Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

wpisujesz na facebooku KTOZ schronisko dla bezdomnych zwierząt, wchodzisz w dział tablica i tam znajdziesz zdjęcie wczoraj dodane przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
a dlaczego ta ewakuacja? bo ja chyba dzisiaj nie kapuje nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
rozumiem wasze wzburzenie bo ja wczoraj miałam to samo, dzisiaj nowy dzień i trzeba najpierw zapytać o psy aby wiedzieli że kooś jest zainteresowany i aby nic im głupiego nie przyszło do głowy. Zegareko obiecałaś ze zadzwonisz i zapytasz jaka jest sytuacja, znajdziesz chwilę dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tak mi ta laska napisała, no bo zima i ogłosili to aby na czas zimy ludzie wzięli psy do siebie jako domek tymczasowy ale z pewnoscia Ci co wzięli to już zostaną psy na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ewakuacja bo grozi zalaniem , przyczyna nie jest istotna. Te psy są w oku cyklpoa a trzeba interweniować, ciagle jestem gotowa dzwonić do baby i prosić aby przyjęła Rokiego , O niego martwię się najbardziej, młode to jeden temat ale Roki też ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dzisiejsza noc była okropnie mroźna , przetwały ale dzień to dla nich też walka i chyba nawet o zycie( jeżeli zdziczenie jest normą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne sa.. ja w necie wyczytalam , ze ewakuacja z powodu mrozow..w koemntarzach kilka osob pisalo, ze jedzie jutro po psiaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czy zegareko zadzwonisz tam? zdjęcia możemy oglądać później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was mogłaby zadzwonić, mi jest już naprawde głupio po tym jak mnei ludzie z TOZU potraktowali :O nie możecie wy zadzwonic, zapyatc o 4 psy, 3 szczeniaki sznaucerowate i ich ojciec/ brat krótkowłosy czarne, możecie? przywioze spod Wieliczki. Młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Roki bez nas nie ma szans:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
daj numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko wyslalam Ci zaproszenie;) z tego artkulu wynikalo, ze ludzie przy poprzedniej ewakuacji bardzo pomogli, wiec i tym razem jest szansa. Ewakuacja chyba bardzo zwieksza szanse na przygarniecie psa lub kota , chyba wiele osob nie odda potem zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jezzu dziewczyny, to juz mamy obgadane, czytałyście chyba? teraz trzeba działac, czekam na nr, ja tam zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
jak cos to ja tez moge dzwonic. do 18 jestem dzisiaj w domu. zaraz wrzucam zdjecie i ogloszenie na fejsa, na jakas strone krk i poszukam gdzie jeszvze sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
próbuje się dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keefetarianka
Jejku jakie te psiaki sa sliczne!! Na pewno szybko znajda domek - mam taka nadzieje. Biedactwa .. Sama bym chciała miec takiego kudłacza ale co ja moge mam juz 2 psy - przybłeby. Jednego znalazlam w lesie przywiązanego do drzewa a drugiego przywiozlam z zakopanego - przyblakal sie do mnie. Jechal 600km ze mna do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byla tu jakas osoba , ktora byla zainteresowana psiakiem..co z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko juz zaakceptowalas;)) ta psina to Twoja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
szukają na liscie bo nie wie kobieta o czym do niej mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypałuj się obrzępało
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
toz je tam skierował czy kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja, teraz jest większa .. kręci się, miota będzie dziś poród :) pisałam do tej dziewcyzny, ma pytac, bo nie wie czy tamta osoba jest zainteresowana jeszcze psakiem, wiecie co . ja mam zdjecie jeszcze tego psiaka małego jednego bardziej wyrażne jak siedzi na drodze a drugie jak leży u mnie w piwnicy, wyslalabym komus mmsem, wrzuciłby je tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×