Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

bo ta babka ma znajomą w schronisku i myslala, że to są żarty, bo tam nie ma takiego psa jak ROKI. powiedzialam, ze są w hotelu i dałam nr do tozu, imie i naziwsko kierowniczki i przyblizyłam skąd przywioezione, gdzie były odbierane itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że z tymi wiadomościami uda mi się dotrzeć do Rokiego. Poinformuję Panią o wyniku akcji :) Pozdrawiam serdecznie Elżbieta M-W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
mam nadzieje ze w tozie nie beda robic zadnych problemow. kurcze juz tak blisko jestesmy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zegareko jak masz wlasciwie na imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
jak moja siostra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
stresuje sie teraz czy wszystko sie uda. ale jesli tak to byloby super, zaczelybysmy szukac domu dla malych. bo tak wczoraj wymyslilam ze trzeba bedzie jeszcze przejrzec ogloszenia "przyjme psa" albo "adoptuje psa". na pewno kilka takich sie znajdzie :) ale to juz po rozwiazaniu sprawy z rokim sie tym zajme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam też taką nadzieję :( chociaż babka ma wiele wątpliwości, bo mówi, ze zupełnie inny od tych młodych, że jakiś zamęt, ale mam nadzieję, że bedzie ok dałam jej te namiary, powiedziałam że przywioezone stad i stad, ze odbierane z ul Zamenhofa, że czarny, podpalany, niewielki .. ze bylo dzwonione do tej kierowniczki w sprawie adopcji wirtualnej i były pisane maile, no i jak się wabi i dodałam tez kiedy został przywieziony.. więc mysle, ze bedzie wiadomo o kogo chodzi... jeszcze zdjecie jest.. niewyrazne ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
bo jak dodawalam te ogloszenia to nie mialam fotki rokiego tylko malych. i dodawalam to zdjecie szczeniakow, ale pisalam ze tamten jest starszy i wyglada troche inaczej. a wczoraj jej wyslalam fotke rokiego. mam nadzieje ze ci ludzie chca go wziac ze wzgledu na to co przeszedl a nie na wyglad. zreszta, przeciez to piekny piesek :) sama bym go wziela gdybym mogla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła kobieta, ale pytała czy ten roki ma temat na dogomanii, ja pwioedzialam ze jakis tam zakładałam, ale on chyba bardziej tyczył sie tych małych, zreszta nie wiem czy jej podac, tam sa wypowiedzi zwierzoluba i jej kol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
nie podawaj lepiej, tak mysle. mozna by bylo podac jej ten topik ale oczywiscie tutaj zwierzolub tez namieszal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dzisiaj mam neta w domu. Przeczytałam wszystkie emaile. Fajnie że coś się ruszyło z Rokim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
gdzie reszta dziewczyn?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
hehe kostko przywolalam Cie myslami chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Miałam problem z laptopem i internetem. Do mnie niestety nikt się w sprawie piesków nie zgłaszał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
no wlasnie dlatego mowie :) coz, teraz pozostaje nam czekac. ona Ci odpisze jak z tym tozem wyszlo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kostka wiem, ze pisalas w sprawie rokiego, ale ja miałam pusto konto i nie mialam jak odpisać na esa. a nie bylo nic w sumie nowego wówczas przepraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedziała, ze piinformuje mnie o wyniku akcji , zrestzą mam skopiowałam maila, więc pewnie mysle, ze da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie możemy zostawiać spraw bez "trzymania ręki na pulsie" ta która ma nr do tych ludzi z Olkusza, niech zadzwoni i zapyta jak sprawy się mają czy potrzebna pomoc. Może trzeba coś w tozie poświadczyć albo dać konkretną podpowiedź czy informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub dajcie mi ten nr - ja się dowiem jak im pomóc i czy w ogóle jej potrzebują- nie możemy ich odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta babka jest z krakowa powiem tak, ale znajomi spod olkusza mają je wziąc, ja dałam namiary do tozu, dane kierowniczki, opisałam psa i ona sie kontaktowac aby go odebrac i mi dac znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszki cudo, będą białe? :-) Oby ta Kobieta była asertywna i nie poddała się w razie jakiś trudności- dlatego powinnyśmy mieć z nią kontakt , podaj mi na e-maila jej namiary ja się z nią skontaktuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×