Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Gość adam333
To ci którzy mieszcza się przy placu zawiszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka firmy
Co do Agencji ED - korzystałam z ich usług w zeszłym roku jak chciałam sprawdzić wiarygodność finansową mojego przyszłego kontrahenta. Dobrze, że nie weszłam z nim we współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dennnis
Dobrze wiedzieć, że sprawdzają się też w sprawach cywilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia243
Polecam Panów z Agencji Protektiv są naprawdę skuteczni i ceny bardzo rozsądne ,korzystałam juz dwa razy i nie mam żadnych zasztrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Miałem raz w życiu okazję korzystać z pomocy detektywów, dokładnie to znajomy polecił mi ekipę z Lamparta – www.lampart.co i faktycznie poszło sprawnie. Chodziło akurat o windykację kasy od pracodawcy. A nie były to małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ED-ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z uslug prywatnego detektywa pana Roberta Madejskiego.Nie zdziera kasy i jest mistrzem w swoim fachu a przy tym dyskretny i bardzo skuteczny. jego nr 731 629 985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaa0
Osobiście kilka razy już korzystałam z usług pewnego Detektywa. Działa na terenie całej Polski. Jakby ktoś chciał więcej informacji to dzwonić do niego tel: 664-060-565 Nie zdziera jakoś dużo kasy, a dowodów dostaniecie całą stertę(choć życzę Wam ich wcale). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz korzystałem z pomocy detektywa, bardzo byłem zadowolony z jego pracy, z wyników trochę gorzej bo chodziło o sprawy rodzinne i trochę mnie to zabało. Jednak dostałem to co chciałem Polecam http://grupahedron.pl/kontakt-wroclaw/ działają na terenie całej Polski i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://detpol.eu - Jak dla mnie to jest bardzo dobry wybór, jeżeli chodzi o detektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Polecam Detektywa Panią Ewę, nie dosyć że pełen profesjonalizm i empatia (co się rzadko zdarza) to jeszcze przystępne ceny. Proszę można sprawdzić informacje na stronie: www.detektyw-bydgoszcz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystacie z takich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewasz, że zdradza Cię mąż? Masz wątpliwości do co ojcostwa? Chcesz sprawdzić uczciwość swoich pracowników? Nie tkwij w niepewności! W dzisiejszych czasach korzystanie z usług agencji detektywistycznych stało się normą i nie zawsze musi wiązać się z wielkimi kosztami. Polecamy nasze usługi - do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Więcej informacji, pełna oferta oraz kontakt na stronie internetowej - http://detektywczarnapantera.pl/ Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TANECKA & PARTNERZY najlepsza agencja detektywistyczna jaką znam, to prawdziwi profesjonaliści. Mąż zdradzał mnie od 2 lat , mamy trójkę dzieci , był bardzo sprytny i nie mogłam mu tego udowodnić. Zgłosiłam się więc do firmy P. Eweliny w Kielcach, skutecznie i rzetelnie podeszli do tematu, nie ukrywam że byłam w depresji i załamana. Dostarczyli mi bardzo mocnych dowodów do sądu , nawet części z nich nie mogłyśmy z moją adwokatką użyć bo były za mocne. Najlepsze to ,że inni detektywi powiedzieli mi zawrotną cenę , a tu nie dość ,że cena była bardzo niska , to jeszcze dostałam w dwa dni dowody na zdradę. Wygrałam na pierwszej rozprawie, zgodził się na wszystkie moje warunki. Teraz się zbieram po tym trudnym związku, w firmie mają też psychologa i świetnych adwokatów. Wszystko załatwili kompleksowo. Polecam każdego kto szuka konkretnych ludzi i ma taki sam problem jak ja. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam agencję Nemezis i pana Jarosława. Tutaj namiar www.nemezis24.pl. Sama korzystałam - bardzo mi pomógł, uczciwy, solidny i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Detektyw
Zapraszam do skorzystania z usług pierwszego w Warszawie Kobiecego Biura Detektywistycznego FEMINA - Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalny sprzęt fotograficzny, kobiecy spryt i intuicja to nasze dodatkowe atuty :) Zapraszam Monika - Kobieta Detektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Chętnie pomożemy, ponieważ dysponujemy spisem Detektywów z całego kraju, dzięki czemu ułatwiamy naszym Klientom przełamanie barier czasowych i geograficznych. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 735-916-599. Łączymy pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw Krzysztof Matyszczak
Prywatny Detektyw Warszawa z licencją od 2006 r - dowody na zdradę. www.prywatnydetektyw.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka75
Ja skorzystałam z detektywa z Torunia.No secrets. W sumie to najpierw poszłam najpierw do Delty ale po rozmowie zrezygnowałam,przyczyn było kilka(nie bede pisała powodów bo mogę niesłusznie ich ocenić,po prostu zrezygnowałam). No secrets moim zdaniem to na dzień dzisiejszy najlepszy detektyw,i nie jest to tylko moja opinia.Moja odwokatka też z nim współpracuje. Polecam. Tylko trochę trzeba czekać na spotkanie bo rzadko ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić agencję detektywistyczną NEMEZIS, pomagali mi przy sprawie rozwodowej, niestety przykre okoliczności, ale spisali się super. Kontakt do nich na www.nemezis24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja Nemezis, www.nemezis24.pl, jak najbardziej godna rekomendacji! Miałam okazję współpracować z p. Jarosławem, współpraca przebiegała naprawdę profesjonalnie. Od razu widać doświadczenie detektywa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia72
Moja siostra ostatnio wynajęła detektywa z biura detektywistycznego www.adw-detektyw.pl, po tym jak zaczęła podejrzewać męża o zdradę. Szybko udało się zdobyć niezbite dowody, które udokumentowały jego winę. Moja siostra bardzo to przeżyła, ale ucieszyła się, gdy wygrała sprawę w sądzie, a byłego mężulka puściła z torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×