Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozWAGA i romantyzm

WAGA DZIECKA USG a rzeczywista :)

Polecane posty

Gość rozWAGA i romantyzm

hej kobiety:) mamy:) powiedzcie prosze jak sie ma waga obliczona na usg do tej jaka ma dziecko po urodzeniu?? wiem,ze istnieje granica bledu ale ciekawa jestem jakie sa wasze doswiadczenia. U mnie najpierw lekarz powiedzial,ze dziecko malutkie bo tylko 2200 w 35 tyg a teraz w 38 nagle mowi ze 3700 i az sie wystraszylam,ze takie duze dziecie bede rodzila:) no bo jeszcze moze urosnac chyba? jak to bylo u was na koncowce ciazy?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci koci koci
mi robili usg jak tylko zajechałam na porodówke mały miał wazyc +- 3.700 a urodził sie z wagą 4.22o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka.....
W 38 tc 3700 +/- 500. W dniu porodu 4100-4200. A urodził się 4560 :) Nooo, urodził się - przez cc. Ja bym go sama chyba nie urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek okręgu
3200 w 39 tc dwa dni póxniej 4100. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
u mnie było tak: ostatnia waga wg usg na wizycie 3,7kg (40tc) lekarz powiedział że przedział jest 3,3-3,9kg biorąc poprawkę na dokładność sprzętu. w dniu porodu usg w szpitalu wykazało 3,5kg a dziecko miało 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzień przed porodem lekarz robił usg i powiedział, że waga ok 3000g, córka urodziła się z wagą 2750g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w dniu porodu
na ostatnim usg dowiedziałam się ze mały waży na pewno ponad 3,500 kg po porodzie okazało się że nie miał nawet 3 kg!Urodził się z wagą 2,650!!I to w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
ło matko to mnie nie pocieszylyscie dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bylo w dol- wiec i tak sie zdarza. maly 2 tyg przed porodem na usg wazyl 2400 a urodzil sie 2340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
czyli bywa,ze mniej...ufff ;) hehe a czy jest jakas waga okreslona od ktorej wykonuje sie u nas cc?? za granica tak ale u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
moze jeszcze ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkm
mnie przepowiedziano dużą córeczkę, ponad 4 kg, urodziła się 4820;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
waga jako tak to nei wskazanie do cc. Chyba że w połączeniu ze zbyt wąską miednicą. ja rodziłam sn dzieci 4,2kg i 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni przed porodem na usg wychodziło, ze dziecko wazy 3500 a urodziła sie 3730 wiec mysle, ze miarodajne ;) mogła w 10 dni przybrac te 200 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
dzieki dziewczyny:) kurcze jordan z tymi piecioma kilogramami to przesadzili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwyetye
Miał ważyc 4,5 a ważył 3320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
chyba tez wazna kwestia sprzetu moj gin ma chyba troszke przestarzaly, tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi cała ciąże lekarz mówił, że dziecko duże będzie, min 4 kg, godzinę przed porodem jak miałam już skurcze robili mi usg i lekarka twierdziła, że będzie min 4,2 kg. Córka urodziła się 3225g, jak powiedzieli mi wagę kazałam im zważyć dziecko jeszcze raz, bo na pewno się pomylili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
na usg w 37 tyg lekarz mówiła że jak donoszę do terminu synek będzie miał 4 kg a jeśli przenoszę to może więcej synek urodził się dzień przed wyznaczonym terminem i ważył 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozWAGA i romantyzm
czyli reguly nie ma zobaczymy jak to bedzie :):):):):) dzieki za wszystkie odpowiedzi:) jak ktos cos skrobnie jeszcze to bedzie fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione usg dzien przed porodem i lekarz powiedzial ze mój synek ma 3kg napewno a urodził sie z waga 2790...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2600 nastepnego dnia sie urodzil z waga3640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Ja Miałam robione robione usg w dzien przewidywalnego porodu i wyszlo 3400g, w dzien porodu 3 dni później tez 3400g, a urodzil się 3450g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena

U mnie w 37 tyg. na usg godzinę przed cc bylo 2900 a po okazało się, że jest 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

U mnie za każdym razem (rodzilam 2x) sprawdzała się waga z usg polowkowego, byłam wtedy na kolorowym usg u dobrego specjalisty i on drukowal siatkę centylowa jakby i zaznaczal ile teraz ma dziecko i ile może wynieść w dniu porodu. Zawsze się sprawdzalo a to było wiele lat temu - 14 i 11. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

U mnie w dzień porodu waga dzidziusia wynosiła 2647g i urodziła się córeczka z wagą 2645g. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas mniej więcej się sprawdziło. Rodziłam bliźnięta i cały czas było wiadomo, że jedno dziecko jest mniejsze. Ostatecznie różnica wyniosła pół kilograma, a waga dzieci byłą zbliżona do tej, jaką określano za pomoca USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×