Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Kingstar
A co innego można robić z koleżankami ? Rozmawiać o kosmetykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingstar
Czy ktoś mi odpowie czy mogę zostać informatykiem kiedy słabo znam się na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingstar "A co innego można robić z koleżankami ? Rozmawiać o kosmetykach" Może dziewczyny załatwią Darkerowi dodatkową pracę w postaci konsultanta Oriflame. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "pfff jak zawsze ale zapomniałem, że boisz się, że Ci namierzą" Tak, tak i przyjdą z kaftanem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Ej a Ty masz na imie Aneta, bo może ja Ciebie własnie zagadywałem" Tak mam w dowodzie. A czy ona była pełnokrwistą Aryjką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak mam w dowodzie. A czy ona była pełnokrwistą Aryjką? " Owszem. Przyznaj się, celowo mnie zmieszać chciałaś, żebym nie wiedział co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Owszem." Masz świetny gust. :) "Przyznaj się, celowo mnie zmieszać chciałaś, żebym nie wiedział co robić" Tak, będzie mi to sprawiać ogromną przyjemność gdy w poniedziałek będziesz się przy mnie nerwowo wił i rumienił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Ładna ta dziewczyna z linku Loosa. Czasami takie widuję na mieście." To za włosy je i do kawiarni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &11
To na spacer do lasu. Albo na grzyby czy na jagody. Pomyslow moze byc 100 roznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz świetny gust. " :D "Tak, będzie mi to sprawiać ogromną przyjemność gdy w poniedziałek będziesz się przy mnie nerwowo wił i rumienił. " Jutro będę starał się nie wracać do tej syutacji, moze tylko cos tam chlapne tak zeby tylko chwilke pogadać i czmychnę na górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, obmyśliłam plan działania: Klepnij tę dziewczynę w tyłek i puść oczko. To będzie najlepszy test. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 11
Grzeslaw madralo pisalam ogolnie. Jagod tez jutro zbierac nie vbeda. Ale na spacer mozna isc zawsze tylko cieplo sie ubrac. A potem mozna dziewczyne zaprosic do siebie na goraca herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Ale kasy od rodziny nie wyciągam. Chyba że sami mi dadzą." To paraduj po mieście z termosem, jak zobaczysz atrakcyjną dziewczynę to zaprosisz ją na ławkę (albo jakiś murek przy sklepie) i nalejesz własnoręcznie parzonej kawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingstar
I tak Prawiczek bez wiary nie będzie miał dziewczyny ani nikt inny stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Aneta źle mi życzysz, a ja myslałem, że chcesz mi pomóc" Chcę Ci pomóc stać się bardziej otwartym na kobiety, jeszcze mi podziękujesz, jak którejś się spodoba i sama Ci się wypnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Podryw na żula." Każdy orze jak może, Ty z braku środków musisz się wykazać kreatywnością. Tak mi przykro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×