Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Looooser pomarańczowy
Wg mnie to całkiem prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Krótko mówiąc ludzie w trakcie swojego życia się kodują na różne sytuacje w zależności od tego co ich w życiu spotyka. Największy wpływ na owe kodowanie ma dzieciństwo i wiek nastoletni. Jak ktoś się zakoduje chujowo to ma kurwa problem bo odkodować się jest mega ciężko i oduczyć się złych nawyków które są wryte głęboko w banie. ..Myślisz ,że taki PBW/offerma nie chce dziewczyny ? ..chce i może nawet teoretycznie wie co i jak ,ale jak przychodzi co do czego i dana sytuacja ma miejsce to niema czasu na myślenie tylko pierw działaja reakcje zakodowane w podświadomości czyli np wycofanie...potem wraca do domu i sobie taki myśli " mogłem powiedzieć to i tamto " ,ale co innego sucha teoria na spokojnie ,a co innego działanie w danej chwili gdzie na reakcje ma kilka sekund ,a pierwsze rakcje są podświadome np " mimika twarzy , postawa ciała" Niby są tam jakieś sposoby na gmeranie w podświadomości ,żeby oduczyć różnych głupich zachowań, fobii itp np poprzez głęboką hipnozę ,ale jak to działa w praktyce to nie wiem ..czytałem tylko kiedyś o tym..to taka moja pseudo-rada może kogoś to zainteresuje ,a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
po prostu wraz z wiekiem kolejne możliwości znikają i bzdury pleciesz twierdząc że tak nie jest. mozliwości nie znikają ,tylko my z wiekiem albo ich nie zauważamy ,albo nie mamy siły ich wykorzystać. to co piszesz to nic innego jak tylko usprawiedliwianie swoich porażek. Czasem zaczynamy właśnie po 30-tce ,40tce ,jakiś nowy etap w zyciu,zaczynamy studiować,nowy związek , zmieniamy pracę ,lub zaczynamy spełniać swoje marzenia,gdyby każdy zastanawiał się czy jest żenujący dla innych nie było by tylu szczęsliwych dojrzałych osób :P OFERMA Teraz gdybamy,bo z tego co pisałeś nie miałeś szansy na związek,ale jeśli sie pojawi to NIE WIERZE ze spieprzysz przed kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I o ile w wieku nastoletnim wpadki chłopakowi ujdą, to ten sam facet ale 25+ letni robiący szczeniackie wpadki będzie załosny. " Chyba, że wygląda jak Johny Depp. Wtedy będzie tak słodko nieporadny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mozliwości nie znikają ,tylko my z wiekiem albo ich nie zauważamy ,albo nie mamy siły ich wykorzystać." Kłamstwo. "to co piszesz to nic innego jak tylko usprawiedliwianie swoich porażek." Nikt tu niczego nie usprawiedliwia. Dziewczyny chcą fajnych facetów a my jesteśmy z tych mało fajnych. I wraz z wiekiem opcje się kurczą. "ale jeśli sie pojawi to NIE WIERZE ze spieprzysz przed kobietą" Offerma ma 37 lat i jak dotąd żadna nie skusiła się na niego. Może ty? W końcu taki fajny chłop się nie może zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
''Niby są tam jakieś sposoby (...)'' oczywiście że są sposoby ,ba najprostszym jest pojscie do psychologa ,no ale to większy wstyd niż wygłupienie się prze d dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"OFERMA Teraz gdybamy,bo z tego co pisałeś nie miałeś szansy na związek,ale jeśli sie pojawi to NIE WIERZE ze spieprzysz przed kobietą" też się tego obawiam. zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najprostszym jest pojscie do psychologa" I psycholog nauczy jak dziewczyny podrywać? Kolejna z tych co mają łeb po to aby im deszcz do szyi nie napadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Kłamstwo. ?ja pier ,mało to 40 latków dostaje szanse na lepszą prace ,wygrywają jakąś wycieczkę itd?(słaby przykład?) Nikt tu niczego nie usprawiedliwia. Dziewczyny chcą fajnych facetów a my jesteśmy z tych mało fajnych. I wraz z wiekiem opcje się kurczą. tak jak wcześniej to wasza wizja czego i kogo dziewczyny potrzebują Offerma ma 37 lat i jak dotąd żadna nie skusiła się na niego. Może ty? W końcu taki fajny chłop się nie może zmarnować. nie jest fajny ,bo jest chamem,ale być moze jakaś ładna młoda i równie chamska dziewczyna nim sie zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Offerma ma 37 lat i jak dotąd żadna nie skusiła się na niego. Może ty? W końcu taki fajny chłop się nie może zmarnować." przecież my wszyscy to takie fajne chłopaki nie ? ..ja byłem tak fajny ,że z tej fajności mnie kobieta zostawiła pewnie dlatego ,że była dla mnie za słaba i potrzebuje fajniejszej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycholog nic nie zrobi bo czasu nie cofnie ani nie nauczy nas bycia fajnym. Jak ktoś ma myśli samobójcze to niech idzie - wtedy to będzie miało sens. Dziewczyny też nie pomogą tak jak nie pomogły ale na forum to farmazony głosić będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
