Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spokojna82

czy to ja ? czy ze cos jest nie tak?

Polecane posty

Gość spokojna82

Witam, Sama nie wiem jak sie zachowac i co myslec. Jestem z nim od grudnia...znamy sie prawie rok. Oboje po zwiazkach ja bylam zareczona on sie oswiadczyl innej, nasze zwiazki rozpadly sie. Jestesmy razem...kochamy sie. On jest moim szefem, ja jestem na stanowisku zaraz po nim. Jest mlody robi kariere i pni sie wyzej i wyzej... ja jestem strasza od niego o 5 lat.Wszytsko bylo wporzadku do momentu az wzielam 2 tygodnie urlopu, musialm bo pozniej bedzie duzy ruch i nie pozwola mi wziasc wolnego.Ale do sedna....przez ostatnie 2 tygodnie widzialm go 2 razy, on nie ma czasu... pisze do mnie kilka razy dziennie, ale nie ma czasu sie ze mna spotkac, ja nie naciskalam, 2 razy zaproponowlam spotkanie ale nie dal rady.Do moment mojego urlopu spotykalismy sie w pracy i dziennie, kolacje, spacery itd...swiata spedzialm u niego w domu z jego rodzina...on poznal moich przyjaciol , u mnie spedzilismy sylwestra.Nie wiem co myslec...czy ten zwiazek istnieje tyllko przez prace?! czy kocha bardziej kariere niz mnie?czy mam odejsc puki jeszcze ... moze nie peknie mi serce... nie moge prosic sie o jego czas, jestem samotna w tym zwiazku od 2 tygodni...boje sie ze tak bedzie poaniej, ze marnuje czas z niim... co ja mam myslec? jak postapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×