Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaolinkaMarelinka21

Ciąża i problem z facetem... Co myślicie? co doradzicie? :/

Polecane posty

Gość PaolinkaMarelinka21

Hej, jestem niedaleko po 20-tce i jestem w ciazy, wpadlismy, to juz 7 miesiac, przytylam 8 kg wiec uwazam ze to nie duzo jak do tej pory ale caly czas dbam o siebie, maluje sie itd. I tak jak w temacie mam problem z facetem. Moze ktos to przechodzil i mi doradzi? Jest bardzo opiekunczy jesli chodzi o dziecko, widzial jak maluszek szaleje w brzuszku, czul kopniaki tez dotykajac brzuch i ogolnie jest nastawiony pozytywnie. Ale nie do mnie. Przytulanie malo kiedy i krotko, nie mowiac o seksie, na ktory mam straszna ochote. Obrazilam sie na niego bo kolejny raz wytlumaczyl sie tym, ze nie mieszkamy razem - bo na razie nie mieszkamy, ale widzimy sie raz na tydzien. Stwierdzilam wiec ze nie ma sensu juz sie spotykac, bo w ogole sie mna nie interesuje juz nie mowiac o potrzebach. I juz 3 dzien cichosza. Rani mnie jego zachowanie, boje sie ze wpadne w depresje, jestem na nia podatna, raz przechodzilam bardzo ciezka depresje. Czy moge cos zrobic czy to naprawde nie ma juz sensu sie widziec do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
ogolnie jestem ladna dziewczyna i potrafie sie podobac facetom,a te moje dodatkowe kilo to jakby weszlo w brzuch i leciutko na buzi zrobilam sie okraglejsza, wiec juz naprawde nie rozumiem nic.Po porodzie sa dodatkowe 2 miechy abstynencji jesli wszystko jest ok. To daje od teraz jakies pol roku bez czegokolwiek.Nie rozumiem facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ajaja
tu i twoj facet to jeszcze nie dojrzale smarki i tylko tyle bez komentarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestalicie się spotykac,bo on nie chcial seksu ? mało dojrzała jestes wg mnie ja z facetem swoim nie kochałam się od poczatku do prawie końca ciąży i jeszcze 6 tyg połogu i nikt sie na mnie nie obrazal bo ja nie chcialam... "Moze ktos to przechodzil i mi doradzi? Jest bardzo opiekunczy jesli chodzi o dziecko, widzial jak maluszek szaleje w brzuszku, czul kopniaki tez dotykajac brzuch i ogolnie jest nastawiony pozytywnie" znasz pojecie opiekuńczy ? bo chyba mylisz pojecia moze i jestes ładna ale chyba troche pusta skoro ciagle to podkreslasz ja przytlam w calej ciazy 21 kg i tez bylam atrakcyjna,po urodzeniu dziecka odrazu zeszlo mi 11 kg i nie szczyce sie tym,ze ladna ze to siamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
oboje pracujemy, utrzymujemy sie i za 2 tygodnie powinnam sie do niego przeprowadzic.nie chodzi mi o sam seks , zle mnie zrozumiano- chodzi mi o przytulanie, mile slowo - cokolwiek z jego strony wobec mnie. Tego nie ma i pytam czy ktos mial podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
chcialam tylko zeby bylo wiadomo ze to nie dlatego ze przestalam o siebie dbac....i dlatego go nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ajaja
to porozmawiaj z nim i powiedz co czujesz my nie psycholodzy ani nie wejdziemy w twojego faceta i go nie zmienimy tez masz dziewucho problemy:O jestescie nie dojrzali emocjonalnie alni do tego by byc rodzicami podtrzymuje to co wczesnij napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
spoko, gdyby to pytanie zadala 30-parolatka nawet na utrzymaniu rodzicow to wszyscy by jej normalnie doradzili .dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
wielokrotnie i zawsze tlumaczyl sie tym ze gdy zamieszkamy razem,ale ja po prostu widze ze to jest tylko po to zeby pozbyc sie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
a gdybysmy byli niedojrzali to usunelibymy ciaze albo oddali dziecko do adopcji po urodzeniu .Glupie pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 lotta
Jak bylam w ciązy moj facet tez unikal sexu, jak mi poźniej powiedział dlatego ze byłam gruba ... . Przed zajsciem w ciąże byla szczuplutka i moja ciało się diamtetralnie zmieniło, przestalam go pociągac, bylo mi przykro. Miłam ogromną ochote na sex. zle to wszystko zniosłam, ale powiedzialam ze sie zemszczę :) No i po porodzie szybko schudłam i odzyskalam dawną sylwetkę. Libido padło co było na moją korzyść, on napalony a ja ciagle Go zwodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie powiedz mu
co czujesz, my tego za ciebie nie załatwimy. Ja myślę że on ma jakieś obawy, może boi się zmian (to normalne) dziecko wszystko zmienia, może boi się że nie sprawdzi się w roli ojca. Facet w wieku 20 lat to dzieciak, boi się odpowiedzialności. Myślę że Twoja uroda lub jej brak nie ma tutaj nic do rzeczy. Niepokojące jest że facet nie odzywa się trzy dni do matki swojego nienarodzonego dziecka. A Ty zostaniesz wkrótce MAMĄ!!! nie możesz pisać takich bzdur o depresji, nie możesz się poddawać, dziecko powinno być dla Ciebie najważniejsze, jego przyszłośc, uczucia a nie facet który chyba nie końca dorósł do swojej roli. Faceta można zawsze wymienić, Ty sobie pordazisz a dziecko? ma tylko ciebie, jesteś dla niego wszystkim! Może daj mu trochę czasu żebu dojrzał, poukładal sobie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój facet nie chciał się
