Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

Gość kulturysta!!!
tomi Twoja prośba, aby podać wiek jest bardzo uzasadniona... ja dochodzę prawie do wieku 60 lat mam 58 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
ps polecam książkę "wyższy wymiar" aułtor ernest meckelbung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
proponuję od 16 minuty jest bardzo dobra jazda a w 18.23 to jest maksimum a 19.25 to dla wytrwałych i lubiacych wyzwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj Koniec Świata :) Nie specjalnie mam czas się tym końcem zajmować bo roboty przed świętami dużo, ale korzystając z okazji chciałabym złożyć wszystkim życzenia. Przede wszystkim życzę, żeby - zgodnie z koncepcją Sławka K. - był dzisiaj nie koniec świata, ale koniec starej, a początek nowej epoki - lepszej, spokojniejszej, dostatniejszej, radośniejszej :) I dużo wiary, miłości i nadziei dla Was wszystkich! ps. Matylda, pewnie, że napiszę (za kilka dni...., już po tym zamieszaniu :) ). dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma ??? Przecie pewne bylo ze będzie. Ja przezornie posłuchałem madrych rad madrego Slawka i zrobilem sobie na kilka tygodni spory zapas żywności i wody. Nadaje teraz z piwnicy i caly dygam bo ponoc 70% mieszczuchow ma odpasc, a dla tych co nie poznali przyjemności lewatyw litości nie będziebrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz na strych nie zalapalem :( ale niej zle, jeszcze 1,5godz i znowu zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17-letni Zach Sobiech cierpiący na nieuleczalny nowotwór skomponował i nagrał pożegnalną piosenkę zatytułowaną "Clouds". Lekarze twierdzą, że pozostało mu jeszcze od trzech do dwunastu miesięcy życia. http://www.youtube.com/watch?v=sDC97j6lfyc xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zach Sobiech Benefit Slideshow http://www.youtube.com/watch?v=ZYh4tHnfK3A xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tlumaczenie Well I fell down, down, down----Cóż, wpadłem , wpadłem,wpadłem Into this dark and lonely hole----------W ten ciemny i odludny dół There was no one there-----------------Nie było tam nikogo To care about me anymore--------By zatroszczyc sie o mnie jeszcze And I needed a way to climb---Potrzebowałem sposobu by wspiąć się And grab a hold of the edge------------I złapać uchwyt krawędzi You were sitting there holding a rope---Siedziałeś tam trzymajac line xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx And we'll go up, up, up-----------I bedzie do góry, do góry, do góry But I'll fly a little higher-----------------Ale polece troche wyżej We'll go up in the clouds ---------------Będzie wzolt ku obłokom Because the view is a little nicer------Ponieważ widoki są ładniejsze Up here my dear-------------------------Tutaj moja droga It won't be long now, -------------------To już nie potrawa długo It won't be long now--------------------To już nie potrawa długo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx When I get back on land-------------------Kiedy wrócę na ziemie Well I'll never get my chance-----------Cóż, nigdy nie dostanę szansy Be ready to live and-----------------------Bycia gotowym do życia i It'll be ripped right out of my hands-----To będzie wyrwane prosto z moich rak Maybe someday----------------------------Może kiedyś We'll take a little ride-----------------Udamy się na małą przejażdżkę We'll go up, up, up ----------------Pójdziemy w górę, w górę, w górę And everything will be just fine----------I wszystko będzie dobrze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx And we'll go up, up, up---------------I bedzie do góry, do góry, do góry But I'll fly a little higher-----------------Ale polece troche wyżej We'll go up in the clouds ----------------Będzie wzolt ku obłokom Because the view is a little nicer-----Ponieważ widoki są ładniejsze Up here my dear--------------------------Tutaj moja droga xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx It won't be long now,-------------------To już nie potrawa długo It won't be long now---------------------To już nie potrwa długo If only I had a little bit more time-------Gdybym tylko miał trochę więcej czasu If only I had a little bit more time------Gdybym tylko miał trochę więcej czasu With you--------------------------------Z tobą xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx We could--------------------------------Moglibyśmy Go up, up, up----------------------Wznieś się w góre, w góre, w góre And take that little ride------------------I udac się na mała przejażdżkę And sit there holding hands----------I siedzac tam trzymac się za rece And everything would be just right-------I wszystko byłoby dobrze