Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Monal to co piszesz nie jest takie głupie na pewno bardzo ważna jest nasza podświadomość którą sie karmimy. Mnie wmawiano że to już kwestia czasu że wszystko za póżno ja powiedziałam guzik prawda nie dam się i tak minęlo 7 lat jestem zdrowa nic mi nie jest raki sraki to nie u mnie . A z tym krecikiem to fakt bo ja lubię krecika ale nie lubię nornicy, no i muszę je pokochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzięki krecikowi i nornicy Mona przypomniała,albo dla innych po raz pierwszy pokazała,że można,tylko trzeba uwierzyć:)A miłości,serdeczności,zaparcia w przebaczaniu nigdy za wiele.Jak ktoś mnie totalnie wkurzy,to głębokie oddechy,rower,kąpiel i właśnie wtedy nadchodzi moment,aby przebaczyć,raz i po sprawie...Raczej drugi dzień przynosi inne spojrzenie na sprawę,osobę.Niezwykle dobrym sposobem jest unikanie takiej osoby,która ma złe wibracje,niechęć do życia.Uciekam,gdzie pieprz rośnie. Danke,Twoja wygrana daje siłę innym:) Ludzie zbyt mocno angażują się w nieszczęścia tego świata. My myślimy pozytywnie:D:D:D Miłego dnia,już prawie weekend:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monal Jeśli to o czym napisałaś pochodzi z Twojego wnętrza/przemyśleń, to jestem pod bardzo dużym wrażeniem :) A to dlatego że w krótkim czasie (pół roku ?) zmieniłaś swoje poglądy. Oczywiście że jest sens w tym co napisałaś. Osoby czytające Twoje przemyślenia też powinny do dostrzec, nawet nie wiedząc co oznaczają niektóre pojęcia. Cieszę się że wyciągnołaś takie wnioski z tego co przeczytałaś, doświadczyłaś. Zawsze uważam i będę uważał że człowiek sam musi dojść do tego co dla niego jest najlepsze. Nie mam zamiaru oceniać Twojego światopoglądu na temat życia, bo każdy ma swój, na podstawie różnych czynników które są wokół niego, i zawsze będzie inny, różny od innych osób. Mogę powiedzieć jedynie że w koncepcji Huny jest tak jak napisałaś :) Cieszę się że odkryłaś "nową planetę" :):):) danke Właśnie dlatego Henryk na wątku o raku poruszył temat wpływu umysłu na ciało. Ludzie zapominają że jest siła (własna siła umysłu) dostępna za darmo, na wyciągnięcie ręki, z której powinno się korzystać. Ale Ty wiesz o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk51
Witam,danke widze,ze poprosilas Wyzsze JA Twoich zwierzatek,zeby sobie poszly do innego ogrodka. Trzeba dobrze poznac HUNE,by moc sie nia dobrze poslugiwac. Poe Aumakula jest dostepna dla kazdego,kto zna te droge,ale na to potrzeba troche czasu i to funkcjonuje. Jakos nikt sie nie kwapi,by wziasc udzial na forum raka,a moze nie chca pracowac dla siebie i swojego zdrowia,wiekszosc lubi plynac z pradem rzeki i niech bedzie,co ma byc... a moze??? Niestety w poczatkowej fazie wszyscy jestesmy,jak niemowlaki i uczymy sie stawiac pierwsze kroki,ktore wydaja sie nam trudne,ale potem wszyscy stoimy na dwoch nogach i chodzimy. Czesto slysze ja tego NIE potrafie,a wystarczy tylko pozbyc sie slowa NIE i juz idziemy do przodu.Trzeba naprawde uwierzyc w SIEBIE,bo tylko MY jestesmy za wszystko odpowiedzialni,a tak lubimy zwalac wine na INNYCH,no bo,tak jest latwiej. Otworzcie swoje bramy (furtki ),a ten,ktory jest JA JESTEM i zawsze czeka na kazdego z rozportartymi ramionami ... mowi dziecie pojdz do mnie,ja tak bardzo na Ciebie czekam,by Cie przytulic,ukoic,otrzec Twoje lzy,pocieszyc i ukolysac,tak bardzo pragne Twojej milosci,ktora oddam Ci zwielokrotniona. Trzeba GO tylko zaprosic na wspolna wieczerze,a napewno przyjdzie. Cayce cofnol sie o dwa tysiace lat,by byc na ostatniej wieczerzy. W najblizszym czasie opisze ja dla WAS. Pozdrawiam z powiewem ciepla,na ktore kilka osob wspaniale reaguje. Henryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaaaaaaa :):):):):):):) to co napisalas... to jest chyba kwintesencja tego jak kazdy powinien zyc jaki miec stosunek do siebie do innych do otoczenia nie tworzyc blokad kompleksow, nie budowac w sobie "niewiary" w siebie w swoje mozliwosci siegaj gdzie wzrok nie siega nie ograniczajmy sie na swiecie pieknie jest jesli w sobie nie znajdziesz szczescia....nie znajdziesz go w innym miejscu z innymi osobami trzeba kochac siebie swoje cialo...wtedy inni zobacza to piekno wewnetrzne i pokochaja :) duzo sloganow... teoretycznie puste slowa... ale jaka w nich drzemie