Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

ale gdzie zawieź? do schroniska ich nie wezma, trzeba zaplacic ale i tak miejsc nie ma chcialam jechac z nimi ido tej fundacji, co ma chlop jutro przyjechac po nie,ale mowi, ze psy przyjmują koło piły.. jakby było w krk to nie ma problemu, ale tam mnie nikt nie zawiezie nie , nie odpisał na sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na FB też możesz dać, jeżeli mozesz. jak nie chcesz się podpisywać z imienia i nazwiska, to załóż sobie 2 profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie zawiozlas
pisz maila do telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie zawiozlas
dzwon do soltysa,na policje i ich postrasz ze opisalas sprawe w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
do chaotycznej bo reszta chyba rozumie..wczoraj to ja, jak i inne tutaj miałam nadzieję, że dzisiaj do południa sprawa zakończy się pomyślnie, nie ma znaczenia czy srodki są wysłane w sobotę wieczorem czy w niedzielę i tak czekają na dzień roboczy - to było wyjaśnienie dla słabszej:-) Do autorki - tutaj nikt nie oczekuje abys przedstawiała paragony z datą. Wszystkie podziwiamy Twoje poświęcenie i charyzmę.Wystarczy że tam biegasz co chwilę - to jest najtrudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
sam napisz maila do telewizji, łatwo mówić, napisz maila do telewizji w swoim imieniu, no gdzie to tam przyjadą zamieszania narobią, ludzie będą ją wytykać palcami, życ nie dadzą bo tam sie wszyscy znają, no gdzie tego typu akcje, przecież to za młoda dziewczyna na takie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
tak jak wy sie martwicie o psy, to tusk i kopacz i kosieża o ludzi sie nie martwi.umierają z glodu i wyziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malska
ona w swojej okolicy po tej akcji nie ma co robić ludzie bedą ją wytykać palcami ,to są górole ,galicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowi ze ktos z wawy po nie przyjedzie a oddzial schroniska jest trzcianka kolo piły jakos tak ... mowil , ze ja wysyłałam do niego maila, moze to viva ? nie wiem , tyle tego bylo.... zadzwonil do mnie p otym mailu ja szlam do tych psow, bo laski jechały po nie.. powiedzial, ze jak cos nie bedzie tak to mam dzwonic.. zadzwonilam, rozplakalam sie, chcial nr do soltysa, dalam mu i powiedzial, ze pomoze, ze jutro ktos przyjedzie .. wyslalam esa nie odpisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellaadonna
ile wysłali ci tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellaadonna
połowę oddaj matce bo chyba wyczyściłaś jej całe zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
A ile potrzeba pieniedzy aby pieski umieścić w schronisku? Zrobimy zrzute i niech te dziewczyny jutro przyjeżdzaja i jedzcie z nimi do schoniska. Może tak bedzie szybciej. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
A w jakimś innym schronisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komputer komputer
to jutro od rana dedzie najazd na maleńką miejscowość policji ,telewizja,opiekunowie zwierząt i napewno wójt , pół gminy gryzipiórków ,a cała polska w teleekspresie bedzie oglądała spektakularną akcje, gratulacje dla wszystkich co sie udzielaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to działa, ale w Krakowie jest chyba 1 schronisko (poprawcie mnie jak się mylę). I to może być tak, że inne schroniska nie wezmą psów z nie swojej miejscowości. Koszt wyjazdu psów do njabliższego schroniska taksówką (który taksówkarz się zgodzi na to?) to może być sporo kasy niestety. Poza tym ona sama jedna plus 4 psy? Chyba nie da rady ich zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiestety- kogo mam sprzedac?? nigdy w zyciu bym nie zadzwonila na policje na nikogo, kto mi lub komus nie robi krzywdy- nigdy .... przebywam w towarzystwie osob, ktore są przeciwne wlasnie policji, strazy miejskiej za takie dzialanie ale w tej sytuacji to jest wskazane... kolega oddzwonil,. zaraz bedzie na gg i uzgodnimy , zobaczy co ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgłaszałam tego do zadnej telewizji, kazdy ma to gdzies wiec ja licze na tego goscia z waraszawy, calym sercem . jak przyjedzie policja czy telewizja to ja pojade do krakowa, mnie tam nie bedzie, nie bede sie wypoiwadac, za mloda jestem na to i za słaba psychicznie, nie chce rozglosu w takiej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Nie wierze. To jest niemożliwe że schroniko odmawia wzięcia psów. Przecież oni muszą wziąc. Ja sama osobiście zawoziłam keidyś psa którego znalazłam w lesie i nei było mowy zeby oni go nei wzieli. Jeśli już faktycznie schronisko odmawia to powiedzce że te psy zostały znalezione w Krakowie a nie gdzieś tam w gminie P.. nei pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie żadnej telewizji- nie panikuj! Nikt nie chce Ci zaszkodzić. Poza tym nie przejmuj się złośliwymi komentarzami jakiś trolii. Dzieciakom się nudzi w domu więc wchodzą na forum i piszą bzdury. Idź nakarm te psy jeszcze dzisiaj! I jak dasz rade to wrzuć coś kotu do środka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji. Ten koleś z warszawy mówił o której mniej więcej będzie? Będzie dzwonił do Ciebie rano? Sabaka- To jest możliwe, że schronisko odmawia. To jest Polska. U mnie było podobnie. Pies był z Polic, a nie ze Szczecina i koniec- psa nie wezmą. A co się z nim stanie? To ich nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide tylko czekam na kolege. pojde na pewno . schronisko powiedzialo - nie mamy miejsc, spod wieliczk ito trzeba zapłacic .. . no to te dziewczyny dzwoniły tam . . .wiem wlasnie, mogly powiedziec ze w krk ... ale juz po fakcie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaka
Kurcze to nie za dobrze. Po fakcie juz.. a jakieś schronisko w NT? Pisałaś ze to jakieś 30 km od Ciebie (tak mi sie wydaje). Może tam by sie zgodziły je zawieść. Powiesz im że pieeniądze za paliwo oddasz byle zawiozły psiaki w ciepłe miejsce. Tylko tak moge Tobie pomoc na odległośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×