Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Mój stary to pizda

Polecane posty

Normalnie to ojciec pożycza synowi samochód. U mnie jest odwrotnie. Muszę sierocie pożyczać auto bo sam w swoim nie ma zimówek. Wózek do mnie wraca z pustym bakiem, a jak coś tam jeszcze jest to kootas próbuje mnie z tego rozliczać. Już nawet nie wspominam o oleju, który muszę dolewać bo mój cudowny katamaran bardzo lubi przepijać benzynę olejem ze skrzyni. Może sie rozyebie moim autem? Nic dziwnego by w tym nie było, łatwo nim wpaść w poślizg. Wiele by to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę bo nie ma czym dojechać na autobus do pracy. On tylko patrzy na okazję żeby pójść na chorobowe z byle powodu żeby siedzieć w domu i wkurrwiać wszystkich. Tak to jak mu się chce to niech zapierdala a czymś tam musi dojechać. Kurrrwa, czy ja przypadkiem w poprzednim życiu nie byłem Hitlerem że teraz mam karę w postaci takiego choojowego ojca? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fikuśna, wcześniej przez chwilę dorabiałem sobie i się uczyłem ale teraz jak jest już tak blisko matury to się opierrdalam i od czasu do czasu coś czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Ronblum
Ale to nadal Twój stary i dzięki niemu istniejesz, zawdzięczasz mu dużo więcej niż on Tobie i to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorku w tym sęk że ja mu goowno zawdzięczam. Wszystko zawdzięczam matce. Poza tym lepiej zeby go szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pewnie pyta się
o dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, stary jakoś się nie pyta. Matka więcej. Niedawno mnie trochę wkurrwiała tekstami sugerującymi że coś jest nie tak skoro nie mam dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×