Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

O 6.00 to ja wstaje z lozka, jem pierwsze sniadanie, a na silowni jestem 6.45 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna wciąż i nieustannie
mimo wszystko i tak podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic trudnego, najgorzej jest na poczatku, potem nie mozna juz be z tego zyc, mysle, ze to przychodzi z wiekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
kurde, sam chętnie bym połaził, tylko że musiałbym już chyba o 4 zwlekać zad z wyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, trzeba sie szykowac do pracy, tylko gdzie jest kuuurwa moj niebieski krawat? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerze i biore się za ogarnięcie domu bo niestety sam nie chce się ogarnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znalazłem, właśnie jestem po lunchu i zaraz zaczynam pracę, tak, ze będę nieaktywny przez parę godzin, póki większość osób nie skończy pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
eee, jak się idzie na popołudnie do roboty, to się ma czas rano na rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pogadamy może wieczorkiem chyba że znów sobie walnę relaks w wannie :) A tak apropo może mi na meila wyślesz jakieś linki do ebuków z których masz swoje książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja chwilkę towarzystwa Ci dotrzymam :) Wprawdzie e-booków nie posiadam (jakoś książka, która nie pachnie papierem i farbą mnie nie nęci), ale może uda mi się jakoś ten brak nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że masz zamiłowania jak ja :) Też lubie książke mieć w ręku ale Joe zaproponował mi parę tytułów co ciężko dostać w papierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz popatrzyć na stronach tutaj Joe pisał i jeszcze na jakimś innym topiku . Przypomni wieczorem. A co konkretniej lubisz? Ja tak z dolotu pisze bo obiat gotuje i sprzątam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Katerina, wyślij mi na maila co cię interesuje, to ci conieco ściągnę :-) gumowyjoe5555@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretniej to będzie trudno, bo czytać lubię właściwie wszystko :D Może poza poezją, bo jej nie rozumiem :) Najchętniej coś z beletrystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joe:) Widzisz ja to czytam dosłownie wszystko no chyba że mnie coś odrzuci a tak wciągam książki bo uwielbiam czytać. Poezje też czytam ale musze mieć humor do tego ostatnio bardzo mi podszedł Tuwim i wiersz Dla Ewy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak mowę niewiązaną wolę, szczególnie jeśli jeszcze odrobina faktu w niej się znajdzie :) Na poezję być może jestem zbyt prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałaś się wczoraj o moje podejście do tematu pocałunków, mogłabyś uściślić czego konkretnie Twoje zastanawianie się dotyczyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacz pospolity
to poezja czy palcówa? Zdecydujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospolity bo dobra palcówka to poezja:) Pytałam bo tak pięknie opisałeś palcóweczkę że aż ślinka pociekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×