Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonooka22

prosze doradzcie...pomóżcie

Polecane posty

"Ze słów autorki wynika, że to nie jest typ człowieka, któremu można dyktować warunki." Nie chodzi też o to, żeby autorka odwróciła role i zaczęła dyktować chłopakowi co mu wolno, a co nie - tzn. że piwo z kolegami zabronione, itp. To by było przegięcie w drugą stronę. Chodziło mi raczej o to, by liczył się z autorką, wiedział że danym zachowaniem robi jej przykrość i umiał przeprosić jeśli się źle zachowa. Jeśli to nie jest typ człowieka od którego można tyle wymagać, to by znaczyło, że nie jest on zdolny do miłości. Ale jak ktoś kocha, to powinien się przekonać jak jest, zanim przekreśli swoją miłość, bo potem autorka mogłaby żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrrdole :P Nie ma to jak byc babą - bluszczem , nie miec własnego honoru , " jaj" i ambicji i robic jazdy o coś na co samej się przyzwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gms
Autorka jest bezdennie glupia i co gorsza slaba osobka, ktora nie potrzebuje rady, bo nie chce nic zmienic tylko potrzeba poglaskania po glowce i ramienia do wyzalenia sie. dobrze jej dziewczyny radzicie, ale jak same widzicie - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant, przecież o tym piszę. A autorka szuka ręki, która ją pogłaszcze przed kolejnym kopniakiem ze strony pana i władcy. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochać= szanować, też chwile z kolegami i dziwactwa aby w pełni kochać i pozwolić być kochanym po okresie zauroczenia trzeba pozwolić sobie na odrobinę swobody i integralności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam :D Widać jednak, że myślimy podobnie. Z tym, że ja pisałam elaborat a Ty - streszczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ols PISZCZYK
ale z ciebie zalosna kobieta autorka. jak facet ma cie szanowac jak ty sama sie nie szanujesz. Zaloze sie, ze jak tylko by cie poprosil to padlabys mu do stop, ah ale to w imie wielkiej milosci do niego przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
zielonooka 22 Zakochałaś się i poświęcasz każdą swoją myśl oraz każdy swój czyn ukochanemu. A gdzie w tym wszystkim jest twoje szczęśliwe 'ja' ? Kochaj go sobie, ale nie zapominaj o swoich pragnieniach. Poszukaj pracy, miej swoje własne pieniądze i realizuj swoje cele. Nie możesz żyć tylko dla faceta, bo zatracisz poczucie własnej wartości. Jak będziesz szanowała siebie samą, wtedy osoba, którą darzysz uczuciem spojrzy na ciebie z uznaniem i zacznie cię szanować. Wiesz kiedy mężczyzna kocha kobietę? Kiedy ją podziwia jako równoprawną towarzyszkę życiową i liczy się z jej zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×