sila... potencja w nas :) pieknie to wszystko ujelas :) podobnie czuje :) calym soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ;) nie zawsze tak pieknie to widac w moich wypowiedziach :):) bo nieraz reaguje jak reaguje.... mam charakter jaki mam :) a do pasji... podchodzi sie bardzo emocjonalnie i z duzym zaangazowaniem ;) (troszku sie potlumacze ;) ) ale staram sie sam siebie obserwowac :) i starac sie...cos robic... zeby te -... na + wieksza praca nad czakra serca :) ... cos daje wiosna w koncu :) czas na sloneczko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko jest prawda ja uciekam od ludzi którzy biadolą gdzie pieprz rosnie nie cierpię smutasów , złośliwców, żle się z nimi czuję , wolę swoje kotki , ptaszki itp,A słowa a nie mówiłam , i tak się nie da , to dla mnie jak płachta na byka. Mam w domu czarnowidza tego się nie da słuchać !!! włączam muzykę i tak mi dobrze Henry dzięki ale nie znalazłam Twojego forum o raku, chętnie pozaglądam bo fajny z Ciebie gość Pisałeś żebym znalazła sobie dobrego kręgarza ale nic o takim u nas nie wiem, na razie boli mnie ramię , pod którym mam wycięte węzły, chyba trochę przesadziłam z pracą ;) Posłuchałam Ciebie i nie robię okładów na plecy tylko na brzuch ale przez 3 dni tak mi bulgotało w brzuchu, po okładach z oleju rycynowego przestało , nic takiego nie zjadlam żebym sobie zaszkodziła Pozdrowionka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
A myślałem,że jak pojawi się Jarosław to tylko powie:huuurrraaa! :) Monia widzę,że po głodówce dostałaś pałera :)tak trzymaj! Danke jak już będziesz nawijać do tych zwierzaczków w ziemi to nagraj to i na you tube,będzie dla potomnych:) i nie strzelaj z kręgosłupa bo ich wystraszysz:) (nie wiedziałem,że jesteś taka wystrzałowa babka) mniej teraz będę pisał ale wszystko czytam i pozdrawiam was gorąco,jestem z wami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonaity ale te myszki są śliczne taka jedna siedziała w swojej norce i spozierała swoimi brązowymi oczkami mrugając wąsem nie miałam sumienia palnąć jej w łeb, a krecik to rewelacja:D A tak na marginesie przestańcie drzeć łacha ze starszej pani bo nie uchodzi młokosy jedne :P Macie szczęście że lubię dzieci ;) Jarosław dzięki ale ja tam bywałam czasami, na tych wszystkich forach o rakach to Oni tylko biadolą nad sobą , tego nie tamtego nie tylko chemia , cyt. no chyba nie mówisz poważnie że naftę będziesz pił bo to trucizna , wszystko trucizna oprócz chemii i naświetlań a że pacjent zmarł maly pikuś za póżno za póżno nic nie dało się zrobić :O Jest piękna wiosna i kwitną kwiatki a ja jestem zdrowa jak zawsze Zdrowie jest bo było :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego na twarzy (widoczna sfera głowy) pojawiają sie wszelkie ułomności i niedomagania naszego stylu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Natura, moze po to aby mozna bylo latwiej to zobaczyc? Organizm jest tak zbudowany ze daje nam znac co jest nie tak, gorzej ze ludzie nie potrafia tego zinterpretowac. I tak jak cos sie pojawi na twarzy to znaczy trzeba grubsza warstwe tapety, jak za duzy cholesterol, to tabletke na zbicie poziomu. Nadcisnienie, to maskujemy problem lekiem itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twarzy znajdujemy odbicia wielu organów odgrywających bardzo ważną rolę w naszym organiżmie. Twarz dzieli się na cztery strefy Czoło obrazuje system nerwowy Oczy są narządem zmysłu związanym z wątrobą Strefa krwiobiegu i oddychania to nos i policzki Nos jest organem zmysłów związanych z płucami Usta obrazują stan systemu trawiennego Broda wskazuje na kondycje nerek i organów płciowych Między brwiami bywają pionowe zmarszczki, na podstawie ich głębokości możemy ocenić charakter człowieka. Są to zmarszczki mówiące o stanie wątroby Człowiek który je dużo mięsa , tłuszczu, serów , soli, miewa głębokie zmarszczki między brwiami będzie się odznaczał prawdopodobnie twardym , nieustępliwym , sztywnym charakterem. Często pod oczami tworzą się worki, Azjaci uznawali je za wynik złego funkcjonowania nerek Wiele dzieci naszych czasów ma obrzmiałe dolne powieki, co wskazuje na niepokój, nerwowość,lękliwość i napięcie, jest to skutek dużego spożycia cukrów , soli czy wędlin Musimy sobie uświadomić , że każda zmarszczka na naszej