Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Gość Maciek N
Ja skorzystałem z Detektyw24. Miałem wątpliwości, żeby się przełamać i zgłosić do detektywa. W końcu to nic przyjemnego przyznać się, że żona woli innego. Na szczęście pomogli mi, zrobili niezły materiał i rozwiodłem się z orzeczeniem o winie mojej eks. Na szczęście bo chciała ode mnie ściągnąć kasę na alimenty na siebie, bo dzieci nie mamy. Teraz niech ją nowy facet utrzymuje. A Józef P. - pełna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Detektywa Pana Pawła Rudnickiego http://detektywrudnicki.pl/ Mistrz w swoim fachu. Szybko i sprawnie zebrał dowody, które bardzo pomogły mi przy rozwodzie. Polecam współprace z tym detektywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam usługi agencji detektywistycznej http://roninsecurity.com.pl . Dzięki ich pomocy udało mi się nakryć męża na zdradzie - od dłuższego czasu miałam co do tego podejrzenia, a oni tylko pomogli mi rozwiać wątpliwości, w bardzo szybkim czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomita firma z kielc modliszka24 ustalili zdrade i dowody w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirahar
Jeśli z Poznania to tylko http://biuro-detektywow.pl/ niestety życie zmusiło mnie do korzystania z usług biur detektywistycznych wielokrotnie, z różnym skutkiem. Jak na razie oni są najlepsi, szybko i dyskretnie rozwiązali problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Agencja detektywistyczna, która rozwiążę , każdy problem. to Agencja detektywistyczna Rudnicki http://detektywrudnicki.pl/. Prowadzi to skuteczny i dyskretny Pan nie ma dla niego raczej rzeczy niemożliwych. Serdecznie polecam jego usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam detektyw@warszawacity@gmail.com. Poradził sobie z mundurowym na wysokim szczeblu i dzieki niemu dostalam rozwod na drugiej rozprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam detektyw.warszawacity@gmail.com. Poradził sobie z mundurowym na wysokim szczeblu i dzieki niemu dostalam rozwod na drugiej rozprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Tomi
Mnie zdradzała żona, później była wojna o alimenty na dzieci, prawa itp. Dostałem namiar na Biuro Detektywistyczne Trelka i powiem Wam szczerze było bardzo warto z nich skorzystać. Detektyw Trelka bardzo szybko udowodnił zdradę a później pomógł zebrać dowody na żonę która pracowała na czarno i nie chciała się przyznać. Więc śmiało możecie korzystać z tego biura. Macie tu link www.detektywtrelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się opierałem na usługach http://www.detektywi.szczecin.pl . Ja miałem sporo podejrzeń co do tego, że zdradza mnie żona - jak się później okazało zupełnie się nie myliłem, a detektywi z Kameleona tylko to potwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKo
Ja polecam kobiece biuro detektywistyczne Femina. Zleciłem śledzenie żony, która pojechała do Warszawy. Ja z Poznania. Moje obawy potwierdziły się. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą odpowiedzialnością polecam detektywa Rudnickiego jest to jeden z najlepszych detektywów . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjx
Im więcej wspólnego majątku do podziału przy rozwodzie tym lepiej mieć detektywa po swojej stronie, zwłaszcza jeśli ma być orzekanie winy – u mnie powodem była niewierność, ale też nałóg alkoholowy i długi męża. Detektyw wszystko wyciągnął na światło dzienne, przez co sam rozwód długo nie trwał, nie musieliśmy się latami ciągać po salach rozpraw. Ja korzystałam z obsługi agencji ze strony http://aniolkrupski.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Poznania polecam detektywtrelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirko321
Ciekawe agencje detektywistyczne polecacie. Ostatnio korzystałem z super specjalistów ! https://www.spy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług detektywa Tomasza Anioła w związku z rozwodem i też wszystkim co działo się po decyzji sądu – alimenty choćby. Mąż ukrywał dochody byle by mniej łożyć na dzieci ale dzięki detektywowi faktyczne zarobki mojego ex wyszły na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ponad wszystko Agencję Detektywistyczną Kweres. Zajrzyj na www.kweres.pl Na pewno sie nie zawiedziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka wyjechała do pracy za granicę. Rozmowy telefoniczne wydały mi się podejrzane. Wynajęłam prywatnego detektywa z www.prywatnydetektywlegnica.pl, któremu udało się uwolnić moje dziecko z rąk przestępców. Przy okazji pan detektyw pomógł policji rozpracować szajkę handlarzy żywym towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw Paweł Rudnicki. Najlepszy profesjonalista w tym fachu. Cena, ceną ale robotę wykona idealnie, dla mnie nie znajdziesz lepszego w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Z pisanych postów powyżej wynika jednoznacznie że piszą je sami właściciele o sobie zachwalając się ..:) Jedno jest pewne, trudno znaleźć rzetelnego i uczciwego detektywa, większość to krętacze i naciągacze. Skorzystałam kilka miesięcy z usługi Pana detektywa Nostera z Sandomierza i niestety reguła się potwierdziła. Zdjęcia kiepskie, mało danych, o szczegółach nie wiele. Oczywiście "Zrobił wszystko jak należy" Mówi to co chciałam usłyszeć a potem ... no cóż... Jak musisz skorzystać z detektywa to tego Pana odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz koleżanko że każdy się sam reklamuje a jaką masz pewność tego? może niektórzy akurat korzystali z feminy, rudnickim, czy spy24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw Trelka BDB! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Detektywistyczne Rudnicki - wielu bardzo dobrych specjalistów od śledztwa, chyba jedni z najbardziej profesjonalnych i skutecznych w całej Polsce. Cena za usługę do najniższych nie należy, ale warto wydać pieniądze jeśli sprawa jest tego warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam biuro CONTRA. Profesjonali i skuteczni! Dzięki Nim wygralam sprawe w sadzie, mimo iż adwokat twierdził, że nie mam szans! I przy tym mają bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych biur. POLECAM! https://www.contra-riskmanagement.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek5
serdecznie polecam, prywatnego detektywa Krzysztofa Ast, mega doświadczenie, ogromny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina79
Mnie w delikatnej i bardzo skomplikowanej sprawie, która musiała zostać jak najszybciej rozwiązana, pomogła detektyw Skrzypek. Kobieta jest po prostu genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam robić wszystko na własna rękę, skuteczny sposób i łatwo dostępny. O wiele tańszy niż wynajęcie detektywa. Wystarczy zakupić kamerę bądź dyktafon szpiegowski np firmy techa.pl później już wszystko idzie z płatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam detektywa rudnickiego, który jest bardzo skrupulatny i dyskretny w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że w komentarzach pojawiła się Pani Detektyw Skrzypek z Wrocławia i mogę tylko potwierdzić, że ludzie pracujący w tej agencji to w 100% profesjonaliści. Doskonale poradzili sobie z moją sprawą. Warto z nimi podjąć współpracę nawet w najtrudniejszych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×