Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość nie ma szans na zmiany już
W moim wieku, [tuż przed 30] to rówieśniczki które zostały same nie mają do końca równo pod sufitem, inaczej mówiąc mają bardzo dziwnaczne odpały. Zachowują się groteskowo, może to przez to że są sam tak na nie wpływało. Ja tam bym nie chciał dziewicy w moim wieku, poznałem kiedys kilka i też były jakieś dziwne z zachowania-niestabilne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba raczej nie, jak wysłałem zdjęcie laskom z kafe to twierdziły że jestem NORMALNY. nawet jak trochę podkoloryzowały i do normy mi nieco brakuje to jednak nie tyle co wiedźmie ple ple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Zalezy jakim laskom. Mi nie wyslales wiec sie nie moge wypowiedziec. Pomarancz - opisz dokladniej te "groteskowe zachowania" bo nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
Zuzanna wali banały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ma szans na zmiany już", piszesz bzdury jak większość z tutejszych prawików. Po prostu dałeś sobie spokój i odpuściłeś, bo nie oszukujmy się Twój wiek to żadna przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po prostu dałeś sobie spokój i odpuściłeś" kiedyś trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "no chyba raczej nie, jak wysłałem zdjęcie laskom z kafe to twierdziły że jestem NORMALNY. nawet jak trochę podkoloryzowały i do normy mi nieco brakuje to jednak nie tyle co wiedźmie ple ple." To załóż temat, pt. 'Czy jestem normalny?' i wstaw swoje zdjęcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roziu wolaja cie
na topiku luzera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To załóż temat, pt. 'Czy jestem normalny?' i wstaw swoje zdjęcie." a dlaczego ty nie założysz tylko mnie namawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
no prawda. sama niech wrzuci swoja fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans na zmiany już
Pomarancza odpisuje, groteskowe zachowania [losowe u losowych dziewczyn w wieku +25]: -nigdy nie powie pierwsza czesc, czeka aż ktoś powie; -wybujałe ambicje, niszczące ją od środka -gwałtowne ruchy połączone z nagłą zmianą tematu rozmowy -niska samoocena -nadinterpretacja zdań, szczególnie przypisywanie im negatywnego wyźdzwięku Do Róży, bzdru nie piszę; próbowałem wieeeeloktornie, z 20 koszy na konice, kilka ośmieszeń. W sumie to nawet byłem z kimś troche ale nic nie czułem-stąd też śmieszy mnie to jak ludzie są ze sobą a nic do siebie nie czują. Są dla seksu i ze strachu przed samotnością. Czuję się dużo leszpy od takich osób. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "a dlaczego ty nie założysz tylko mnie namawiasz?" Dobrze, przepraszam. Wyślij mi swoje zdjęcie to sama założę taki temat. Tylko daj mi zdjęcie takie wiesz... SEXY, będzie większa polewka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans na zmiany już
Jeszcze... odpusciłem sobie bo o ironio wiem co to byc zackochany i wiem jak wygląda najlpesza przyjaciólka. Wiem czego szukam, nie jestem zdesperowany i nie chwytam sie wszystkiego co mi przeleci koło rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
Daruj sobie. Ona mysli ze facet musi do usranej smierci probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Pomarancz - opisujesz typowe cechy pretensjonalnych panienek. I zgadzam sie , ze takie lepiej jesli beda same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Offerma - wyslij mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"roziu wolaja cie na topiku luzera" Dziękuję za to powiadomienie, ale zajrzałam na topik Luzera, a tam jakieś nic nie znaczące pojękiwania IMO, więc stwierdziłam, że zaczekam aż zawoła mnie ktoś o ludzkim wzroście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans na zmiany już
Zuzzana, mam dość roszczeniowych ludzi nie tylko panienek z zadartym noskiem. Moje podejście jest już bardzo negatywne jeśli chodzi o wasza płeć, bardzo straciła w moich oczach na przestrzeni ostanich 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wam wszystkim wysyłam, tylko podajcie swoje maile. kto jeszcze chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
Zuzanna jest napalona bo dawno faceta nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Pomarancz - roszczeniowych ludzi to i ja nie lubie. Offerma - moj mail jest ten sam co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Akurat teraz ? - Niespecjalnie. Dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
Podac maila Zuzannie to bedzie zapychac ci skrzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ruchać jej się chce?" No dalej wykorzystaj to wyposzczenie! Na pewno cała Kafe odetchnie z ulgą gdy napiszesz o swoim rozprawiczeniu. Cała drżę na samą myśl! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
I klub prawikow sie rozdupcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Czego to na kafe nie pisza.... Pisali tez ze jestes od ekonomii i mozesz poradzic cos w sprawie inwestycji. Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@jkels "I klub prawikow sie rozdupcy." Ano fakt, toć Offerma jest Prezesem tego zacnego klubu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
M - a Ty tez jestes prawik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@jkels
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 01
Piszesz tak jakbys znal mnie i moje podszywy. Wiec mysle, ze piszesz tez na czarno. Zgadza sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×