And maybe someday I'll see you again---Może kiedys zobaczymy się ponownie We'll float up in the clouds----------Bedziemy unosic się w chmurach And we'll never see the end------I nigdy nie bedziemy widzic konca xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx And we'll go up, up, up------------I bedzie do góry, do góry, do góry But I'll fly a little higher----------------Ale polece troche wyżej We'll go up in the clouds-----------------Będzie wzolt ku obłokom Because the view is a little nicer------Ponieważ widoki są ładniejsze Up here my dear--------------------------Tutaj moja droga It won't be long now, -------------------To już nie potrawa długo It won't be long now---------------------To już nie potrwa długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Też nie zostałem "odstrzelony" , ani nie dosięgła mnie żadna fala :) :) Niemniej muszę podziękować Sławkowi za pytanie które zadał mi na wiosnę tego roku o koniec świata. Bez czynników zewnętrznych (sugestii) odpowiedziałem mu że "w roku 2012 nie będzie końca świata". Dopiero później zgłębiając temat przepowiedni różnych osób dowiedziałem się, i nawet trochę wystraszyłem ( na podstawie filmików i różnych stron w necie) że może jest jakaś cząstka prawdy z tym końcem 2012. Ale jak widać to wszystko było totalną bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości Wszytskiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk51
Witam. Wesolych,Pogodnych i Zdrowych Swiat. Szczesliwego Nowego Roku. Przepraszym,ze nie odpisuje na prywata poczte,ale u mnie jest cos kompletnie zablokowane i nawet nie moge wysylac meili. Dzis kolega zalozyl mi nowa strone i mysle,ze w koncu zacznie cos funkcjonowac. Poz.Henryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych swiat! Matylda sliczne zyczenia:) Temat konca swiata panowie i Ja znalazlam sie w tej 30% m... ktorzy dalej stapaja po ziemi pewnie przez to, ze nawet dobrze sie prowadzilam i bez lewatyw. Plywak cera jak ta lala, oczka w koncu bialusie i pieknie przejzyste takie jak zawsze chcialam miec i sie doczekalam oby tak dalej:) Teraz mam nowy etap i wielki sens zycia i nie w glowie mi bylo czytanie i myslenie o koncu swiata. PS. nadaje z parteru tu tez zadnych zmian:P A bycie przezornym ( Slawek ) tak piszac bardzo powaznie uznaje za dobra ceche lepiej byc przezornym niz stracic tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu, jasne jest, ze w przypadku realnego zagrozenia dobrze jest się zabezpieczyc, ale nie w przypadku totalnej głupoty. Nie wiem czego trzeba się napalic żeby wierzyc w takie banialuki. Może to kwestia niedoboru wlasciwych bialek i tluszczy w diecie ? A może za duzo supli sie wcina ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak no chyba coś szwankuje, zważywszy że mózg odżywia sie głownie glukozą http://www.sfd.pl/Substancje_od%C5%BCywcze_m%C3%B3zgu-t49868.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak twoje komentarze osiagaja szczyt .... wiesz czego :) a twoja agresja w komentarzach wynika ze zbyt duzej ilosci miesa i produktow zwierzecych dziwie sie ze az tak.... musisz sie tutaj dowartosciowywac, starajac sie wywyzszyc ponad mnie :) milo mi :) ze sie starasz to co ja pisze jest dla ludzi otwartych niczego mi nie brak ani nic za duzo w nowy rok nowej ery wchodze z ladnymi 70 kg masy miesniowej ( w ciagu miesiaca od konca glodowki zyskalem 10kg - 2.5 kg wiecej niz mialem na poczatku) zapatrywan dietetycznych nie zmieniam supli zadnych nie uzywam ciekaw jetem bardzo jak szybko osiagne 80 kg.... 2 czy 3 miesiace xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i tak jak jaroslaw pisze... pare linkow wrzucilem, kogo temat poza kpinami zainteresowal ten sie z czasem mogl dowiedziec ze to po prostu koniec pewnej ery a nie koniec fizycznego swiata ziemi ludzkosci xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx owocnego nowego roku :) 2013 niech sprzyja realizacji marzen celow i obfituje w wiele radosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) ja tez mam zapasy na kilka tygodni leza sobie... nic im nie bedzie, konsumuje i uzupelniam a jak juz tak ladnie kpisz teoretycznie ci lightworkerzy ktorych slucham mowia ze odciecie ("wycinka") zacznie sie od polowy roku hiehie altez pare lat ma trwace wiec sie tak nie ciesz ;) dalej podtrzymuja ze 30% ma zostac - szok szkoda tylko ze nici z zimnj fuzji i osiagniec fundacji kersha mieli sie chwalic osiagnieciami na koniec roku, tani prad.. tego mi szkoda powoli mozna zaczac robic/skladac/kupowac baterie fotovoltaiczne aby byc niezaleznym, jak dlugo ile? bys przetrwal bez pradu? gazu/ogrzewania? obecnie? ja mam pod reka stara kuchnie na opal drewno wegiel lasy i chrust i pare minut na goralu, nawet