Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość obiektywnie o prawiczkach.
Looooser to dobrze, ze sie cenisz, oczywiscie w zadna stronę nie można przesadzać, ani być narcyzem, ani kłębkiem kompleksów. trzeba znać umiar we wszystkim także postrzeganiu własnego "ja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu tutaj ma poważne kompleksy, ale też trudno się dziwić. Z takim czymś, że ma 160 cm wzrostu, czy małego penisa trudno dyskutować. Nie chciałbym tego mieć i nikt by nie chciał. Ale to nie znaczy, że nie znajdą kobiety. Kiedyś znałem mało atrakcyjną dziewczynę, ale była kobieca, sympatyczna, inteligentna i jakoś tam mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź loooser nieudaczniku
umyj matce plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
"Bardziej by mi zależało na mizianiu i wspólnych rozmowach i poczuciu że komuś się moge jednak podobać że sprawiam komuś swoją obecnością. Wtedy podniosła by się mioja samocena czułby,m sie bardziej wartosciowym czlowiekiem nabralbym troche szacunku do siebie i uwierzyl ze moge cos jeszcze z tego zycia wyrwac." Takie myślenie jest mega mylne...wiem że tak się czujesz ,ale to musi zadziałać w drugą stronę tj najpierw musisz nabrać szacunku do samego siebie za to co robisz w życiu. Opierając swoje poczucie wartości o to co inny pomyśla/ dziewczyna mnie polubi/pokocha robimy sobie sami pod górkę bo w razie zerwania relacji czujemy się jeszcze gorsi... Żadna laska nie udowodni Ci ,że jesteś coś wart do póki ty sam w to nie uwierzysz Tyczy to się wszystkich. Wiem ,że ciężko zmienić myślenie bo jak się jest głodnym to człowiek da się pochlastać o każdy kęs no ,ale tak to jest. przypomina mi się przypowieść o studni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow te prawiki
ile mozna sam nim jestem ale wole zeby sie nic nie zmienilo niz byc w sytuacji "taki jeden facet27" byl z kobieta pozal wszystko , laska go olala a teraz cierpl. To juz wole tego nie poznwac niz zyc w jego stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki czekają aż
dziewczyny same zaczną przed nimi rozkładać nogi 🖐️ nieudacznicy nawet nie spróbują zagadać do laski a już wiedzą że nie mają szans 🖐️ na własne życzenie wegetują, a nie żyją 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jeśli nie, to dla introwertyków świetne są portale internetowe, fora dyskusyjne czy czaterie." Swietne to one są dla introwertycznych kobiet, tylko i wyłącznie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Swietne to one są dla introwertycznych kobiet, tylko i wyłącznie." Generalnie kobiety mają łatwiej jeśli chodzi o poznawanie kogoś, ale to nie powód, żeby sobie odpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet to miejsce dla ludzi, którzy mogą od razu zaprezentować swoje ciekawe życie. Na tle takich facetów my wypadamy mizernie. 🖐️ W realu zresztą jest tak samo ale o tyle łatwiej, że na starcie nikt nic nie wie o człowieku, więc można się jako tako spodobać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez wary pewnie
nie ma fejbuka i nie ma sięczym chwalić czyli tak naprawdę go nie ma. Bo jak jest tak nudny że nawet fejsbuka nie ma to niby jak ma poznać kogoś w necie? Będzie jej opowiadał o tym co pisze na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Internet to miejsce dla ludzi, którzy mogą od razu zaprezentować swoje ciekawe życie. Na tle takich facetów my wypadamy mizernie." Mhm, bo w internecie swoje ciekawe życie prezentują jedynie faceci w stylu James'a Bond'a, Strażnika Teksasu czy MacGyver'a... Poza tym na tle innych wcale nie wypadasz tak mizernie, masz wadę, którą jest chorobliwa nieśmiałość i powinieneś jakoś z tym walczyć, a nie dawać za wygraną i wmawiać sobie, że i tak nie masz szans w porównaniu do jakichś tam pajaców. Nie bądź śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wadę w postaci mało ciekawego życia. W internecie trzeba się zareklamować czyli mieć fajne zdjęcia najlepiej w duzym gronie znajomych albo w jakichs ciekawych miejscach lub podczas ciekawych czynnosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze będę sam bo się nie
podobam kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro ..,,
ja sie kobietom tez nie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia;amp;22
