Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Niestety nie miałam okazji na taki trójkąt za to 2K + M miałam i mile wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mialam, niektorych fantazji lepiej nie relizowac:) bunecik.. myslama ze juz przepadles bez wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brunecik Druga kobieta ? Była bardzo fajna i nie musisz więcej wiedzieć. wronko Masz racje niektórych lepiej nie realizować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katerina:) zrealizowalas, tak? chyba ze cos zle zrozumialam :P ja tą fantazje wole zostawic pod marzenie do strzelenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronka Nie mów żeś taka święta i żadnych grzeszków nie masz na swym czarnym sumieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz brunecik niektóre rzeczy smakują raz , no kilka razy a potem tracisz na nie smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pare rzeczy nastawic przed snem, a potem trza isc spac, bo rano trzeba wstac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam święta nie byłam, nie jestem i nie będę:) Już kiedyś pisałam że święta to będe w trumnie jak mi różaniec w ręce wcisną ( chyba że pomylą z kuleczkami ) a Ci co mnie znają wibrator mi spakują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wronka, jak zwykle piorka stroszysz:-) brunecik, a ty jak zwykle po 23ej, czyzby starzy poszli juz spac?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty 😠 nie pisz tak do brunecika:P:P ja wiem dlaczego natak pozno pisze:):) kasia, czy jak ci tam :) tez swieta nie jestem ale raczej wole swoje sekrety na kafe nie wywlekac, bo moga sie ne zwrocic przeciwko mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×