Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

poszłam tam, przyjechały te 3 dziewcyzny jak to sie okazalo, bylo juz przed 17 , ja myslalam, ze po prostu wezma je i pojada do schroniska, wczesniej wykonaly telefon gdzie powiedzieli im, ze nie wezma psów do schroniuska, dzwonili po znajomych ale nic, jak tam stałysmy podjechał sołtys , bo mioał zgłoszenie od kogoś, powiedzial, ze porozmawia ze straza miejska i tyle , dzwonilam znowu na policje, wg protokolu psy maja bude, ejdzenie, i schronienie przed mrozem ( absurd) ich jest 4 buda jedna!!!!!! dzwonilam tez do fundacji, jak tam stałam takiej co do mnie zadzwonili, ze jak nie znajde pomocy to mam sie odezwac...!! odezwałam sie i wzial nr do sołtysa, powiedzial, ze jutro z warszawy ktos przyjedzie po te psy ! i znowu spia na mrozie !!!! bo nie znalalalo sie u nich miejsce w zadnym boxie bo dzowonily te dziewczyny ... stalam tam tyle czasu, a o 16 mialam wyjsc pilnie, nie czuje rąk, nóg zanosze sie od płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
to ja tez już się załamałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tylu ludzi to widzi i nikt nie zada sobie pytnia skąd te zwierzęta mają jedzenie>? samo sie robi? skończy się tak, że zwierzęta padną mimo, ze jesteś Ty i cała reszta świata ..nie płacz. odpowiedz mi teraz - czy jutro idziesz do szkoły, czy masz jakieś zajęcia, czy od rana masz dostęp do bankomatu, czy masz gdzie kupic karmę i jakieś koce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubaska
teraz to wiem ze to sciema,no nie wierze ze tyle osób a kurwa psy dalej na mrozie,co to kurwa hipopotam ???????????? ze nie można mu miejsca znaleźć??????????!!!!!!!!!!!!!!!!! co za debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
to nasza polska rzeczywistość- ja jej wierzę , lepiej tak niż zlekceważyć jej wołanie o pomoc i w ten sposób przyczynić się do tego dramatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniuł te laski przecież !!!!!!!!!!!!!! do boxów do nzjaomych, ale ci znajomi maja konie i jesli te psy maja pchły czy inne pasozyty to odpada..!!!!! trafiały tu chyba z 2 h w ogóle, ale chciały pomóc !!!! ja jestem w szoku byl tu juz kazdy, chłop z tej fundacji powiedzial, ze na pewno z wawy ktos jutro odbierze, ale ja w to nie wierze...!!! rozumiecie, nie wierze !!!!!!!!!!!! ryczałam mu słuchawke, niby się przejął ale dupa... kazdy mnie gdzies odsyła, włąscicielka powiedziala, ze tam jest I SIE PSAMI OPIKUJE !!!! PYTAM KURWA KIEDY??? do schroniska je moga przyjąć ale trzeba zapłacić !!!!ale i taka baba dala do zrozumienia, ze nie. ja juz nie mam co im dac jesc, plakalam tam przy nich, juz myslalam, ze sie pierdolne pod samochód- dosłownie, bo juz nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do pana Kręciny też i co mi powiedział - KIEDYŚ ZAOPIEKOWAŁAEM SIE TAKIM PSEM, BO MIAŁEM Z TEGO TYTUŁU PROBLEMY , BO TO Z CZYJEJS POSESJI pani ma dobre serce, ale tez niech pani uwaza, bo moga byc porlbmey, zdziwiony ze straz miejska nic nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
nawet nie wiem jak ocenic tych ludzi, ze oni nie pomyśleli aby pomóc chciaż jedzeniem. Uspokój się kochana i teraz odpowiedz na moje pytania( powyżej). Jeżeli nie dasz rady to ja jutro wyślę DHL co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się co 2 tygodnie sb, ndz, ten weekend mam wolny, w przyszły sie ucze, w tygodniu mam wolne ale ja nie chce aby mi ktos wysyłał pieniadze, to bez sensu, zaraz się zlecą i powiedzą, ze i tak nic psom nie kupie ze wezme dla siebie a od matki usłyszałam NA CO CI TO BYLO? LEPIEJ SIEDZIEC I SIE NIE UDZIELAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
