Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Saturnin
Prawik Samotny Romantyk mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnin
Ty jesteś pewnie tą walniętą blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker wysyłał nie jednej
buahhahha żelkowi i reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &02
komu darker wysyłał swoje zdjecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feyhh
Darker podobno jest najbardziej atrakcyjny z nich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PbW jest najprzystojniejszy
tak mowia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAFE MUST BE DESTROYED
BABY DO GARÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW sam sobie pisze na pomarań
cz że jest najlepszy :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to darker już wrócił z pracy
i napierdala w klawiature ze jest przystojny żeby jakieś dupy na kafe wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAFE MUST BE DESTROYED
TO NA kefe nie ma już kompletnych ludzi? same dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker w orendżowych stringach
to ja Narcyz się nazywam przepraszam i dziękuję ja tych słów nie używam jestem piękny i uroczy popatrzcie w moje oczy jestem przecież najpiękniejszy a na pewno najskromniejszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker dawal fote babom
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez wiadomo ze tylko DARK
-er jest naj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbw to wiesniak,
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahhaa
Darker jest najbardziej seksy z nich wszystkich , ma 185 cm wzrostu i niezly ryj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyako
To ja Darker. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikachu energy power yeah
jest podobny do Rutkowskiego?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fote Darkera
niezły kolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki sa takie same
jak ojciec magdalenki. Licza tylko na ruchańsko i nie myślą że jak się zmacha dziecko w wieku 21 lat, na garnuszku startych, to potem jest kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyako
idę do mamy, woła na ziemniaki a później będę rządził na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnin
Looooser jest najprzystojniejszy dziewczyny się do niego uśmiechają i mówią do siebie -patrz jaki fajny-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
..ludzie tak gadacie na tych prawiczków, ale kurwa jego mać w wieku 28 lat jak się ma bardzo male doświadczenia to potem jest to prawie niemożliwe nadrobić kumacie to ? ...Od ludzi w tym wieku z automatu się już czegoś wymaga ot tak po prostu ,a taki osobnik będzie się zachowywał dziwnie , niezrozumiale , odpychająco dla innych ludzi , kobiet. Sam jestem takim przypadkiem pomimo ,że prawiczkiem przestałem w końcu być i w końcu miałem pierwszą dziewczynę ,ale to wszystko stalo się w wieku 27 lat ...i co ? i gowno!!! dziewczna odeszła bo pewnym czasie bo mam dalej mega braki w zachowaniu...i to takie z których sobie nawet sprawy nie zdaje . Można to przyrównać do tego jak by się chcialo podejść do matury z matematyki ,a nigdy by się tej matmy nie uczyły czyli nie umiemy dodawac mnożić jedynie tam liczyć do 10 ... Ja tych ludzi rozumiem bo sam pomimo że niby zacząłem się ogarniać to i tak mam braki i tak ludzie nieraz patrzą na mnie jak na ufo ...nieraz grzecznie zwracają mi uwagę w pracy np na osobności ,że np coś powiedziałem nietaktownie ,a ja sobie z tego sprawy nawet nie zdaje robie wiele żeczy źle NIEŚWIADOMIE...nawet jak wiem niby co robie źle to i tak potem pierwsza moja reakcja jest zła. ... Jesteśmy za starzy na normalne dziewczyny jedynie możemy sobie przygruchać też takie nieogarnięte co w wieku 15-25 lat siedziały w domu , nie miały nigdy chłopaka , są dzikie , dziwne ///ale takie dziewczyny z kolei potrzebują nauczyciela którymi nigdy nie będziemy ... Zostają takie które będą tolerować nasze ISTOTNE WADY czyli brak wszelkiej ogłady , prawidłowego zachowania , całej tej otoczki co wolno powiedzieć ,a co nie.....a niestety takie co to będą tolerować same nie mogą mieć za dużego wyboru czyli są to dziewczyny których nikt nie chce. Z normalna niema szans ...wiem bo próbowałem i mnie zostawiła w końcu bo klapeczki jej opadły cale zauroczenie i iluzja na mój temat jaki to ja tajemniczy jestem minęła i okazało się ,że jej książę z bajki jest po prostu niedorajdą :| ..to boli potrójnie.... Z relacjami z kobietami jest jak z nauką w szkole czyli jak sobie narobisz za dużo zaległości to jest to nie do nadrobienia ...ludzie co sobie olali szkołę po podstawówce raczej rzadko potem powracają ..tak samo my olaliśmy sobie relacje już w