Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość dla mnie jest dziwna
Pisalam na poprzednich stronach ze "zginęło mi dziecko" w supermarkecie. Cale poszukiwania trwaly kilkanaście minut, ale bylam tak spanikowana i przez te kilkanaście minut przeżylam pieklo. Zdaję sobie sprawę co można czuć kiedy tego dziecka nie ma dluższy czas. Strach przeplata się z bólem. W takiej sytuacji chyba chwyta się wszystkiego co tylko mogloby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opee
Przeciez to nie jest sekta, ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z jakimis misjonarz
misjonarze to nie chrzesnijanie chyna nie ? no i sekta tam jakaś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwieze jak zobacze
podajcie stronke gdzie on ma fotki pooglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie są bez sercca
co niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
Anita , mam dziecko tylko Jackowski mojego rejonu nie obsługuje kurde ;)Nie ta kasa chorych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak jeszcze
jak jeszcze bardzo szczęśliwych, pięć lat już po rozwodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foty na nk sa
na naszej klasie wpisz sobie nazwisko i imię tej klientki i Sosnowiec napisz w miejscowości potem zobacz jej znajomych on ma na imie Bartłomiej .. jaki,s satanista widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam tego wywolywac, ale sa rodzice, ktorzy nie pozwola na przetoczenie krwi dziecku. Bo takie maja zasady. Wiec sprawa jasnowidza z duupy wzietego nie jest czyms szczegolnie dziwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaaaaa
Mówią .... Nadzieja umiera ostatnia!!! Przerażające jest to co sie stało !!! Mam nadzieję ,ze Malutka odnajdzie sie cała i zdrowa! Odwiedziłam teraz profil ojca dziecka ....mówią ,ze nie wygląd świadczy o człowieku, ale niewiem dlaczego ale na zdjęciach mają coś takiego w oczach ....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opee
opee a co to jest kurwa? powiedz mi że to kościoł oficjalnie uznaje i ksiadz w niedziele w koscile poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
nie no , zaginęło Ci dziecko w markecie, kurde, to to samo. Sytuacja poprostu analogiczna. I co, Jackowski Ci pomógł? Szybki telefonik? Wąchał na odległość i co powiedział? że trzeba było nie oglądać kiecek tylko dzieciaka za łape trzymać. No miał racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
"Czy ty rozumiesz, że rodzice tego dziecka są NAPRAWDĘ wierzący i w związku z powyzszym, nie wierzą we wróżki??? Dla nich to może tak, jak byś kazała im się spytać klozetu na dworcu w sosnowcu i interpretować na podstawie bulgotu spuszczanej wody>??" Jasnowidz to nie wrózka, tępaczko.... :( nie masz widzę zielonego pojęcia jak to wygląda. Są to pewne zdolnosci które ujawiają sie w bardzo rzadkich wypadkach. Jackowski powącha kurtkę, i ma wizje- prawie zawsze wie, czy dana osoba zyje czy nie. Często też jest w stanie okreslic jakies szczegóły z miejsca gdzie przebywa, itp. Czuje nastawienie danej osoby, niektóre myśli. Moim zdaniem jest to fenomen który kiedyś znajdzie naukowe uzasadnienie, na razie nauka za mało jest rozwinięta. Ale mnie to gadanie śmieszy, że jak ktos czegoś nie rozumie to miesza z wiarą, wrózkami, itp. Na tej zasadzie pioruny interpretowano w dawnych czasach jako gniew Zeusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opee
Sama jestes satanistka głupia k*rwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwieze jak zobacze
podaj mi namiary na nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Tak wiem, ze świadkowie jehowy mają takie zasady i nie pozwalają na przeszczepy i transfuzje. Wola patrzeć na śmierć własnego dziecka. Przykre i moim zdaniem zwyczajnie głupie. Znam przypadek kiedy rodzicom musieli odebrać prawa rodzicielskie zeby przeprowadzić operację ratującą życie dziecka. To chyba nie jest do końca normalne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
nie wytrzymam, misjonarze to nie chrześcijanie. Nie no, coraz lepiej tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
mi to taka sytuacja raz podczas sexu sie przydazyła bo moj mąż ma małego i jak robiłam mu dobrze to gdzieś zgubilam jego małego ale jasnowidz nam pomogł i byl trojkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0866k
Tak... te ich oczy... Serio, zwracam na to uwagę, strasznie dziwne spojrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opee
w kościele katalockimm kobieta może służyć do mszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Ja ni pisze że sytuacja analogiczna tylko uczucia w tych sytuacjach są podobbne. Nie wiem co ciężko Ci pojąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak oni moga być Śj jak babcia porwanej miała na tej konferencji krzyżyk na szyi? cos zmyślacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
nauka jest za mało rozwinięta na Jackowskiego :):):):):):) Nie podniose się po tym poście :):):):) Odpowiedz mi, dlaczego nie wywąchał nic w sprawie Iwony wieczorek? wiatr od morza zapach flądry przyniósł i to zakłóciło wizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
tak w kk może kobieta slużyć do mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
na całe 15 minut straciłaś dzieciaka. Na pewno miałaś te same uczucia, co matka tej małej po 5 dniach. Trzeba było w tym markecie konferencje zwołać prasową i epatować uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
Sluchaj nikt z nas nie twierdzi ze jakikolwiek jasnowidz powie coś mądrego i odnajdzie dziecko. Takiej pewnosci nikt nie ma, ale nawet jeśli jest cień szansy że pomoże to warto spóbowac szczególnie ze nic się przy tym nie traci. A mozna mieć spokojne sumienie ze zrobilo się na prawde wszystko, wykorzystalo co się dzialo i szuka się kolejnej możliwosci. O to tylko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
ze sprzedaliby je? Nigdzie tak nie napisalam. Ja nie twierdze ze oni coś zrobili Madzi!! Ja myślę, ze oni po prostu nie mówią wszystkiego, ze moze wiedza kto to zrobil, albo choć dlaczego mógl to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×