Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

ja tam w ciąży nie jestem chyba że .. chłopaki a gume założyliście wczoraj ? Bo jak nie to ja płodne akurat miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę bez gumy i wczoraj też nie miałem więc chyba będziesz mamusią "kochanie":) a ze wszystkich styli to lubię 69 bondage na pieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
katerina dasz mi cipke do wylizania dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
jak to zamykac...a ja mam taka ochote polizac twoja cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katerine ten dzieciak jest na pewno mój bo tylko ja cię od przodu... A wy koledzy z okazji poczęcia zrzutka na pampersy p.s.brunecik jak wczoraj katerine robiłeś minetkę to moją spermę lizałeś dobra była?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Gumowy pociągne was obu kurcze jak by tak policzył od wszystkich alimenty to kurna ja do roboty nie musiałbym iść:) A tak serio oczka mi sie zmęczyły i spać chyba pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do poniedzialku Katerina. Weekendu raczej nie spedzam przed kompem, jest tyleciekawych rzeczy do roboty. Jakby cos to pisac na: gumowyjoe555@gmail.com. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zw narazie gumowy pa katerina do mnie też można się odezwać tu zygier321@wp.pl see ya'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano :D wszystkich wywiało, ale mieli rację :P trza do ludzi, a nie przy kompie ;) a Ty czemu jeszcze nie śpisz i rozrabiasz na kaffe ;) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×