Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Ważne by podejść do tego z humorem:) Z perspektywy czasu to można się pośmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy przez to przechodzi tak że wiesz luzik:) A cnotę swą w jakimwieku zgubiłeś jeśli można zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mile to wspominam, stres i ciągła obawa porażki. Tak naprawdę, to nigdy mi nie powiedziała prawdy jak było, tak, że niechętnie to wspominam. Ale kto jest kuuurwa ogierem za przym razem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wnikam Joe w szczegóły, ale skoczyłeś w mom rangingu dobrych cech faceta że interesowało Cię to jak ona z tym się czuje. Nie każdy facet myśli o tym za pierwszy razem, baa wielu nigdy o tym nie myśli. Luzik Joe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh ;) jestem jak niesforna księżniczka dumnie idąca przez świat, pyskata, bezczelna, mająca dużo wad... :P Trzejść :D Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo exactly Joe :( jakaś posucha przez te walentynki 😭 Nie przepadam za tym świętem, ponieważ kochać trzeba codziennie, a nie od święta ;) aczkolwiek w ten dzień moża się zastanowić dlaczego akurat ta osoba etc. i w ogóle :P chwila refleksji nad związkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caraolina, nie zastanawiaj sie tylko bierz do paszczu, jak to zwykla pisac jedna osoba na tym forum:-). A tak powaznie, jestes jeszcze mloda (zgaduje) i kiedys wasz zwiazek dojrzeje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, facet się nie domyśli. Jemu trzeba wszystko tłumaczyć :P Najlepiej dwa razy. Raz żeby posłuchał, a drugi żeby zrozumiał ;) Odnośnie walentynek to pisałam tak ogólnie, i jak traktuję to święto :) A to czego chcę hm... :D to od chcieć do mieć jest b. długa droga ;) Oki, nieważne :P Koniec tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×