Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Gość gość
To szybko się siostra ogarnęła :) Niedawno wynajęty detektyw, a tu już sprawa wygrana. Jak to od razu widać nieudolną reklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw Grzegorz Zemke
Dziękuję za pozytywne wypowiedzi.Zapraszany do skorzystania z moich usług.Pozdrawia serdecznie. www.detektyw-torun.pl Biuro Usług Detektywistycznych No secrets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kaz
Przeglądałam internet szukając detektywa i czytając opinie o firnach Agencja Vendetta wpadła mi w oko. Zgłosiłam się do agencji o sprawdzenie wierności mojego męża, często nie wracał do domu po pracy lub znikał na parę dni zasłaniając się wyjazdami z pracy.Mieszkam w Szczecinku jest to województwo zachodniopomorskie, a okazało się iż mąż jeździ do gdańska bo tam poznał kobietę przez portal sympatia. Pracownicy agencji śledzili go i tak poznałam prawdę, sfotografowali go z tą kobietą w kawiarni, na zakupach i jak wchodzi i wychodzi po nocy z jej mieszkania. Bardzo przydało mi się to do rozwodu jako dowody sądowe bo mąż nie chciał się przyznać. Pierwszy raz korzystałam z takich usług ale jestem bardzo zadowolona dostałam prawie 300 zdjęć i 6 filmów z moim mężem i tą kobietą co bardzo mnie zszokowało a adwokat nie potrzebował nic innego. Usługa nie była droga w porównaniu do innych agencji bo zanim zdecydowałam się na tą to obdzwoniłam parę innych a tylko tu pracownica biura wytłumaczyła mi wszystko i przedstawiła cenę przez telefon. Polecam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaZip
mieszkam w okolicy Wrocławia. Miałam problem z moim ( juz byłym). Częste delegacje i nagłe telefony z pracy, po których musiał jechać do biura. Myślał, że nic się nie domyśle.A i jeszcze dostawał smsy w nocy " reklamowe "-jak twierdził. Mnie pomogła firma www.detego24.pl. Ale mu było głupio na sprawie w sądzie hahaha ( chociaż przed sądem twierdził ,że to jego koleżanka z pracy) materiał był rewelacyjny który dostałam od detektywa.Przegrał swoje życie!! PaulinaZip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janex
Jedyny słuszny wybór to LAMPART GROUP S.A. skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.Agencja działająca na terenie całego kraju ale również,poza jego granicami.Kadra to wyszkoleni profesjonaliści którzy,znają się na rzeczy!Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić świetną i godną zaufania agencję detektywistyczną - Nemezis, www.nemezis24.pl. Korzystałam z ich pomocy podczas rozwodu. Zakres usługi może standardowy, ale miałam okazję przekonać się o ich skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Biuro Detektywistyczno wywiadowcze z terenu Poznania. Działają na terenie całej Polski. Ceny konkurencyjne. To ich stronka www.bdwpoznan.pl Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Polecałabym agencję Global Detektyw – www.globaldetektyw.pl. Miałam z nimi kontakt przy okazji poszukiwania zaginionej siostry. Policja była oczywiście bezradna, gdyby nie prywatny detektyw to pewnie siostry już nigdy więcej nie widziałabym na oczy. Profesjonaliści w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka92
Moja przyjaciółka korzystała z usług biura ADW-detektywi.pl. Postanowiła sprawdzić czy mąż jest jej naprawdę wierny. Od dawna miała obawy, tajemnicze telefony, zahasłowany komputer, smsy w środku nocy. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce i w końcu poznała prawdę! Okazało się, że zdradzał ją z koleżanką z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł pan Jarek z agencji Nemezis, http://nemezis24.pl. Szybko dostarczył mi dowodów zdrady mojego męża, co pomogło mi w końcu przejrzeć na oczy i szybko doprowadzić do rozwodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Jeżeli chodzi o detektywa to ja mogę potwierdzić,że No secrets jest faktycznie rzetelną firmą. Szkoda tylko,że ogólnie detektywi tak dużo sobie cenią swoje usługi. Trochę za drogo jak na kilkadziesiąt godzin pracy. Ale cóż, jak jest potrzeba.... Ja się cieszę, że pomimo utraty znacznej ilośc****eniędzy mam męża z głowy. Niech teraz sobie z tą przyjaciółeczką żyje. Reasumując polecam usługi p.Grzegorza. Nie pamiętam jego strony ale tel to 530210878. a....nie zapominajcie ludziska wołać od detektywa licencji,pozwolenia i ubezpieczenia. P. Grzegorz sam mi pokazał,bez mojej prośby ale jego poprzednik nie miał nawet licencji tylko jakiś kwitek o ukończeniu kursu. No i... Jaki detektyw taki materiał.Kasa w błoto bo chciałam oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Grupę Hedron. http://grupahedron.pl/ Z pomocą dowodów, które udało im się zebrać, wygrałam sprawę sądową o mobbing ze strony mojego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatny Detektyw Warszawa