twarzy, każde załamanie czy wybrzuszenie ma związek z którymś z organów lub całym organizmem. Dlatego tak wyglądamy jak jemy i jak żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie to obejrzeć: disovery - "Więcej niż magia" KONIECZNIE zobaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, bardzo ciekawie sie zapowiada, zawsze fascynowaly mnie sztuczki i takie tam bedzie jeszcze noc pt./sob., 23 na 24 marca 3:50 a pozniej 2ga czesc Premiera: Więcej niż magia (2) Discovery Channel poniedziałek, 26 marca 22:00 Więcej niż magia (2) Discovery Channel noc pon./wt., 26 na 27 marca 4:40 Więcej niż magia (2) Discovery Channel piątek, 30 marca 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL ja tez uwielbiam sery, a w szczegolnosci zolte. Fety nie lubie. Ostatnio zajadam sie Ementalerem. Kupuje w Lidlu. Jest bez zadnych "dodatkow", a wytworzony jest z niepasteryzowanego mleka. Ciezko teraz o takie rarytasy. Jest pakowany w jednym kawalku. Waga 400g. Akurat mam starcza mi na 2 razy :P foto http://tnij.com/gqUnn ps. jest tez taki sam ale pokrojony i wytworzony w mleka pasteryzowanego. Tez bez "dodatkow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) a z tylu w opisie produktu jest zaznaczone ze z mleka nie pasteryzowanego? w pn lukne do lidla :) obacze daaawno nie jadlem zoltego sera :) chyba nawet wlete na targowisko i kupie domowej roboty bialy ser, zescie mi apetytu narobili :):) ps. czas na nowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie bawimy z woda.... poprawiamy strukture... wlasciwosci informacyjne wody, pamiec wody http://tnij.org/pzur od 16 minuty proponuje luknac przed zjedzeniem obiadku :) i ... pomyslec o negatywnym ladunku energii, o pamieci... miesa, o czynniku smierci ktory wprowadzamy w siebie czy tym poprawiamy energetyke czystosc aure ciala? jak to wplywa na nasze mysli psychike mentalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia z Łomży
a co to są CLARKOWCY ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henryk - napisz coś więcej o sposobach dostępu do Poe Aumakula :) Jak poznać i wykorzystać mocy huny? Mnie to bardzo, bardzo interesuje :) Opisz też jak zrobił to Cayce. Jak dotrzeć bliżej Boga (to z forum o raku)? Szalenie podobaja mi się Twoje wpisy :) :) - kontynuuj proszę... :) Jarosław i Makler, dzięki za miłe słowa :) Makler, Ty nie musisz się zmieniać, bo jesteś dobrym człowiekiem - to czuje się w każdej Twojej wypowiedzi :) :) A charakter - każdy ma inny i dobrze, jedni są dowcipni (i tu na tym forum są tacy :) ), inni mówią wprost co myślą - i tak ma być :) Po to, żeby być wartościowym człowiekiem nie trzeba od razu zmieniać się w świętego (czy być jak Rysiek z Klanu - dupowatym... - to z kabaretu - -przepraszam Ryśka :) ) Danke - ale z Ciebie silna kobitka - nie dawaj się :) Janoity - dlaczego Ty z nami już nie chcesz gadać? Jak tak, to ja też nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler :P nie, nie jest to zaznaczone. Jest napisane „mleko krowie Natomiast na opakowaniu krojonej wersji widnieje napis „pasteryzowane mleko krowie, wiec wnioskuje, ze jest tak jak wyzej napisałem. Choc nie wykluczam oszczędności lub lenistwa grafika czy operatora DTP :P W obu wersjach sa jeszcze wymienione: kultury bakterii, podpuszczka, sol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosia z Łomży Clarkowcy wywodza się od nazwiska Vincenta Clarka tworcy Yazoo, autora Happy People. Bez względu na rozne niespodzianki życiowe idea tego kawalka, bedzie zawsze im przyswiecac. Choc geneza powstania klanu jest zgola inna :) Happy People http://tnij.com/fsMVh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
a miało Cię nie być Mona,oszukujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Wydarzeniem dnia jest dla mnie dzisiaj otwarcie Mostu Polnocnego w Warszawie, mnie on bardzo dotyczy i co ciekawe to ja na niego czekalem juz 9 lat hehe. Pojechalem sobie dzis rowerem na wycieczke po moscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maklera
Ciekawe,ciekawe,szkole się dalej...kamienie już zakupiłem i będę pracował...dzięki za podrzucony materiał Również Wam wielkie dzięki za wspomnienie o książkach Diagnostyka karmy...przylgnął do mnie temat i zakupiłem,czytam i włos się jeży;-) Wiesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×