psycholog nauczy jak dziewczyny podrywać? Kolejna z tych co mają łeb po to aby im deszcz do szyi nie napadł. nie ,psycholog nie uczy podrywać tylko żyć ,walczyć ze swoimi fobiami,ale to za trudne dla was,lepiej dopisywać sobie dziwne teorie na temat kobiet :) też się tego obawiam. zobaczy się. wow ,jakis postęp widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jest fajny ,bo jest chamem" no ty też jak widać po powyższym wersalu nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
Psycholog nic nie zrobi bo czasu nie cofnie ani nie nauczy nas bycia fajnym. bingo ,problem jest w tym ze wy chcecie być fajni,i za cholerę nie zaakceptujecie rzeczywistości taką jaką ona jest. nie wszyscy są fajni i zyją ,mają sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
Offerma pewnie w realu jest wesołym i miłym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
no ty też jak widać po powyższym wersalu nie reprezentujesz. no ale ja moge być chamidłem ,bo nie jestem prawikiem :P wiec na związki szanse mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"?ja pier ,mało to 40 latków dostaje szanse na lepszą prace ,wygrywają jakąś wycieczkę itd?(słaby przykład?)" A czemu dostają szanse na lepszą pracę? Bo wieloletnie doświadczenie zawodowe mają. Przestań się kompromitować z takimi przykładami. "tak jak wcześniej to wasza wizja czego i kogo dziewczyny potrzebują" No jakoś nas dotychczas nie potrzebowały. Ja sam mam 27 lat i nawet na randce nie byłem ani razu. Zapewne wszyscy po 30-stce zaczynają :D "ale być moze jakaś ładna młoda i równie chamska dziewczyna nim sie zainteresuje" No to się kwalifikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek ]]]]] "a jak powinna wygladać randka? jeśli zaprosic dziewczyne do domu to coś ugotować? jaką muzykę puścić? jak się ubrać? co radzicie?" Dobrze Piotrusiu ja Ci doradzę. Jak dziewczyna przyjedzie już na Twoją chawirę, bądź przyodziany w futro z nutrii i koniecznie zawieś jakiś łańcuch z tombaku. Co do muzyki to może to? http://www.youtube.com/watch?v=GgT9lTDkQMQ bardzo romantyczne, zawsze się przy tym wzruszam. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"nie wszyscy są fajni i zyją ,mają sie dobrze" no pewnie że żyją ,ale ....sami ...heloł ?o czym jest temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bingo ,problem jest w tym ze wy chcecie być fajni,i za cholerę nie zaakceptujecie rzeczywistości taką jaką ona jest." Chyba sama nie wiesz co piszesz. Gdybym nie akceptował rzeczywistości to bym molestował swoją osobą dziewczyny w sklepach, galeriach na ulicach a tak zająłem się swoimi sprawami. Nie podobam się, nie jestem fajnym kolesiem - trudno. Są gorsze nieszczęścia niż samotny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze Piotrusiu ja Ci doradzę. Jak dziewczyna przyjedzie już na Twoją chawirę, bądź przyodziany w futro z nutrii i koniecznie zawieś jakiś łańcuch z tombaku. Co do muzyki to może to? http://www.youtube.com/watch?v=GgT9lTDkQMQ bardzo romantyczne, zawsze się przy tym wzruszam." Tutaj mamy przykład kogoś, kto na siłę stara się być fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Tutaj mamy przykład kogoś, kto na siłę stara się być fajny" Bo Kafe to moje życie. :( Może Tobie coś doradzić? Chcesz? Nie krępuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Jest tylko jeden sposób ,żebyście nas przekonały do swoich racji Pokażcie cycki : ) to da nam wiarę w siebie i obiecujemy ,że się weźmiemy do roboty ..co nie chłopaki ? No to raz dwa trzy wstawiać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker jest najlepszy
reszta prawikow to pizdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może Tobie coś doradzić? Chcesz? Nie krępuj się." Nie chce przeczytać równie żenującego i totalnie niesmiesznego tekstu, więc podziękuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Psycholog nic nie zrobi bo czasu nie cofnie ani nie nauczy nas bycia fajnym." Pewnie tego nie wiesz, ale psycholog nie uczy 'bycia fajnym'. I psycholog powinien pomóc ci poukładać własne sprawy, a nie uczyć podrywu. Mylisz terapię psychologiczną z kursem PUA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioiu
A czemu dostają szanse na lepszą pracę? Bo wieloletnie doświadczenie zawodowe mają. Przestań się kompromitować z takimi przykładami. wczesniej twierdziłeś ze szans nie mają! dostają szanse z róznych powodów i takze z różnych powodów ją przyjmują lub odrzucają :) No jakoś nas dotychczas nie potrzebowały. Ja sam mam 27 lat i nawet na randce nie byłem ani razu. Zapewne wszyscy po 30-stce zaczynają a proponowałeś komuś randkę?czy z góry założyleś ze to nie ma sensu? No to się kwalifikujesz. daruj sobie takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wczesniej twierdziłeś ze szans nie mają! dostają szanse z róznych powodów i takze z różnych powodów ją przyjmują lub odrzucają " No pewnie. Pełno 40latków co nigdy nie pracowali i nagle dostają super propozucje zawodowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×