Marek jest kilka, wiodące to Nike, adidas, Asics, mniej popularne ale nie odbiegające jakością o np Craft, New Balance; całkiem fajne ubrania można też kupić w Tchibo i Lidlu (Crivit), niezła jakościowo jest też odzież Kalenji (chyba w Intersporcie) Zdecydowanie polecam ubrać się "na cebulkę" i niezbyt ciepło - rozgrzejesz się w trakcie treningu. Ważna jest czapka (zatoki!) i rękawiczki. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaaa
Ja i mój chłopak również od niedawna regularnie biegamy. Ostatnio kupiliśmy sobie kilka ciuszków marki Brubeck. Mają duży wybór produktów przeznaczonych do różnego rodzaju aktywności. :) Odpowiednia odzież termoaktywna i obuwie podczas uprawiania sportów to moim zdaniem podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ciuchy do biegania to polecam rozejrzeć się za nimi na stronie esportshoppl!Super ceny i jakość i co ważne to polska firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×