ze mną kochać jak była w ciąży bo bał się że może jakoś zaszkodzić dziecku :) tak że faceci róznie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
do 123 lotta: przed zajsciem w ciaze moj facet mowil ze podobaja mu sie tez pulchniejsze dziewczyny wiec to naprawde chyba nie ma znaczenia:) ale podsunelas mi niezly pomysl z tym zwodzeniem, moze wtedy sie przekona jak sie czulam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia......
to że nie usunełas ciąży ani nie oddałas dziecka do adopcji jeszcze nie świadczy o Twojej dojrzałości! Zrobić sobie dziecko to żaden problem ale wychować je na szczęśliwego człowieka to jest sztuka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia......
kobieto ale Ty jesteś pusta, liczy się tylko Twoja figura i wygląd, tylko tutaj szukasz problemu ale myślę że jest on znacznie głębszy. Może pomyśł o dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 34 lata
Jezzzu co wy tak jedziecie po tej młodej kobiecie Że co, że ma 20 lat to smarkiem jest? Masakra..nie wypowiadaj się jeden z drugim jak masz problem... Jedne kobiety w ciąży nie maja ochoty na sex inne mają taka jak zazwyczaj x jakieś 100,czyli w tym czasie oziębłość partnera może być dla nich czymś strasznym! Powinnaś próbować z nim rozmawiać szczerze,niestety faceci są dużo mniej dojrzali od kobiet i to przez całe zycie już tak im zostaje. Ciężarna generalnie nie jest pociągająca dla mężczyzny,ale jeśli ją kocha i cieszy sie na dziecko nie powinien robić większych problemow. Podobno jest tylko 10% czy tez 8% mężczyzn którym podobają się kobiety ciężarne;) może już to zauważyłaś będąc w miejsach publicznych. Reszta woli szczupłe poza nielicznymi wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
dokladnie to on skonczy juz 23 lata, fakt -faceci pozniej dojrzewaja psychicznie,ale on zawsze byl jak na swoj wiek dojrzaly - zadnych imprez tylko praca i praca, i nie wydaje kasy na pierdoly. No i czasem sie wydaje ze bardziej on chce tego dziecka niz ja;) z tym ze moglby pomyslec o szkodzie dla dziecka to nie pomyslalam.... ale dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 lotta
Faceta nie zmusisz do sexu, trudno jak nie lubi kobiet z brzuszkiem to jakos to przezyjesz, przecież ciąża to nie stan wieczny. Rozumiem, ze to przezywasz, ze mną było podobnie. W ciąży potrzebujemy wiecej czułosci ... Ale nie martw się, potem bedzie dzidziuś, bedziesz zajęta, sex byc moze przestanie Cie interesowac, choc to różnie bywa, u mnie jak pisałam libido = 0. No i facet był czasem podirytowany, ale probował, starał się, robil umizgi a ja w myslach się smialam : teraz wiesz jak to jest!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hddshlds
Ja jestem w 7 mc. i mój mąż chciałby się kochać non stop:)ale różnie to z facetami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 34 lata
Postaraj sie przekonać ojca swojego nienarodzonego dziecka że sex w ciąży jest jak najbardziej wskazany Wytłumacz mu jak zwiększyły się twoje potrzeby w ciąży i jak źle znosisz zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
ze niby seks mialby zaszkodzic dziecku- naprawde o tym nie pomyslalam ze oni tak moga myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 34 lata
Mój facet też nie za bardzo lubił sex kiedy ja byłam w ciąży, ale ja byłam nakręcona jak nimfomanka jakaś;) stale wyszukiwałam bielizny takiej by mimo brzucha wyglądac w niej sexi,na okrągło molestowałam swojego męzczyzne-przeżliśmy to ,ale ja bym wtedy bez sexu nie przeżyła-normalnie nie mam takich potrzeb,więc nie wyobrażam sobie nie wykorzystac takiego okresu w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że autorce nie chidzi tyle o sex co po prostu o czułość zwględem jej osoby. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
napisalam ze jestem po 20-tce, a dokladnie mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 34 lata
tak naprawde onie tak nie myślą;)! a takie gadanie że to może dziecku zaszkodzic to ich marna wymówka;)! Wiadomo że to dziecku nie zaszkodzi a sprawi przyjemnośc... Jedynie w ostatnim mies. trzeba zrezygnować,ale lekarz ci to powie co i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolinkaMarelinka21
Arszenika* - przede wszystkim o czulosc, jesli mnie przytuli to dokladnie na sekunde z zegarkiem w reku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×