Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość joanna sikorska
zegareko, napisałam do sołtysa!!!!!!!!!!on tak napisał: Dzień dobry Proszę opisać miejsce , podany nr 399 jest w dzielnicy Podgorzków. Będę to sprawdzał. sołtys - Kazimerz Windak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do tozu raz ejszcze, wkurwilam sie juz konretnie i sie pytam CZY JA MAM POZWOLIC NA SMIERC TYCH PSÓW, BO SA JAKIES USTAWY ZASADY? na co ona tym sie zajmuje gimna wieliczka, trzeba zadzwonic tam to wydzialu ochrony srodowsika, oni maja pani zapewnic albo hycel albo podac nr do schroniska z ktora maja podpisana umowe, jesli zostawiaja pania sama dzialaja wbrew ustawie ale kto w ndz pracuje w urzedzie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e wiedzialam, ze taka gmina teraz jest, do niedawna była WIELICZKA, tak to jest juz pod Gorzkowem ale co sołtys zrobi ? pojdzie, najwyzej z nimi pogada, jesli beda w ogóle. oczywisice, nie chciałabym aby ktokolwiek sie dowiedzial kto to zgłasza, chce byc anonimowa, to jest wies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
nie, nie ja napisałam pod swoim nazwiskiem ode mnie maila, ze to ja widziałam ,ze ja wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiłąm sie teraz moi rodzice pojechali do kosciola, zeszłam na doł do piwnicy do psiaka, ale jego nie ma!!!! ojciec albo matka go wypuscili na pole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze 2 pod domem, trzeba coś robic ludzie, tak nie moze byc, juz prawie poludnie, a nic nie ruszylo z miejsca!!!!!!:( jak sie sciemni to bedzie problem z ich nzalelezniem, juz nie wiem ile jest ich 3 czy 4 małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
ty faktycznie zamniast działac tylko jeczysz,dziewczyno masz 20 lat a zachowujesz sie jakbys miala 12!!! idziesz i jak nikt nie reaguje szukasz jakis strych kocy,kołdry i zanosisz psom skoro nie potrafisz sie ze starymi dogadać!!! idziesz do kuchni i zagrzewasz troszkę mleka albo nawet ciepłej wody i zanosisz psom!!!czy tak trudno kurwa pomyslec?? piszesz ze płaczesz i jeczysz ale tylko tutaj koczy sie twoja pomoc!! do tego bierzesz ryż i go gotujesz jak nie masz miesa jakiegos czy resztek to zalewasz mlekiem i idziesz zanisc psom!!! kuwrwa rusz głową a nie tylko płaczesz!!! poza tym idziesz do wszystkich znajomych na pewno jak to na wsi ktos ma miejsce gdzie moze przetrzymac psy do ponoiedziałku,do cholery tylko trzeba ruszyc tyłek sprzed monitora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudeby- gówno wiesz to się nie udzielaj!!!! koce i słome im dawno zaniosłam!!!! co mam im dac do jedzenia, ja nie wyjde przed dom do skpeu i kupie, tu jest daleko sklep bo 8 km, nie mam za co!!! nie mam w domu takich porduktów, bo przegrzebałam wczorja wszystko, zostało poł litra mleka i dałam temu małemu rano i nie kurwa, to co mam zrobic, tak tu jest! jak matka pojedzie nz akupy do wieliczki to wtdy jest jedzenie!!!!!!!!! nie ma ze sobie zapragne ego i jest ...!kupuje sie nie bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauriiiIIIiii
Obeserwuje tentemat od początku, strasznie mi smutno ze nie mam jak pomoc...niestety mieszkam w innym kraju.Denerwuje mnie jednak najbardziej ta mentalność ludzi ze wsi, moja ciotka jest taka sama jak Twoi rodzice baa ostatnio jak rozmawialiśmy opowiadała jak to wywozili psy kilkadziesiąt kilometrów dalej zeby sie ich pozbyć...psy wracały :( po kilku dniach echhh dlaczego osoby ktore decydują sie na psy nie biorą za nich odpowiedzialności np. Sterylizacja suk.Za to krowe czy świnie bedą ratowali za wszelka cenę przecież to pieniadz!! Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
jestes skonczona kretynka tyle ci powiem,piszesz"ojej dwa sa przed domem co ja mam zrobic ,ile ich jest moze 3 -czy 4...nie wiemm o matko zaraz sie popłacze... dziewczyno rusz głową bo psy zamarznął a ty nic nie zrobisz... idz do znajomych,rodziny,kolegów czy nawet do sąsiadów,na pewno ktoś pomoże skoro z ciebie taka sierota..sorry ale taka prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lodówce jest pasztet, marmolada, mięso na obiad, margaryna , pomidor i ser zółty to co mam im dac?????? pasztet dla baraci jutro do szkoly na kanapki, marmolade mam dac, mleko sie nawet skonczylo, a ze u nas sie nie pije go duzo, to nikt po nie specjalnie nie pojedzie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudeby??/ gówno kurwa wiesz, jabym je wzięła do domu to bym dostała od ojca w pysk i na tym by sie skonczyło, bo jest idiota, a ja sie go boje!!!!!!! myslisz, ze to ode mnie zależy?? jaby to byl moj dom to wszystkoiie bylyby juz w srodku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