mam taką propozycję, podasz mi nr konta- ja wyślę kasę a Ty kupisz jedzenie i coś do ocieplenia budy czy innych miejsc. Nie obawiaj się co inni powiedzą bo mnie to nie interesuje. Nikt nie chce pomóc to niech zamkną paszcze. Czy przyjmujesz moją propozycję? czy masz inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
to dobrze,ze masz jutro wolne, przynajmniej zajrzysz do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zajebiście! Masz nr telefonu do tego gościa, co Ci mówił, że psy ma ktoś odebrać z Wawy? I co przyjechało tyle osób, i nikt nawet nie przywiózł ze sobą kawałka jedzenia dla psów? Czy Ci ludzie myślą? A czemu nie chcieli przyjąć psów w schronisku- za co trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
co powiedzieli o uwięzionym kocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, umówmy sie tak, ze je wyslesz a ja jutro po zakupach wysle tu zdjecie paragonu co kupiłam za ile, z datą jutrzejszą , zeby nie bylo, zaraz z rana pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
daj numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale POWIEM TAK oferuje tez pomo w postaci kocy czy karmy, tak zrozumialam..przeciez nie zjesz tego sama i mozesz to przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
lysek.wo@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nr do tego goscia, co ma przyjechac z wawy w razie co takze bede sie kontaktować.... ja kota miałam już w rekach bo byl w szparze miedzy dachem a scina domu ale psy podskoczyły, on sie sspłoszył i uciekł z powrotem do środka domu ... piekny biało-rudo-czarny młody, potem sie schowal .. mi sie wydaje, ze on tam wlazł sam, własciciele go nie mieli wczesniej, nikt nic nie powiedział jak mowilam o tym kocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
to w tę szparę wrzuć jutro karmę ..czekam na namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co im mam kupić najelpiej?????? karmę, koce?? jutro będą zabrane mam nadzieje, ale co do południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko i powiem tak ,kiedys ktos was za te dobre serca wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dostałam meila ale chcę potwierdzić czy n Twoj adres to K.W. 450?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cały czas włączonego maila.. jak coś.. boje się o tę noc, już nie mam czym płakać, serio, w domu mam kategoryczne NIE, NIE MOGĘ ICH WZIĄĆ NA TĘ NOC, WIECIE JAK TO BOLI???? SCHRONISKO CHCE KASY ZA PRZYJĘCIE ZWIERZĄT, BO JESTE NIEPODPISANA JAKAS TAM UMOWA ZASRANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj kup im makaron, kasze, mleko, jakieś mięso. Musisz dać im coś ciepłego do jedzenia. Suchej karmy bym im nie dawała. Zrób im coś ciepłego. Żadnych kości ani nic takiego! Jest na pewno gdzieś w sklepie jakaś szynka na promocji, kiełbasa. Może jaką puszkę taką jak dla psów! Co do kocy- to się zastanów- koce są drogie. Nie masz jakiś w domu szmat- starych ubrań? Chodzi mi o to, że za pieniądze za kupno kocy możesz przeznaczyć na jedzenia dla nich! A z kotem to tak jak pisała wyżej dziewczyna- wrzuć mu jedzenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegareko a moze znajdziesz chwile by w skrocie i dosc konkretnie opisac cala sytuacje od poczatku , wyslalabys mi to na maila a ja bym napisala do uwagi? bo to jest skandal, wszyscy ludzie do ktorych dzwonilas BIORA KASE za POMOC ZWIERZETOM. Lenasl@poczta.fm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
tak, to prawda, jak umowy z miastem nie maja podpisanej to w schronisku biorą jak za dobę hotelową dla zwierzaka, czyli od 30 do 50 zł z wyzywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co mialam w domu im dałam kupie makaron, kasze, jakies moze scinki na przecenie czy kiełbase, wszystkieszmaty tam poszly, nie mam wiecej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze kupi w jakims lumpeksie koc czy zaslone jakas albo nawet stare swetry za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×