Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Prawiczek bez wiary "jaaasne, klepnąc to mozna tylko w odpowiednim momencie" No to będzie-> wtorek-> 14 luty-> Dzień Zakochanych. Na pewno doceni Twój gest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "A ty oczywiście jako kobieta poczekasz na gotowe." Bez przesady... ja też potrafię zrobić kawę w termosie, nie muszę brać 'gotowego' od faceta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "To ja chyba poczekam na dzień klepania w tyłek Będę bardziej bezpieczny" Prawdziwy samiec nie patrzy na datę tylko na to czy ma ochotę! Jakby co to czmychniesz na górę i będziesz udawał Greka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdziwy samiec nie patrzy na datę tylko na to czy ma ochotę! Jakby co to czmychniesz na górę i będziesz udawał Greka. " Nigdy się za prawdziwego faceta nie podwałem :classic_cool: Planuję zagadać jakąs dziewczynę na ulicy, żeby oswoić się z koszem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &11
Jeszcze nie spicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nigdy się za prawdziwego faceta nie podwałem" Nie bądź taki skromny. :) "Planuję zagadać jakąs dziewczynę na ulicy, żeby oswoić się z koszem" A jak się zgodzi? To co wtedy? Założysz temat na Kafe skierowany do Warszawiaków z prośbą o wymyślenie planu randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak się zgodzi? To co wtedy? Założysz temat na Kafe skierowany do Warszawiaków z prośbą o wymyślenie planu randki?" Aleś Ty wredna no :D Wtedy się pewnie nie odezwę do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Aleś Ty wredna no Wtedy się pewnie nie odezwę do niej" To zatkaj mi tę pyskatą buzię... oczywiście jeśli wiesz jak. :) "Wtedy się pewnie nie odezwę do niej" Prawdziwy z Ciebie heartbreaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To zatkaj mi tę pyskatą buzię... oczywiście jeśli wiesz jak. " Hmmm no wiesz specjalnie nie mam jeszcze w tym wprawy :D "Prawdziwy z Ciebie heartbreaker." Raczej zbawiciel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Raczej zbawiciel" Tak, zwłaszcza jak w krótkim czasie po zgodzeniu się na spotkanie, dasz im kosza. Prawdziwa rozkosz połączona z uczuciem 'zbawienia'. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, zwłaszcza jak w krótkim czasie po zgodzeniu się na spotkanie, dasz im kosza. Prawdziwa rozkosz połączona z uczuciem 'zbawienia'. " No moze one by tak tego nie widziały, bo nie wiedziałyby co je czeka gdyby się spotkały ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "...bo nie wiedziałyby co je czeka gdyby się spotkały ze mną" Lubieżnie wędrujące dłonie, które zaparkują na ich tyłkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cykaj sie tylko zrob to
Bielyje Rozy To zatkaj mi tę pyskatą buzię... oczywiście jeśli wiesz jak. ona chce ci obciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×