jezuuuu,ja tez miszkam na wsi i wiem ze na bank w domach jest sporo zapasów! poszukaj ryż,kasze,i zajrzyj do zamrazarki,wez jakies miecho wrzuc zamrozone do wody i niech sie ugotuje,dodaj ten ryz albo makaron i im zanies!!!boze co za sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
a co ty nie masz znjomych?a chlopak? niech ktos ci pomoze idz popros wyjasnij sytuacje a nie lamentujesz,ja nie kaze ci tych psów do łózka do siebie brac tylko rusz głową,mozesz tez wziac chlopaka i isc spróbowac otworzyc ta stara chate i tam psy wpuscic do tego domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent to katole
będzie ciepło zegarko właściciel tych psów to pewnie żyd ,bo żydy nie dbają o żywe istoty,tylko liczą sie nie goje ,reszte można zagłodzić. nie szukaj Żydów matole,załozę się ,że to katolicka rodzinka,po scianach wszędzie krzyżyki,to katole maja w dupie wszelkie stworzenia,nie znam okrutniejszych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 są w domu już, szukam trzeciego wiem, ze bede meic lipe, ale coz, uratuje je. w piwnicy byl jeszcze karton mleka, podgrzałam i im dałam szukam trzeciego nie, moi rodzice to dla nich jest dalsze kuzynostwo, matka nie wiedziala nawet jak sie po mezu nazywa ta jej kuzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
no zuch dziewczyna,ojcu mozesz najwyzej powiedziec ze jestes dorosła osoba i odpowadasz za swoje czyny a jak cię uderzy to chyba znasz numer na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtynieczka18
Dawno się tak nie uśmiałam :D Dziewczyna jęczy przez 10 stron że nic nie może, odtrąca podaną jej pomoc i wydurnia się. Jak dla mnie to prowo, ale że wszyscy się nabierają to prowo pierwsza klasa 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauriiiIIIiii
Zbędne komentarze proszę zostawić dla siebie...jeżeli nie chcesz pomoc zamknij sie i nie wypowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musiałam ich zwabiać, same podbiegły jak wyszłam na dwór, są dwa , brakuje jeszcze jednego, szukalam wokol domu ale nie ma. mam zdjecie w telefonie psiaka jenego, ale czekam az wroca z kosciola anby przesłac na tel ojca i przez kabel na kompuiterm, bo sama nie mam kabla. prowo? jesli tak Ci zależy moge zrobic zdjecie tych psów z karteczką specjalnie dla Ciebie najtynieczka18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
kurwa, łatwo Wam oceniać, weźcie ciepłe dupy ruszcie i przyjedźcie po te psy, dziewczyna i tak sporo zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
mozesz namoczyc karme w mleku ciepłym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby każdy człowiek był tyle wart co ty :( brawa za postawę może z tym ojcem nie bedzie tak zle, jak mu wytlumaczysz ze to tylko na te kilka dni, poki nie znajdziesz dla nich domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze brat do mnie oho, dosc z epsy przywlekłaś do domu to jesacze im mleko dajesz zamiast wody, wiem co powiedziec matce i ojcu on ma taki charakter , ma 12 lat i głupkowaty wiek i to dzieki jego sugestiom bede miec pewnie problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudeby
miałam kilka róznych sytuacji w swoim życiu i nigdy nie przyszło mi do głowy siedziec przed kompem i wypisywac o tym jak mi zle ze nic nie moge zrobic,tylko staralam sie pomoc jak mogłam, bo użalanie się nad sobą nic tym psom nie pomoże,a wstanie z przed kompa juz pomogło bo autorka znalazła dwa psy i nakarmila ciepłym mlekiem,napoiła znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtynieczka18
Sama zamknij pysk dziwko! Bede pisala co chce i gdzie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam przecież u niuh dałam koce, słome, jedzenie- wczoraj dzwoniłam wszedzie, zreszta topik nie ebz powodu ma tyle stron , bo mi ludzie dawali telefony, opisywałam wszystko .. wzięłam wczoraj na noc jednego, dzis go ktos wypuscil, ale wzięłam 2. są maile wypisane do roznych instyucji, temat na dogomanii, dzwonilam wszedzie co jeszcze moge? temat na gumtree tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
jeśli kochasz psy, wejdź na pustamiska.pl i klikaj codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×