Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janoity43

luzne gatki clarkowców

Polecane posty

No teraz to jest to, aż mi się micha śmieje :):):) plywak i papaja postaram jak najszybciej napisać do Was na spokojnie, na razie zaganiany jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Moj Clarkus stanal na drugim podium i to calkiem niedawno:) Tak jak mowilas Mona tak tez bylo ten najwazniejszy czas byl jest dla niego. Tak jak pisalam Clarkus choruje niemal nonstop pewnie jestem na wielu jezykach ( taka dbajaca o zdrowe odzywianie swojego dziecka a jak dziecko choruje... ) ale jesli on churuje i wyglada na zdrowego nie rozkladaja go choroby czasami zawala troche nocy nie jest szpikowany antybiotykami wiec staram sie pozostac przy swoim przekonaniu ze to kiedys minie i zaowocuje... Czasami mi sie wydaje ze tych chorob u maluszka to juz za wiele dla mnie... Ale to sa tylko chwile bo mysl przewodnia jest ze mna. Papaja Czesto myslalam o Tobie i zalowalam ze ten mail stracil waznosc bo go nieuzywalam i tak na priv nie moglam sie z toba skontaktowac wiec pozdrawiam Wiecie co jest najfajniejsze w tym forum na ktorym sie znalazlam, mysl ze nawet jesli napisze ilesc lat do przodu to znajdzie sie choc jedna osoba na tym topiku ktora odpisze i ta mysl jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja Cieszę się że znalazłaś metodę na Twoje dolegliwości, a jeszcze bardziej że masz przekonanie że Ci pomoże to co przyjmujesz. Wiem że właśnie ta wiara w skuteczność środków czy zabiegów jest najważniejsza. Wiara powinna być tak silna jak u dziecka wierzącego w Mikołaja, który przynosi prezent. xxx Wracając do jasnowidzów, interesują mnie ci z najwyższej półki, (bo jak wiemy nie wszyscy jasnowidzący są sobie równi). Jak jeszcze po czasie okazuje się że mieli rację w tym co mówili, to co? można ich słów nie brać pod uwagę? Właśnie taką jasnowidzącą była Sławka Serwiukowa (mam nadzieję doczekać się przetłumaczonych na język polski książek jak na razie wydanych w Bułgarii po bułgarsku). xxx "Siłą myśli Sława Sewriukowa przenika praktycznie we wszystkie dziedziny bytu i ludzkiej wiedzy. Bez popadania w trans widzi ona wewnętrzne organy ludzkiego ciała w stanie funkcjonowania, obserwuje strukturą jądra ziemi, elektroniczne i inne elementy techniczne, mikroorganizmy i mikrocząstki, powiększając ich obraz do niezbędnej wielkości, widzi ludzi, wydarzenia, kosmos od najgłębszej przeszłości do dzisiaj itp. Otrzymywana od niej informacja jest pełna, jasna, zawierająca wszystkie elementy pięciu ludzkich zmysłów – informacja wzrokowa w kolorach, informacja słuchowa, dotykowa itd." - to z biuletynu Psychotronika '89 xxx Znane są przypadki wróżbiarstwa przy pomocy dzieci. Doprowadzano swoje młode media do stanu hipnotycznego przez skupienie ich wzroku na kryształowej karafce, lub czarnym płynie przenosząc w taki sposób świadomość "asystentów" do przyszłości. Dziecko zaś, będąc w stanie somnambulicznym, przepowiadało. xxx Edgar był szczególnym przypadkiem somnabulika, bo sam się wprowadzał w sen. I jak wiemy odpowiadał na pytania kogoś kto był przy nim, lub odnajdywał "pacjenta" który był u siebie w domu i wcześniej zwrócił się do niego po poradę. I najważniejsze to to że wszystkie prawie 15000 readingi są spisane i jest do nich dostęp. Oczywiście można je zwerifikować czy mówił prawdę czy nie. Rozumiesz teraz czemu Edgar jest w/g mnie Nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Jak wiesz teraz mam tak (woda przechodzi): -filtr 5 mikronów, filtr węglowy, filtr 1 mikron, kranik lewy -filtr 5 mik., węglowy, 1 mik.,osmoza, 3mineralizatory, baniak, kranik prawy Myślę wywalić: baniak, osmoza, mineralizatory. Zostawić 3 duże i w nie włożyć nowe wkłady, zostawić kranik. Jest to wersja najmniej kosztowna. Oczywiście ta woda będzie do używana do kawy, herbaty, gotowania warzyw itd. Nowe wkłady widziałem w Leroy Merlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Takie