auta nie musze odpalac madre rady madrego slawka zawsze w cenie ;) jesli sam przezornie zrobiles zapasy... to... jestes taki glupi? ze uwierzyles w te banialuki i sie zabezpieczyles? i teraz chcesz kpinami na mnie sobie ulzyc czy ja jestem taki dobry? ze uwierzyles? czy po prostu myslisz rozsadnie i przezornie nie wazne takie zapasy warto miec to jest zdroworozsadkowe podejscie przy pamietnej powodzi i zalaniu wroclawia w pare godzin woda zniknela z marketow - chociazby to powinno przemowic do wyobrazni mam tyle zapraw i kiszonek ze i ze 2 miesiace moglbym sklepu nie odwiedzac nic nie musialem kupowac, troche wiecej roboty w sezonie owocowo-warzywnym robienie zapasow jest/bylo norma... normalne naszych babc... rodzicow to teraz ludzie nie wyobrazaja sobie... niedzieli bez otwartych marketowi najmniejszy "problem"i ci ludzie "leza i kwicza" odcieci owoce i warzywa jak spryskam woda z h2o2 1:6 moga tygodnie lezec i sie nie psuja i nie plesnieja :) PZU :) przezorny zawsze ubezpieczony a ja juz nawet glodu i przymusowej glodowki sie nie obawiam nawet braku wody... :):) bo mam swoja ;) wode zycia hehe ino jakis pojemniczek, butelke na moja urynianke ze mna jak widzisz coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler hehe...dobrze wiesz, ze nie jest tak jak piszesz :) Sam sobie odpowiedz jak można nazwac zabezpieszcznie się na wypadek czegosc co nie ma prawa nastąpić albo oczekiwanie na cos czego nie będzie ? Rozsądkiem ? przezornością ? Nie mam zadnego wzoru do naśladowania, a ty moim faworytem nie jestes, takze nie dowartosciowuj sobie :) Wiesz; lewatywki, twarde oczyszczonka, dieta rozdzielna, picie przed wystapieniem pragnienia mnie nie rajcuje. Tak jak przybranie 10kg masy mięśniowej w miesiąc. Taki wyczyn to pewnie na sterydach jest nieosiągalny, a ty tego dokonałeś na wege diecie. I to ponoc bez supli. Szok! A pamiętam jak na wątrobowym watku pisałeś, ze i 500zl miesięcznie na chemie wydawałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak sam pokaż co porafisz i na co cię stać a nie pajacujesz powołójac sie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta W przeciwieństwie do innych, ja sie nie chwale swoimi silowymi osiagnieciami ani nie wrzucam na pokaz swoich fotek aby się dowartościować. Ale widze, ze mocno musialo zaboleć kulturyste skoro się odezwal niepytany. Widuje takich brojlerow na basenie, ich ulubiony styl to odkryta zabka. Niestety ani grzbietem ani kraulem nie potrafia pływać, a o motylku to mogą zapomniec. Niektórzy nawet po plecach nie potrafi się podrapac. Zrośnięte bary nie pozwalaja :D ps. wyraz powołując piszemy przez u otwarte panie madralinski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdanie „Jesteś kozak to zrób tak" jest tytulem filmu, a nie drwieniem z kogos. Jak widac nie dla wszytkich jest to zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak odnosnie ortografii jak sie konczy zdanie kropką to się zaczyna od dużej litery i tyle uwag z pisowni ps toksyny nieźle ci dają popalić rozwalileś temat "nie chce mi sie z tobą gadać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozwaliłem ? Niby czym ? Tym, ze napisałem pare prawd w temacie odzywiania i pare osob mi za to podziękowało ? A ty co takiego zrobiłeś ? Napiąłeś 3 posty na krzyz i tylko smrodzisz i obrazasz. Wcinasz się miedzy wodke, a zakaske i wyzywasz od pajacow. Hamuj troche. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tradycyjna Medycyna Chinska tez się myli zalecając duze spozycie tłuszczów podczas kamicy żółciowej ??? Medycyna, która rozwija się od ponad 5000 lat, a jej leki oparte na składnikach naturalnych maja ponad 90% skuteczność ? http://www.omega.win.pl/2_9.html xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A wracając do gramatyki, to bledy, które wskazałeś naleza do bledow interpunkcyjnych, a nie ortograficznych. Mysl, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozwaliłem ? Niby czym ? Tym, ze napisałem pare prawd w temacie odzywiania i pare osob mi za to podziękowało ? A ty co takiego zrobiłeś ? Napiąłeś 3 posty na krzyz i tylko smrodzisz i obrazasz. Wcinasz się miedzy wodke, a zakaske i wyzywasz od pajacow. Hamuj troche. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tradycyjna Medycyna Chinska tez się myli zalecając duze spozycie tłuszczów podczas kamicy żółciowej ??? Medycyna, która rozwija się od ponad 5000 lat, a jej leki oparte na składnikach naturalnych maja ponad 90% skuteczność ? http://www.omega.win.pl/2_9.html xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A wracając do gramatyki, to bledy, które wskazałeś naleza do bledow interpunkcyjnych, a nie ortograficznych. Mysl, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×