Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brudny brodzik

Czym odswiezac dywany?

Polecane posty

Gość Brudny brodzik

Mieszkam w duuuzym miescie i nie mam mozliwosci nawet wytrzepania dywanów! Chcialabym je jakos odswiezyc,bez wody.Czuje od nich taki nieprzyjemny zapach.Jeden jest taki puchaty,nazywa sie SHAGGY.Macie jakis domowy sposob? I teraz drugie pytanie.Mieszkam tu od niedawna i poprzedni lokatorzy zostawili okropny syf.Nie moge doszorować brodzika.Probowalam octu,sody,kwasku cytrynowego i detergentow! NIC! Brzydko to wygląda.Takie czarne zacieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thjuyfkjdhhs
rthrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj
proszkiem do prania zejdzie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brodzika, spróbuj tym, czym ja myję ze świetnym skutkiem wannę - domestosem albo innym środkiem do wc, tylko po nałożeniu zostaw na kilka godzin i dokładnie spłucz, bo jest lepki i może zostać resztka na brodzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zastosowałam proszek do dywanów vanisch, ale osobiście nie polecam. Trudno go całkowicie usunąć odkurzaczem i efekt mizerny. Twój odkurzacz ma porządną ssawkę? To odkurzaj z uczuciem, pod włos i z włosem, i będzie git.Albo pomyśl o pralni dywanów, na pewno masz takie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodzik w takim razie najlepiej wymienić, a jeśli chodzi o dywan, z tymi puchatymi zawsze najwięcej problemów. Wypróbuj jakiś płyn do prania dywanów, choć z tym najlepiej poczekać aż będzie ciepło i sucho, w mieszkaniu zimą bardzo długo będzie ci schnął. Proszek też miałam, ale faktycznie efekty marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×