rozwiazanie tez mi pasi. Jednak najpierw zbadam kranowe i wode z RO mineralizowana i porownam i wtedy postanowie co dalej. U mnie RO tak wyglada. W obu kranikach jest woda z osmozy. x http://i.imgur.com/hBRc2R5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zeby powiekszyc obrazek wciskac klawisz plus przy wcisnietym Ctrl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też Edgar jest nieodgadnionym fenomenem, ale Bołotow też zachwyca. Gdy był uczniem w szkole podstawowej za jakieś figle został ukarany, miał siedzieć nieruchomo, z dłońmi na kolanach. Wieczorem zobaczył na kolanach jakieś zmiany, jak od oparzenia. Gdy przyłożył ręce do szyi kolegi, ten padł na ziemię, zemdlał.... Tak silne miał Bołotow biopole....uzdrawiał nim ludzi. Całe jego życie to splot nieprawdopodobnych zdarzeń. Umysł wyceniany na tryliony, wynalazca wielu odkryć, patentów.... Metody, jakie spraktykował na sobie i innych są proste, a jednocześnie skomplikowane:-). Zupełnie inne niż proponuje oficjalna medycyna. Enzymy z glistnika i innych roślin, carska wódka....zakwaszanie organizmu...wydalanie metali ciężkich.... Irazu kup sobie tę książkę, nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu tę carską wódkę(bez alkoholu)można dawać maluchom...Przyzwyczajaj synka do kwaśnych, słonych, wiem, że to trudne, ale pare kryształków dobrej soli do wody jakoś się da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - Jak wspomniałaś o Bołotowie od razu skojarzyłem że to on zalecał aby zsiadłe mleko pić z octem jabłkowym, na szkl. mleka łyżeczka octu. Jak mam w domu ocet jabłk. tak robię. Muszę przyznać że zainteresowałaś mnie postacią Bołotowa, przyglądnę się mu bliżej. Nawet dlatego że pochodzi ze wschodu jak Nieumywakin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten, do wszystkiego ocet....no przesada, nie do wszystkiego, Ale jego przepis na carską wódkę jest z***b...sty, bez alkoholu oczywiście. Kwas siarkowy, kwas solny, nitrogliceryna....no nieźle. Książka fantastyczna, nie wszystko w niej na mój mały rozumek, bo chemia to nie moja bajka;-)...a jest taki rozdział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie miałaś papajo dolegliwości które wyleczyłaś i jak/czym ? Pewnie o tym pisałaś, ale nie jestem w stanie tego odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irazu
MonaL Gdzie Ty jestes?. Udalo Ci sie odnalez tego czego szukalas w sobie? papaja Kupilam chyba rok temu ksiazke DDP przeczytalam pare stron I koniec. Chyba zle podeszlam do tego czytania bo chcialam od razu z pierwszych stron zrozumiec I zapamietac o co chodzi w tej diecie zamiast najpierw cala przeczytac ale I tak wydaje mi sie trudna. Dla mnie najlepsze ksiazki typu Tombak czy Dabrowskiej. A Bolotowa wystarczy nazwisko czy jest jakis konkretny tytul? Podziwiac ze masz tyle samo zaparcia zeby zyc bez pieczywa I kasz. Malemu czesto robilam jaglana na sniadanie bylo pare miesiecy niemal codziennie, zje surowke z kapusty kiszonej ale tylko tej sklepowej ze sloika bo taka kupuje. Ogorka kiszonego tez zje czasami wode z cytryna ale najczesciej woda z odrobina soku domowej roboty. Kefir, jogurt naturalny bardzo lubi nie kupuje mu kolorowych jogurtow a ze slonym tez nie ma problemu a o co chodzi z ta sola przeciez soli to za duzo nie powinnismy uzywac bo jest prawie wszedzie? Jak sie maly bawil solniczka I mial chore gardlo to pozwalalam mu jesc z paluszka sol morska bo sobie maczal paluszek w soli I oblizywal go zawsze cos na te chore gardlo... przeciez nie wyplucze sobie gardla woda z sola jak Ja hehe:D moj maly jest prawie wszystlo jedzacy jak I Ja. I bardzo rozumny gdy mama go leczy naturalnymi sposobami:) kazda podpowiedz jesli chodzi o malucha sie przyda. Moze nie zastosuje od razu ale napewno bedzie w pamieci. Propolisem malego juz trzeci raz smarowalam pod czas choroby super rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja Ktos tam na UT