Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;k b;knki

nie udalo mi sie zycie...

Polecane posty

Gość ;k b;knki

meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -wyzsze pedagogiczne eks facetow-2 eks facetow w lozku-tych samych 2 ilosc znanych dobrze jezykow-0 praca-brak figura--nadwaga 10 kg przyjaciele-brak mieszkanie-brak 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmaggiwe
wiesz teraz tak ma wielu, na wiele odpowiedzi mam tak samo u mnie inaczej w pkt nadwaga: brak praca: jest, ale niepewna wyształcenie: wyzsze, insze niż Ty dodatkowo: schorzenie skóry, mega nieestetyczne: sztuk jeden schorzenia dodatkowe: depresja obciazenia: dysfunkcyjna rodzina, wiec zle rokuje każdy ma swoj krzyz Ostatnio (od 5 lat) probuje sie zapisac na angielski, ale kasy zal próbuje tez znowu zaczac chodzic do psychologa ciagle nieudolnie walcze ze skora, znów zaczynam od dzis :/ depresja mi sie poglebia, nie mam sily rano wyjsc z domu do pracy, frustruje mnie ona, choc dobrze ze poki co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfj23epog
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30+
Może Cie to pocieszy - nie jesteś sama U mnie: meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -wyzsze ekonomiczne eks facetow-0 eks facetow w lozku-0 ilosc znanych dobrze jezykow-1 praca-brak figura--nadwagi brak, ale innych rzeczy też brak :P przyjaciele-brak mieszkanie-jest, ale z wielkim kredytem do spłacenia a dodatkowo rodzina - brak 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinki
ile kredytu do spłacenia i na ile lat ? Jak duże masz mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opisze moja kolezanke
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie - srednie eks faceto- 0 facetow w lozku-0 ilosc znanych dobrze jezykow-0 praca-w rodzinnej firmie, matka zabiera wszystkie pieniadze figura--nadwaga 50 -60 kg przyjaciele-1 zapracowany mieszkanie-z mama, ale wlasnego brak 32 lata dodatkowo: problemy z tarczyca, rak, pco niezaradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzowiona ona 23
33 lata i brak facetow w lozku? o kurcze ;/ rzadko sie spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30+
jak widać i tak się zdarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylouii
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie -wyzsze (2 kierunki) eks facetow-1 eks facetow w lozku-1 ilosc znanych dobrze jezykow-3 praca-umowa o dzielo+ umowa zlecenie = 1600 figura- szczupla przyjaciele-4szt mieszkanie-brak 38 lat :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30+
kinki - kredytu na ok. 25 lat, zostało prawie 200 tys. mieszkanie malutkie - takie niestety uroki życia w dużym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinki
jeśli mieszkasz we wrocławiu i masz pokój do wynajęcia to mogę go wynająć i nie będzie Ci smutno samej :) tylko musisz dużo gadać bo ja raczej mało mówię. Jestem introwertykiem i nie będe wchodził Ci w życie butami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam 30+
kinki - dzięki za propozycję :D :D :D niestety nie mieszkam we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere lalala
meza-brak dzieci-brak wyksztalcenie - pomaturalne eks facetow-7 eks facetow w lozku-tych samych 7 ilosc znanych dobrze jezykow-4 praca-bardzo dobra, 10tysięcy na miesiąc figura--super laska, sztuczne piersi przyjaciele-są mieszkanie-dokladnie 3 mieszkania, z czego jedno to willa z basenem 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinki
a kiedy wyłączasz simsy wracasz do szarej rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam;adam;adam
mam znajoma, a raczej przyjaciolke, znamy sie od 15 lat, od ogolniaka, w szokole przebojowa, zmieniala facetow jak skarpetki, bardzo ladna zreszta stad powodzenie, ambitna, dostala sie na dobre studia, pozniej drugi kierunek, zostawila faceta dla ktorego byla calym zyciem, poznala zonatego... trwalo to chyba 6 lat, nawet sobie piersi zrobila dla niego... dzis jest sama i cieniem kobiety ktora byla, czasami juz tak jest, jedena glupia decyzja wszystko zmienia, ale o tym dowiadujemy sie po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere lalala
chcialabys hahaha, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wobec tego gratulujemy...
zwłaszcza sztucznych piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkiwinki
jak mozna gratulowac komus sztucznych cyckow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiesz takie słowo jak
IRONIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkiwinki
Oczywiscie ze rozumiem i dalej podtrzymuje pytanie bo tu moim zdaniem nie ma czego wyszydzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiesz takie słowo jak
a moim zdaniem wymienianie tego wśród życiowych osiągnięć jest jednak nieco śmieszne.... choć w gruncie rzeczy może raczej smutne niż śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkiwinki
to chyba zle sie zrozumielismy, takze moim zdaniem nie jest to osiagniecie, wrecz tragedia zyciowa, ingerencja we wlasne cialo by zadowolic jakiegos faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu moge sie zalogować :) SZtuczne piersi są obrzydliwe. Osobiście wole małe ale naturalne, mogą być nawet krzywe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikczka siczkip
raca-brak wyksztalcenie-srednie bez matury maz-jest, ale masakra szkoda gadac mieszkanie -brak i zanas zadnych figura- tylko to mam zajebiste:) -nalogi-popijam trszke dzieci-brak i sznas zadnych rozwodw krotkim czasie, ja bez mieszkani i zadych pieniedzy, nawet jka znajde to za 1200zl a to zalamlo zeby sie w miescie utrzymac ilosc facetow w lozku-4 mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiesz takie słowo jak
tinkiwinki - no to mamy dokładnie takie samo zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona wariatka
witajcie!!!! uśmiechnijcie się , nie jest tak źle!!!!!!! Już samo to że jest nas tak dużo powoduje uśmiech:(( bo myślałam że tylko ja taka pesymistka, gdy wkoło wszyscy tacy spełnieni i szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariella31
To i ja się dodam: męża brak dzieci brak w związku bez przyszłości wykształcenie studium pomaturalne eks facetów 3 eks facetów w łożku 7 jeden język obcy biegły praca jest ale niesatysfakcjonująca figura - niedowaga kilku kilo (stres) przyjaciele - jeden niesprawdzony mieszkanie - wynajęte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38*
męża brak dzieci brak w związku bez przyszłości wykształcenie wyższe facet kochany ale maminsynek niezdecydowany eks facetów w łożku 5 język obcy 1 praca tak figura - super wygląd taki sobie przyjaciele - raczej znajomi mieszkanie - własne Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
meza-mialam dzieci-dwoje wyksztalcenie -srednie eks facetow-3 eks facetow w lozku-nie liczylam ale nie wiecej jak 10-ciu ilosc znanych dobrze jezykow-2 praca-bylejeka,malo platna,fizyczna bez perspektyw figura--ok ,ale ciagle na diecie przyjaciele-brak mieszkanie-wynajem 37 lat tylko ze ja mimo wszystko nie moge napisac ze nie udalo mi sie zycie,dziekuje losowi i mojemu ex ze za mnie zdecydowal i ofiarowal dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×