Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Wszystko swoim czasie. Napięcie trzeba stopniowac. To tak jak u Hitchcocka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz gorzej jak napięcie zostanie przestopniowane i zrodzi się z tego bomba z opóżnionym zapłonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvnb
katerina moze zajmij sie lepiej swoim facetem a nie tracisz bezsensownie czas na joe nie widzisz ze facet omotał sobie Ciebie wokól palca i robi z Toba co chce?...tak apropo pisałas wczesniej ze masz kryzys w zwiazku ze nie macie dla siebie czasu no nie dziwie sie jak całymi dniami przesiadujesz na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem ciekawy, kiedy pisalem, ze mam kryzys w zwiazku, bo bardzo mnie to zainteresowalo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvnb
myslałem ze jestes bystrzejszy kolego nie zauwazyłes ze pisałem ten post do kateriny? i zauwaz ze zaznaczyłem tam ''pisałas ze masz kryzys w zwiazku'' no chyba ze joe jestes kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sorry, poprawka, nie chodzi o mnie:-) ''omotal wokol palca'' jestem ciekaw ktorego:-) My z Kat traktujemy to jako zabawe. Nie mozna wyciagac wnioskow na podstawie szczatkow informacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvnb
jak cos to juz mnie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvnb
o nie nie kolego Ty traktujesz to jako zabawe to na pewno ale ona traktuje to calkiem powaznie moze Ty tego nie widzisz al z boku tak to wyglada i wierz mi ze tak jest dlateog uwazaj bo namieszasz dziewczynie w glowie a potem będzie placz i zgrzytanie zebami...oki musze spadac moze jeszcze podyskutujemy pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest taka, ze to tylko pozory. widzisz tylko czesc ukladanki, reszta tego obrazu lezy juz w swerze prywatnej. nie wyciagaj pochopnych wnioskow, bo krzywdzisz tym dziewczyne. Ten dialog ma drugie, wlasciwe (czyt. zdrowe) dno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinka, to mądra dziewczynka więc jej to nie grozi ;) pomarańczko :P Hej Joe ;) pracujesz jeszcze? Heh, jakby tylko Twój szef zobaczył jak Ty ciężko pracujesz... :D nie byłoby Cię na kaffe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie o tej porze szef juz konczy prace, wiec mam ''wolna'' reke jakby co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a propo ja chciałabym zostać wezwana na dywanik do swojego szefa :) i zostać przez niego ukarana :P mhmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no aż tak to nie :( chociaż wtedy mogłabym błagać i prosić go na kolanach o przyjęcie mnie z powrotem do pracy ;) dopóki by nie uległ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molestowanie seksualne w zakladzie pracy, podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 5ciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Oj, Joe :P mam w sobie tyle taktu, by nie dać innym odczuć, że są do czegokolwiek zmuszani ;) hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×