wpadl z Twojej egzotycznej rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nieziemskie powodzenie, hahaha Wiecie, co wkleję na razie linka do filmiku, nie będę się rozpisywać, ale.....kwasy u Bołotowa są bardzo ważne, a szczególnie kwasy z trujących roślin, on je nazywa enzymami. Są enzymy i z mniej trujących, np. z kasztanów, skórek banana, prawie wszystkie są podobnie robione https://www.youtube.com/watch?v=JE2L957Mhu0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Sprawdziłem wczoraj pH wody z lewego i prawego kranika, okazało się że w obu przypadkach ma 7,5. Bardzo mnie to zdziwiło. Przeglądając wcześniejsze wpisy i szukając odpowiedzi jakie dolegliwości miała papaja, znalazłem swoje wypowiedzi iż po założeniu osmozy woda z niej lecąca miała coś koło 5,5 pH. Wniosek nasuwa się taki że im filtry starsze tym lepiej bo pH wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pamietam wlasnie, ze z prawego kranika woda miala nizsze Ph i byla gorsza w smaku. Teraz zauwazylem, ze jej smak zmienil sie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irazu
Jaroslaw, plywak Znacie filtr Amway, wiecie cos moze o nim? Ponoc cudenko ale Ja sie nie znam i dlatego pytam o wasza opinie poniewaz powazniej mysle o zainstalowaniu filtra wody zeby nie pic tak duzo butelkowej z plastika wody. Moze osmoza... Ciemna jestem jesli chodzi o te filtry Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
hej ludzie, mam wam coś do powiedzenia: bóg kocha was tak, jak nikt nigdy nie będzie was kochał, jego miłość to najlepsze co wam się mogło przytrafić choć może nienawidzicie swojego życia, ale uwierzcie, to nie ma nic wspólnego z nim, on jest doskonały i jego miłość też, jeśli jesteś daleko od jezusa, wróć, jeszcze wszystko się da poukładać, uwierz w cud, oddaj wszystko bogu !! ja go doświadczyłam osobiście, jezus czeka, zawsze cię kochał, nigdy nie przestał, rozumiesz? nigdy !! jego miłość da radę zniszczyć cały twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
Sprawa filtra wygląda tak: Amway sprzedaje filtr "odwróconej osmozy", jak wiele innych firm. O zasadzie działania odwróconej osmozy trzeba poczytać (potrafią uzyskać wodę do picia z mórz i oceanów). Jak wynika z wypowiedzi plywaka i moich mamy te filtry i ja uważam że jest zbędny, mając do dyspozycji inne możliwości nabycia wody czy to do picia, czy gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irazu jak Twój dzieciaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu, ja jestem bardzo zadowolny z filtra odwroconej osmozy. Bez wymiany czegokolwiek uzywam go juz przeszlo 4 latka i dalej leci woda smaczna i czysciutka i pod dobrym cisnieniem. Uzywam tylko do herbaty, kawy i do picia na surowo. W moim miescie jest dobra woda, wiec na taki stan filtra ma to tez niebagatelne znaczenie. Mam ten filtr, ktory kiedys Makler polecal. Osmoza FRO6+BIO 100GPD zestaw http://www.waterpure.pl/index.php?p751,osmoza-fro6-bio-100gpd-zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity47
siema, siema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent marc
ZAPRASZAMY DO WIELKIEJ Bractwo Iluminaci Brytanii, gdzie znalazłeś Wszelkiego rodzaju szczęścia błogosławieństwo radość życia. WhatsApp nami +2348054434740 Czy jesteś zmęczony z rodzaju życia żyjesz dzisiaj chcesz Twoje życie się zmieni całkowicie i aby spełnić swoje marzenie, a następnie masz możliwość dołączenia do nas teraz tak, że twoja historia życia będzie być natychmiast zmienione, jesteś biedny i chcesz stać się bogaty w Życie, jak inni ludzie lub chcesz być sławny w życiu, jesteś Absolwent szuka pracy lub działalności człowieka lub kobiety albo się zbliża gwiazda, którzy chcą być sława i potężny, jesteś cierpienia w życiu, aby swój umysł i dołącz do królestwa Illuminati, aby stać się bogatym człowiekiem lub kobieta, a także stać się sławny i potężny, e-mail illuminatiworld6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×