Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Aaa czyli pragniesz się ogrzać, to inna sprawa:) To chodź do mnie, zrobię Ci pyszną herbatę z brzoskinią i liczi. Okryje Cie kocykiem puszczę jakis film i jeśli będziesz chciała to wtulaj się we mnie ile zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe ciebie kusic nie wolno:) Przyjemny obrazek kolega mi namalował przed moimi oczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miło mi koleżanko. Później zapraszam wieczorkim, dla relaksu wygodnie usiąć sobie na sofie przed moim Akwariumem, pooglądać magiczny podwodny świat, napić się gorącej czekolady. Ja puszczę cicho jakąś muzyczkę przyjemną i nic tylko odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafe Atlantico Może teraz właśnie tego mi potrzeba, bliskości i ciepła drugiego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego każdemu potrzeba, niestety nie łatwo o to... Myślę że nie ma nic wspanialszego jak bliskość drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie także, chciałbym rozpieszczać kobietę, która chętnie spędzałaby czas ze mną. A w nocy wtulić się do siebie... to sa ta wielkie rodości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo ważne jest by cieszyć się z takich rzeczy właśnie bo z nich całe życie się składa, gdy brakuje ich w związku człowiek zaczyna szukać tego gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda... Czasami wszystko nas przygniata, problemy, zmęczenie, pogoń za kasą, a to co ważne staje się zapominiane, zakurzy się i jest co raz trudniej. Nagle stajemy i myslimy po co mi to wszystko? ojej dlaczego tak jest, co się zepsuło? Trzeba uświadomnić sobie co sprawia nam przyjemność i wracać do tego często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje brakuje wielu rzeczy , dlatego tęsknie z utęsknieniem na takie chwile które rekompensują mi wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za długo już trwa by tak nagle zmienić. Podejrzewam że wkradła się między nas nuda, i potrzebujemy nowej iskry. Odnajdziemy się w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się udać, zacznijcie od drobnych przyjemności, starajcie spędzać ze sobą więcej czasu. Pogadajcie razem przy stole i ustalcie że od dziś każde z was będzie starało się robic wszystko by być ze sobą jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest z nami tak tragicznie , ale brakuje mi takiej spontaniczności jaka była dawniej w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×