Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Gość Thank Jr
Kryśka tylko łyżki nie zagnij z wrażenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SAN TROPE no to jest hicior nie ? I tu naprawdę widać jak się wygłupia:)To ma być jakaś parodia Rihuany ? Ale ten facet co tam tańczy tą dupcią to wymiata ,wszystko !!!! Spróbuj tak :D Kolega w pracy mi puszcza od kilku dni jak przychodzę SAN TROPE i zaczyna tańczyć ,i kurde dzień jest piękny :)bo mamy ubaw .Jednak on się uparł że ni uja ,nauczy się tak kręcić dupcią .Mamy ubaw :)Szczególnie oni ze mną i z tym AZISEM .Jednak już wszyscy go polubili ,wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DETALISSSS to było dawno :)Już jest dobrze:) Chałupka wysprzątana,zakupy zrobione,robota papierkowa też,zwierzaki nakarmione ,mąż .......nie mąż :)wypuszczony dziś z klatki do kolegów na piwko :D:D:D:D i wiem o czym będzie gadać z kolegami :D:D:D PUDZIESZ :)Mam swojego bodyguarda (czy jak to się pisze ) ja nie mogę :D:D Idę po tę tabletkę bo 39,5 ale tu mi dobrze i lepiej jak tak pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thank Jr
Carrie się bardzo zakochała w Azisie.Chce się ciąć bo nie może namierzyć adresu mailowego gwiazdy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z soho
Ale o co chodzi z tym sierpem i młotem????Że walczą z reżimem czy jak!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsi Hammer
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voletta z Grecji
To są prawdziwi mężczyżni!!!:classic_cool:Prawdziwi bohaterowie!!!Herosi!!:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDZIESZ ,podzielimy się nie ?:) A co wy gadacie ŻE ONA CHCE JEGO ADRES MAILOWY ??????????????? Poważnie ??? Ciężko będzie ,ja na razie napisałam do takiego fana łamaną angielszczyzną czy wie kiedy w lecie i gdzie będzie jego koncert :) Czekam na odspowiedź.Od dwóch lat wybieram się do Bułgarii na urlop (wcale nie z powodu AZISA)ale teraz to będzie min.z jego powodu bo na koncercie muszę być :) Jeszcze nie wiem z kim pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z sierpem i młotem ?Chyba o to że za czasów sierpa i młota haaaa to by było zakazane :) Witam jeszcze wszystkich co dołączyli ,choćcie (jak to się kurde poprawnie pisze :)?)Fajnie tak pogadać :)Z tymi łyżkami to prawda ,ale to chyba to że jam gorąca kobita :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko zastanawiam czy niejaki AZIS mi bilet zasponsoruje na koncert za to że mu tylu fanów przysparzam ,no PUDZIESZ tak trochę się przekonał :) Już Cię widzę na koncercie ,jak kręcisz dupką z "ramom "z okna w ręce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee ja spoko kobita jestem ,lubię się bawi,śmiać,tańczyć .Karaoke lubię o! Ja tak do końca to na te swoje lata ponoć nie wyglądam ale nie wiem ,w środku mam tak 35 lat ?????????? PUDZIESZ -małolacie :):)Jak będzie jakiś koncert AZISA to Cię zabieram :) Możesz stać kilometr ode mnie żeby Ci wstyd nie było ,ale pujdziesz nie PUDZIESZ :D:D:D:DTylko bez kopania w dupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhihe
Chorujesz????:classic_cool: Odkąd zobaczyłem Azisa też choruję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×