wieku wczesnym czyli od małego gnoja . Ja od 7-8 roku życiua zacząłem unikać koleżanek i tak potem z roku na rok mijały lata ,a to lat 14 i okres dojrzewania SAM , a to studniowka SAM studia męskie więc no problemos....,a napić sie z kumplami to umiałem ...potem studia się skoćzyły i ....jakoś " mój czas " jak to mowiła matka nie nadszedł !!!.. Swoją drogą tez powinienem jej podziękować bo przecież widziała jak się izolowałem od dzieciaka i że nie miałem koleżanek to zamiast iśc ze mną na siłe do psychologa czy tam innego czarodzieja to trzymała mnie pod kloszem bo jej to było na rękę ....a za nim sam sobie uświadomilem że coś ze mną jest nie tak to weszło mi w krew wiele złych nawyków , ktore teraz mimo ,że wiem ,że są złe to trodno jest mi się ich pozbyć. Co by mnie ratowało ?? chyba przeszczep mózgu i wpojenie prawidłowych zachowań i reakcji na otaczającą mnie rzeczywistość. Koniec monologu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek28lat
ale wy pieprzycie głupoty- to jest właśnie prawicza prawda,podpisuje się pod tym 4 kończynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
..tak mi się przypomnialo coś jeszcze : ) Żeby postawić nad tym kropkę nad i to dodam jeszcze tyle ,że MY ( ja tak mialem) mamy straszny głód emocjonalny , straszną potrzebę bliskości rzekłbym ,że taką z poziomu jeszcze młodzieńczego zupełnie jak by te wszystkie etapy trzeba było przejść niezależnie od wieku w metryce. I teraz tak wyobraźcie sobie ,że gdy ja w KOŃCU miałem tą swoją WYMARZONĄ dziewczynę to nie moglem się nią nacieszyć , nie moglem się od niej odkleić , uwielbiałem ją przytulać ,całować ,dotykać ...no i na początku jej to się podobało ,ale potem ja dalej miałem ten głód z przed lat ,.chciałem się nią nacieszyć każdą chwilą spędzoną itp ,a ją z racji tego ,że takich chwil w młodości miała więcej moje zachowanie WKURWIAŁO ...TADAM ....i masz babo placek ...ja tu się chciałem przytulić, pocałować ją bo czułem wewnętrznie po prostu taką potrzebę ,a ją to męczyło jakoś. Bo dla niej ja byłem któryś z kolei i to było wszystko takie normalne zwyczajne ,a dla mnie takie pierwsze , jeszcze lekko naiwne , dziecinne ...i chuj dostałem po dupie za to ,że się tak cieszyłem ...nie dla psa kiełbasa!!! ..i teraz znowu od dłuższego czasu sam ..i już nawet nie podchodzę , nie podrywam , nie patrze się na inne bo po co ?? jak już wiem jak to by się skończyć mogło ...pewnie max 4-5 miesięcy i by mnie druga zostawiła ...po co mi to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
I jeszcze jedna sprawa d-m ,a w zasadzie gwóźdź programu to taka ,że jak się z kobietami gada :) ..to zajebiście istotne w tym co się mówi są pewne niuansiki na które do tej pory nie zwracałem uwagi. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak od tego zależy to jak kobieta was zrozumie ,a potem będzie was przez ten pryzmat kojarzyć. Dla faceta zazwyczaj w tym co mówimy liczą się fakty ,a to już jak to powiemy to jeden pies ,ale dla kobiety nie ;) ..dla niej te ważne dla nas Fakty są drugoplanowe .. ona zwróci uwagę na całą otoczkę towarzyszącą temu czyli jaka masz minę jak to mówisz , jakim tonem to mówisz , co robisz ,gdy to mówisz itp itd. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki to nieporadne
dzikusy, żadna normalna kobieta z nimi się nie zwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzisław
Gówno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pieprzycie głupoty "I teraz tak wyobraźcie sobie ,że gdy ja w KOŃCU miałem tą swoją WYMARZONĄ dziewczynę to nie moglem się nią nacieszyć , nie moglem się od niej odkleić , uwielbiałem ją przytulać ,całować ,dotykać ...no i na początku jej to się podobało ,ale potem ja dalej miałem ten głód z przed lat ,.chciałem się nią nacieszyć każdą chwilą spędzoną itp ,a ją z racji tego ,że takich chwil w młodości miała więcej moje zachowanie WK**WIAŁO ...TADAM ....i masz babo placek ...ja tu się chciałem przytulić, pocałować ją bo czułem wewnętrznie po prostu taką potrzebę ,a ją to męczyło jakoś." Tu zaszedł konflikt potrzeb, Ty widocznie potrzebujesz więcej uwagi i czułości, a Twoja była już niekoniecznie. Zresztą rozumiem ją, bo też bym nie chciała żeby chłop łaził za mną wszędzie jak pies. Ty po prostu musisz sobie znaleźć kobietę podobną sobie, bo w przeciwnym razie zawsze będziesz cierpiał. I nie pisz takich bredni: "i teraz znowu od dłuższego czasu sam ..i już nawet nie podchodzę , nie podrywam , nie patrze się na inne bo po co ?? jak już wiem jak to by się skończyć mogło ..." bo nic nie wiesz, po prostu oberwało Ci i straciłeś motywację. Ale rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 04
Podpisuje sie pod ostatnim zdaniem - rob jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×