Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Teraz sprzątam ,piorę -znaczy pralka pierze AZIS wyłączony na ten czas :)bo niccccccccc bym nie zrobiła :) Powiem wam że mam prywatne jego zdjęcia i z fanami !!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko nie wiem czy będę mogła je tu wkleić ,muszę się upewnić ,także przychodźcie tu ,o teraz słucham EWY FARNY "SEN O PRZYSZŁOŚCI "W radiu internetowym ,piękne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudopiegowata38
z tą imprą to fajny pomysł Kristine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDZIESZ -ale mi niespodziankę zrobiłeś TO JEST BOMBA !!! Ja to gdzieś słyszałam ,już ale dzięki za link .To są moje klimaty ,już lubię tę piosenkę :)Facet fajny :) Tylko kto to jest ? Mało mnie tu dzisiaj bo zarwałam noc i teraz wychodzi -znowu temperatura buuuuuuuuu.I co chwilę kody trzeba wpisywać -męczące:( Piosenka i koleś świetny .Ty chcesz żebym znowu nie schodziła z kompa:DPoprawiłeś mi humor :) Zaraz będę się uczyć ,tych serduszek,cmokasów i innych gadżetów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........Michel Telo! fajny nie??? jak tam krysia sie czujemy dzisiaj???mam asisa na fejsie:) ale wszyscy sie z niego smieją;( kuzwa co to za gówno jest???jebane modki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukałam oficialnej strony na fejsie i nie znalazłam ,tylko strony fanów .Chociaż mam jedną z jego prywatnymi zdjęciami .A niech się śmieją ,ale jest też dużo fanów .Głosy są podzielone ale co by nie powiedzieć JA GO LUBIĘ i mnie się podoba (na razie )a najbardziej taki normalny ,jest fajny miś :):) http://www.youtube.com/watch?v=JLwRCoat2mM&feature=related xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://www.youtube.com/watch?v=ru4POw2b3XM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to stare zdjęcie ,teraz jest lalunia z niego,schudnięty :)opalony ,inne włosy a te nooooooooooooogiiiiiiii i dupcia -ja też taką chcę :D Schuść to już schudłam przez niego 4 kg przez tydzień ,nóżki ogolone :) http://www.youtube.com/watch?v=JLwRCoat2mM&feature=related xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://www.youtube.com/watch?v=ru4POw2b3XM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----------
mi sie ten teledysk podoba;P kontowersyjny ale ciekawy, muzyczka fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----------
w sensie teledysk z 1 strony, innych nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatko 😘 Cieszę się ,że Ci się podoba ,tak poprostu :) Życie jest takie krótkie ,trzeba mieć dystans do wielu rzeczy to pomaga,a jeszcze jak poprawia humor to czego trzeba więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy clip zobaczyłam tu na cafe .Niejaka "ciasteczko polane czekoladą"wkleiła i zrobiłam oczy jak 5 zł :D Myślałam że ten facet to jakiś photoshop ,nie podobał mi się za to ciało bosssskie:D Jednak wiesz ,jak coś lub ktoś intryguje ,to człowiek zastanawia się nad tym.I zaczełam szukać info.o nim kto to jest ,oglądać teledyski .Muzykę i jego głos kocham bo na prawdę ,dobrze śpiewa .I wpadłam po uszy,podoba mi się teraz i on i jego pomysły a muzyka odstresowuje mnie i jest fajna.Ja nie miałam pojęcia o niej ,to jest z gatunku chalaga.Jestem zaskoczona jego osobowością -lepsze pomysły niż GAGA na pewno :) Poza tym widziałam go jako normalnie wyglądającego faceta i jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gwiazdorzy,lubi fotoreporterów jest wogóle uznany w BUŁGARII największym bułgarem wszechczasów jest na 21 miejscu obok,polityków,pisarzy itp.-to jest nie do pojęcia ,nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDZIESZ-kochana ty w pracy a ja dupsko ,pod kocyczkiem mam za to jutro .....wstać w takie zimno a fuj !!!!! Co zrobić jak trzeba :) I na dodatek ,samochód mi padł ....cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×