Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Widzisz troche pokombinować można:) A co jeszcze robisz takiego dech w piersiach zapierającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz troche pokombinować można:) A co jeszcze robisz takiego dech w piersiach zapierającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokombinować czasem trzeba. Szczególnie jeśli dzięki temu można koniuszkiem języka odrobinę słodyczy poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz i już się usmiecham do tego co piszesz:) A że tak zapytam z ciekawości ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałam:) Czyli sprawdza się moja teoria że faceci po 30 potrafią się delektować i naprawdę zadowolic kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe nie wiem trakie mam ciągoty zresztą już Joe mówiłam że idzie poznać po sposobie pisania że facet jest starszy doświadczony przez co dla mnie interesujący. Jakoś nigdy nie spotykałam się z facetami w moim wiekun po prostu brakowało im tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mogę się do tego w żaden sposób odnieść, ja też się z nimi nigdy nie spotykałem ;) [kiepska próba żartu] Ale coś w tym jest, że często da się o człowieku wiele powiedzieć po tym, jak słowa i zdania składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, moja niedokładność wymaga sprostowania :) Dobrego coś powiedzieć mógłbym na pewno, przede wszystkim wydajesz się osobą posiadającą poczucie humoru i dystans do siebie, a to dla mnie bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziękuje aż mi się buzia usmiechneła. Wiesz dystans do siebie mam duży , a z natury jestem wesoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz takie zboczenie może być całkiem przyjemne i przynieś dużo korzyści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dwóch dobra ciekawa znajomość, miłe doznania, mega orgazm:) To w sumie 3 ale nigdy nie byłam dobra z matematyki co też w sumie dziwne bo ekonomię skończyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z cyferek jestem noga, więc nie widzę pomyłki ;) Też uciekam, tyle że definitywnie na dzień dzisiejszy. Udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, mam pół gadziny przerwy, więc zostało mi 25 minet do końca.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, w moim wieku "silnik" trzeba rozgrzewać dłużej, chyba, że posiadasz wysoko oktanowe paliwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powiesz że jakby Ci ściągnąć spodnie i zacząć pieścić języczkiem patrząc Ci przy tym głęboko w oczka to byś się nie nakręcił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak głęboko byś patrzyła, czasami patrząc głęboko w oczy, można dojrzeć wylot odbytu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhe Joe . Ja nie mówiłam o sobie tylko o twojej żonie a jak głęboko ona patrzy tego nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×