Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Kat, nie wiem nie probowalem, jakos tak nie moge sie przelamac, aby sie napic prosto z weza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, mogę być i zwarta, no problem :) bo niewiele trzeba żebym była rozwarta ;) hm... Tak Katerinka, lecz nie mam z kim :( I'm so lonely :O a nie jestem rozwiązła, mimo kilku moich malutkich zboczeń :D nie sypiam z każdym :( Muszę czuć przywiązanie emocjonalne :D Tak na zimno bzykanie mnie nie bawi :O Byłam dziś u mojej kumpeli :) się ucieszyła z prezentu :P jednak Twoja drobna rada pomogła :) Thank you very much :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jakbym się dossała i nie puściła gwinta. Caroline Ja to czasem mądre rady dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, spokojnie bys puscila, nie ma butli bez dna, wszystko co dobre szybko sie konczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja wytrwała jestem Joe tak że może by co więcej wykrzesał :) Zaraz mykam na wojny ciąg dalszy , bede póżniej dopiero tak , że jak będziesz to pociągniemy tą rozmowę dalej Joe:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy_Skurwysyn
Hello, hello, hello is the anybody in there ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na mojego działają moje łzy nie może znieść myśli widoku moich łez i gdy zaczn płakać to na wszystko się godzi, za wszystko przeprosi i normalnie wszystko wtedy dla mnie zrobi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ostteczność ale zawsze działa. Nie myśl że ja często to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe nie mów tak bo wychodzę na bezwzględną sucz która wykorzysta każdy sposób by osiągnąć cel a wiesz że mój jest słuszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, Jak pisal Jean Paul Sartre: ''Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie'' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak czekam na kolejny bo tamten piękny był i ciekawa jestem co jeszcze byś napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć już mam, ale niestety utknalem w miejscu i potrzeba mi czegoś żeby to "pociągnąć" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×