offerma - jak sie czujesz z takim wzrostem ? ile chcialbys miec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 170 i tym sie najmniej przejmuje mam malego bardziej przejmuje sie ze jest chudy gdyby mial te 13obwodu cm to w zasadzie moglbym juz nie jednej kobioecie zrobic dobrze a najgorszy mij kompleks to sylwetka i to od nie dawna dwa tygodnie temu dopiero zauwazylem i zmierzylem ze mam za waska klatke i barki wczesniej myslalem ze jestem normalny "LoOoOsEr yyughiuh To co zamierzasz robić w życiu? " pracowac i spotykac sie ze znajomymi najpierw ich zdobyc "Takie myślenie jest mega mylne...wiem że tak się czujesz ,ale to musi zadziałać w drugą stronę tj najpierw musisz nabrać szacunku do samego siebie za to co robisz w życiu. Opierając swoje poczucie wartości o to co inny pomyśla/ dziewczyna mnie polubi/pokocha robimy sobie sami pod górkę bo w razie zerwania relacji czujemy się jeszcze gorsi... Żadna laska nie udowodni Ci ,że jesteś coś wart do póki ty sam w to nie uwierzysz Tyczy to się wszystkich. " masz rację chociaż wielu to pomoglo i nawet jak sie rozstali to byli juz innymi ludxmi jesli mam o sobie myslec pozytywnie to najpierw musze zobaczyc ze inni mnie dobrze oceniaja w jakiejs dziedzinie na podstawie tego wyrabia sie poczucie wartosci a bez tego to bardzo trudno samemu zmienic myslenie zwlaszcza jak sie ma same porazki i nie zapominajmy ze statystycznie na 100 kobiet rodzi sie 106 mezczyzn wiec ktos z nas musi byc samotny w danej chwili mozna rotowac kobietami tak zeby kazdy mial jedna chociaz na jakis czas to ze jestem prawiczkiem i jestem samotny to nie ma znaczenia w skali kosmosu powinienem wyluzowac to nie jest jakas wielka tragedia trzeba sie pogodzic z tym ze sie nie nadaje ze kobiety maja do wyboru tylu fajniejszych nisz ja co mozna robic chyba tylko wziac z zycia tyle pozytywnego ile sie da a jak umrzemy to sie przekonamy jak zyc sie oplacalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam malego bardziej przejmuje sie ze jest chudy gdyby mial te 13obwodu cm to w zasadzie moglbym juz nie jednej kobioecie zrobic dobrze..." NIE WIELKOSC PRZYRODZENIA A SZTUKA PIE...... MA ZNACZENIE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yyughiuh
w Twojej rodzinie też byy przypadki takie jak Twój? mial ktoś zaburzone hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jeśli nie, to dla introwertyków świetne są portale internetowe, fora dyskusyjne czy czaterie." Są świetne bo można sobie popisać z ludźmi, pośmiać się z nich i nigdy się nie trzeba będzie się spotkać ani nawet zdjęcia wysyłać. O to, to własnie :D Takie miejsca jak powyższe służą tylko marnotrawieniu czasu a nie poznawaniu się (bo głąbom tutaj nie przyjdzie do ich pustych łbów, że trzeba będzie się jednak spotkać osobiście jeśli już jest się tak zdesperowanym aby tam szukać sobie pary). A tak w ogóle to rozwala mnie jak wszystkie panny tutaj się przymilają do Wiary (czyżbyś napisał ile ci płacili w pracy? :D) a dupy nie ruszą aby go poznać. Taaaki fajny facet się marnuje w samotności a im się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieprawda, kobiety lubia być adorowane, trzeba po prostu pamietac o dwoch zasadach: nie być zbyt nachalnym i zbyt wulgarnym w swoim zagadaniu/podrywie " Debilizm autora tematu wyssany z mlekiem matki. Mam nadzieję, że rodzice już nie żyją bo kolejnego głąba mogą spłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
No sorry , a coz to znowu za pomowienie? Jakie "wszystkie"? Ja sie nie przymilam do pzw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość mu tu słodzi a nawet splunąć by na niego nie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12354
Potęga charakteru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Darker
Prawiczek bez wiary nie chce sie z nikim spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker ty sie przecież
spotykałeś z dziewczynami z neta w tym z kafe więc jednak to chyba dobre miejsca na poznawanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapierdzielam sobie wesolutko w porcie łódź, żeby se jakiś ciuch kupić korzystając z "promocji". patrzę, a na foteliku siedzi sobie taka jedna laska która mi się kiedyś zajebiście podobała i wpieprza lody. nie widziałem skubanej chyba ze trzy lata a tu takie bęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×