Panie Detektywie z NoSecrets czy jak tam się zwiecie. Jak już piszecie sobie reklamę, to używajcie głowy do tego. Bo komentarz jest po prostu żenujący. Wcześniejszy detektyw pokazał świstek ukończenia kursu :) Jak ukończył kurs to ma licencję. Ale powienien Pan to wiedzieć Panie Grzegorzu po Pan też przeszedł ten kurs, w końcu działalność detektywistyczna otworzona dopiero w 2015 roku czyli po deregulacji zawodu detektywa. Najważniejsze, że posiadacie certyfikat Polskiego Centrum Badania Opinii Klientów. Mam nadzieję, że coraz mniej naiwnych ludzi daje się na takie bajki złapać. Pozdrawiam. Detektyw z licencją uzyskaną egzaminem a nie kursem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw po egzaminie i nie zna przepisów regulujących posiadanie licencji. Co ma zaświadczenie o ukończeniu kursu do licencji Detektywa. Faktycznie,jak ktoś tam wcześniej wspomniał,jest wielu Detektywów ,którzy posiadają licencję otrzymaną po egzaminie ale jak widać nie idzie to w parze z wiedzą i kwalifikacjami. Choć nie wydaje mi się,żeby ten wpis był dokonany przez Detektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś nowicjusz takie bzdury pisze. Pewnie za kilka postów będzie swoją firmę zachwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No secrets
Witam. Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego niektórzy szkalują inne agencje. Dzięki takim niesłusznym opiniom osoba potrzebująca pomocy nigdy nie znajdzie dobrego detektywa. Niech każdy robi swoje jak tylko potrafi najlepiej i zajmie się swoją pracą. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje porady eksperta w dziedzinie detektywistyki polecam DETECTOR24 BiuroDetektywistyczne Piotr Pozaroszczyk TELEFON: +48 607 821 607 Profesjonalnie sprawdzono lojalność partnera biznesowego, który niestety okazał się nieuczciwy. Skuteczny i usługa na wysokim poziomie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed rozwodem korzystałam z usług tego biura detektywistycznego http://www.detektywi.szczecin.pl/. Działają bardzo szybko i mają tez możliwości żeby założyć podsłuch albo dyskretny monitoring. Zebrane przez nim materiały dowiodły niestety zdrady mojego męża, ale były przydatne w sprawie rozwodowej i alimentacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie. Niektóre wpisy doprowadzają mnie do konwulsji. Podsłuchy, kamery...tak nie działają profesjonaliści. Jaki Detektyw założy podsłuch...wynająć,sprzedać,to rozumiem. Ale nie wierzę,żeby tak działali. Albo tandetna autoreklama ze strzałem w kolano albo ktoś pod kimś dołki kopie. Poza tym takie materiały nie są oficjalnie do użycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne przejścia, jak autorka postu. Również zdecydowałam się na zaangażowanie detektywa. Wybrałam agencję Nemezis, http://nemezis24.pl. Nie było to przyjemnie, kiedy zobaczyłam dowody, ale przynajmniej miałam pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić detektyw Skrzypek, bardzo skuteczna pani detektyw, bierze trudne sprawy, konkretna, dyskretna, mega kreatywna - a to są cechy dobrego detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo długo szukałam i dzwoniłam, dopytywałam ale odmawiali najczęściej nawet Ci właśnie tacy zachwalani bo mówili że sprawa za trudna i się nie podejmują (chodziło o mobbing w dużej międzynarodowej korporacji) dopiero od http://www.detektywitrojmiasto.pl/ dostałam deklarację że zdziałają co mogą i faktycznie, chociaż nie było to ekspresowe ostatecznie dostarczyli taki raport, który całkowicie rujnował linię obrony mojego byłego szefostwa za co jestem im bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z 100% pewnością Agencję Detektywistyczną z Poznania.Właściciel bardzo konkretnie podszedł do sprawy podejrzewania męża o zdradę.w ciągu trzech dni dostałam potwierdzenie moich obaw.Wszystko potwierdziło się niestety.Jestem w trakcie sprawy rozwodowej.Strona http://www.vendetta-detektyw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam na 100 procent firmy z torunia, -zakrzewska kwiatkowska j, infotor, ta pani ma tez "firme detektywistyczna" w Golubiu Dobrzyniu, jakos im nie idzie,bo wraz z mezem detektywem szukaja pracy w np. strazy miejskiej, i in. ze strony internetowej widać ze firma to chyba jest tylko słupem a głuchy telefon to potwierdza. odradzam potencjalnym klientom z torunia lub kujawsko pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzypek, zdecydowanie. Znana i ceniona we Wrocławiu i okolicach. Czemu? Z ego co wiem dorwała kilka wysoko postawionych osób, jakiś policjant, jakis sędzia, czyli skuteczność na nieprawde wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurella
Ja w sumie mogłabym Ci podpowiedzieć, żebyś się skontaktowała z MB Detektywi, bo to bardzo dobra agencja detektywistyczna. A jeśli jesteś już zdecydowana, bo czujesz, że mąż Cię zdradza, to koniecznie ich wynajmij i w końcu rozwiąż tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Poznań
Ja korzystałam z Grupy detektywistycznej Vendetta do sprawy rozwodowej i jestem bardzo zadowolona . Koszty są na to się trzeba nastawić za darmo tego nie robią , ale ceny maja najniższe w poznaniu . Dobre wskazanie adwokata którego potrzebowałam do sprawy nie drogi ale BARDZO WYGADANY. Byłam zdziwiona iż tak szybko doszło do spotkania w biurze po moim telefonie szłam na nie wystraszona ale atmosfera luźna i przyjemna, poczułam się jak bym znała ich od dawna a to wiele znaczy. Firma podjęła czynności szybko zebrali dowody konkretne , panowie są bardzo uprzejmi jak cała ekipa. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzypek z Wrocławia pomagała nam podczas sprawy z nieuczciwą konkurencja własnie z tego miasta. Bardzo profesjonalna, ale co ważne - po prostu mega skuteczna. Potem sprawa, dzięki niej, poszła szybciutko a firma już nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×