Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

czyli chyba trafiłem a pytam bo skojarzyłem coś z czymś o czym mówiłaś a co zgadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym takim mówiłam że Ci sie tak skojarzyło? Z ciekawości pytam. A ja w małopolsce mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skojarzyłem to że u ciebie zimno a w pogodzie było że na płn. wsch będzie najzimniej ale okazuje się że ty spod gór lipnie że nie trafiłem hej a do której tu będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź wymyśl jakiś ciekawy temat to będzie szło i dłużej posiedzimy lubie z tobą pisać bo masz bardzo ciekawe wywody na niektóre tematy tak samo jak i gumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ponownie. czesc Zygier! Katerina, poszedł. wymyslilem cos w drodze do domu. jakbym mial wiecej czasu, to bylby lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba żartujesz ? Nikt mi nigdy nic tak pięknego nie napisał i to specjalnie dla mnie? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cześć gumowy a co się dziwisz że poszła jak napisałeś jej tego erotyka to teraz sobie dogadza nacoś się przydały praktyki dawanej jej przez nas prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe nie wiem co powiedzieć chłone, oczami, ustami, chciałabym dotknąć, a tak ulotny jak skrzydła motyla ten twój erotyk chba o mnie , a może mi sie tylko tak wydaje , to nic niech trwa ta chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina nie przesadzaj, to bylo na predce :-) troche duzo powtorzen:-) Zygier, ja to zrobilem zeby porawic jej nastroj na noc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będe przeżywać , piękne piękne i jeszcze raz piękne. Czytam i czytam i przestać nie mogę. Dziękuje Ci Joe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Joe czuje się teraz jak twojka muza pozwól mi się chwile napawać tym uczuciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co, tak czasem wpadnie mi cos do glowy:-) brunecik, masz zajebiste wyczucie dramatyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joe jak piszesz takie piękności jak mówi katerine to piąteczka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu latam pod sam sufit napawam się sztuką. Joe ale pieknie napisane, a teraz ostatnia strofa faktycznie tak Ci się po głowie myśl uparta tłucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ze masz pomysl jak wybic mnie z tej zadumy i dopelnic caly obraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oznacza że masz charakter do mojego ja też czasem coś napisze zazwyczaj z natchnienia czasem od niechcenia a czasem z nudów musisz być zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Joe że mógłby ten czar zmysłów prysnąć i ulotna chwila nieświadomości odeszłaby na zawsze:) Pytam bo ciekawe pragnienie i nie pomyślałabym , że mimo twej pozy Cię zaintryguję tak. A co do oczu mam teraz dw zdjęcia w stopce:) Zygier to też coś napisz i się pochwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wiesz Joe miało być boje się , ale z tego zmiękcznia estetycznego moiich zmysłow chyba zapomniałam napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina, pozwol ze ja to ocenie, kiedys trzeba bedzie postawic ta kropke nad druga pare oczu juz widzialem, teraz pora na pawie oko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre ale raczej wiesz o co mi chodzi więc sądzę że tylko żartowałeś i nie zamierzasz mnie podejrzewać o homo... (ja nie jestem "ciepły")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×