Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Gość Zabawne.,.,
Gdybyś nie był gumowy to byś wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Joe to była wersja z dominacją męską w tle albo raczej na pierwszym planie taki lekki hard core .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśle o żadnych konkretach Joe bo sam wiesz, że można dużo mówić ale co innego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne, tutaj dialog sie toczy od wieku tygodni i nie wszystko wyglada tak jak komus sie zdaje, Interpretacje pewnych sformulowan sa wieloznaczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, ale ze mnie kolek, dopiero teraz zauwazylem ze ta odpowiedz na ostro nie byla skierowana do mnie. przez te dodatkowe watki, zcasami gubie sens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. troche mi zeszlo, z poprzednim topikiem. wiec jaki rodzaj gromu potrafi cie ruszyc?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi być silny grom po którymn doznam oświecenia i znajdę drogę na którą zechcę wejść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem Ci tak Joe W życiu piękne są tylko chwile, w życiu piękne są tylko chwile Teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć, dlatego czasem warto żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy ważne jest tych kilka chwil na które czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz jeszcze to by uczynić zadość mojemu sentymentalizmowi :D Uparcie i skrycie och życie kocham cię kocham cię kocham cię nad życie W każdą pogodę potrafią dostrzec oczy moje młode niebezpieczną twą urodę Kocham cię życie poznawać pragnę cię pragnę cię pragnę cię w zachwycie choć barwy ściemniasz wierzę w światełko które rozprasza mrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×